JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Rick & Morty - Jaki jest mój cel?
Fragment odcinka słynnej już animacji z USA, czyli Ricka i Mortiego. Morty poszukuje partnera do projektu naukowego. W tym czasie Rick Sanchez konstruuje ot tak sobie małego robocika.
78 · 42 · 3 dni temu
Burda w barze z kebabem w Łodzi
W poniedziałek, około godziny 16, do baru z kebabami, w którym pracują obywatele Bangladeszu, przyszło kilku mężczyzn. Byli nietrzeźwi, zachowywali się agresywnie. Po zamówieniu jedzenia mężczyźni wszczęli awanturę. Pod adresem pracowników baru, obywateli Bangladeszu, padły obraźliwe wyzwiska. Później napastnicy zaczęli rzucać w nich krzesłami. W efekcie tego ataku uszkodzony zosta(...)
100 · 152 · 4 dni temu
Rosjanka tańczy w obcisłych legginsach
Krótki, sympatyczny filmik jak wygimnastykowana Rosjanka, tańczy sobie w rytm muzyki w lśniącym stroju.
4 dni temu
Fatalny błąd bramkarza zakończył się jeszcze gorszym błędem
No cóż, język komentatora i zawodnicy mówią sami za siebie, czyli lądujemy gdzieś w lidze arabskiej. Podanie do bramkarza zakończyło się fatalnym błędem, ale na szczęście był też wyjątkowy napastnik.
40 · 17 · 12 dni temu
Gordon Ramsay jako nauczyciel Yoda
W tej roli występował już Korwin-Mikke jako Rick Sanchez, ale teraz czas na kucharza Gordona Ramsaya który prawi swoimi uwagami rycerzy Jedi.
1 · 18 dni temu
JKM jako Rick Sanchez (wydanie trzecie)
Krótki monolog Janusza Korwin-Mikke jak to mówi o Adolfie Hitlerze i demokracji.
4 · 18 dni temu
Gdy dziecko nie myje włosów (nie dla wrażliwych)
Higiena to podstawa. Jednak gdy o tym zapominamy możemy mieć problemy. To biedne 7-letnie dziecko zostało zaatakowane przez wszy. Gdzie byli rodzice?
21 dni temu
Ej coś mnie swędzi głowa... (nie dla wrażliwych)
Znacie to? Swędzi was głowa i myślicie, że coś wam jakiś robak chodzi po włosach. Ten facet chyba tego nie czuł... albo nie mył głowy przez 10 lat?
21 dni temu
Zniszczyli mu samochód bo miał konkurencyjne stawki?
Konflikt z linii Uber-Taksiarze chyba zna już każdy. Ale tym razem doszło do starcia między kierowcą taksówki który miał ceny zaczynające się od 1 złotówki, a jego "kolegami" z branży. Tak urządzili jego narzędzie pracy. Więcej informacji pod adresem: http://www.gs24.pl/wiadomosci/szczecin/a/taksowke-zniszczyli-zazdrosni-taksowkarze-zdjecia,12445726
9 · 21 dni temu
Gwałtowne zahamowanie i kolizja gotowa
Chłopaki chcieli trochę zaszaleć na drodze crossami, ale wystarczył jeden hamulec kierowcy VW Polo i lekka kolizja gotowa. Kwestia sporna, kto tu jest winien?
14 · 52 · 22 dni temu