Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał amok70
LET'S FLY! (Od zera do proflyera #7)
MARTWE STUDIO - ręcznie malowane koszulki i nie tylko: http://monikacichosz.com/organic/ https://www.facebook.com/martwestudio/ Siódmy epizod "Od zera do proflyera". Szlifowałem znane elementy oraz kontynuowałem naukę latania na plechach. październik 2017 ------------------------------------------------------------------------------------- ►SUBSKRYBUJ: https://goo.gl/mEpu(…)
8 miesięcy i 1 dzień temu
Wielkie otwarcie FLYSPOT w Katowicach (Od zera do proflyera #6)
Braliśmy udział w wielkim otwarciu FlySpot Katowice i pierwszym Huckjam'ie, który się tam odbył. ------------------------------------------------------------------------------------- ►SUBSKRYBUJ: https://goo.gl/mEpuwo ►PAYPAL: https://www.paypal.me/biosy ►TWITTER: https://twitter.com/biosy84 ►EMAIL: l.chalinski@gmail.com -------------------------------------------------(…)
8 miesięcy i 8 dni temu
VII edycja Festiwalu światła Light Move Festival 2017
Light.Move.Festival. to niezwykłe wydarzenie artystyczne, które co roku maluje światłem nowe oblicze miasta. Ulice, place i parki budzą się rozświetlone feerią barw, ożywają dynamiczną grą świateł, a przede wszystkim – czarują widza skrywanym za dnia blaskiem.
okejki 2 · 8 miesięcy i 15 dni temu
Od zera do proflyera (odc. 5)
W końcu lataliśmy w trójkę! A poza tym trenowałem latanie na brzuchu i miałem kolejne podejście do backflyin'. FlySpot Katowice wrzesień 2017 ------------------------------------------------------------------------------------- ►SUBSKRYBUJ: https://goo.gl/mEpuwo ►PAYPAL: https://www.paypal.me/biosy ►TWITTER: https://twitter.com/biosy84 ►EMAIL: l.chalinski@gmail.com -(…)
8 miesięcy i 21 dni temu
Motoryzacyjna klasyka w Krakowie czyli MotoShow Classic 2017
Jedyna na południu Polski wystawa, gdzie prezentowane są samochody zabytkowe z różnych epok – począwszy od lat 20-tych XX wieku aż do czasów współczesnych, czyli nowszych youngtimerów. Nie zabrakło również przedstawicieli dwóch kółek i okazów specjalnych, jak niesamowity American LaFrance. ------------------------------------------------------------------------------------- ►SU(…)
8 miesięcy i 28 dni temu
Pierwszy tego typu live stream na polskim YouTube [zapis]
Na żywo z FlySpot Katowice ►SUBSKRYBUJ: https://goo.gl/mEpuwo ►EMAIL: l.chalinski@gmail.com Live stream FlySpot Katowice Music: ♫ Meluran - I Need You - https://youtu.be/MsjsrpZ35sg Facebook - https://www.facebook.com/meluranmusic Soundcloud - https://soundcloud.com/meluran Creative Commons — Attribution 3.0 Unported— CC BY 3.0 - /redirect?q=https%3A%2F%2Fcreativec(…)
9 miesięcy i 5 dni temu
MAJĄ ROZMACH czyli AirShow 2017 Radom
Cykliczna impreza organizowana co dwa lata na lotnisku Sadków w Radomiu, łącząca pokazy statków powietrznych z naziemną statyczną wystawą sprzętu wojskowego i prezentacjami przedsiębiorstw z branży lotniczej.
okejki 1 · 9 miesięcy i 12 dni temu
PRAWDZIWA WIOCHA
(75x oglądano na YT)
9 miesięcy i 19 dni temu
Zapis transmisji live z naszego pierwszego Q&A
►SUBSKRYBUJ: https://goo.gl/mEpuwo ►EMAIL: l.chalinski@gmail.com (121x oglądano na YT)
9 miesięcy i 25 dni temu
Od zera do Proflyera odc. 4 (Czy wiecie już gdzie Was zabieram?)
4 odcinek z serii "Od zera do Proflyera" gdzie macie możliwość obserwować treningi i postępy w lataniu anatora, który staje się profesjonalistą freefly w indoor skydivingu!
okejki 1 · 10 miesięcy i 6 dni temu