JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Witek Muzyk Ulicy - Serce Wolności
Historia Witolda Jana Mikołajczuka jest naprawdę poruszająca. Przedsiębiorca i biznesmen, który po odsiadce w więzieniu postanowił odmienić swoje życie i udowodnić wszystkim, że wyżyje z tworzenia muzyki. W jego utworach czuć uczucia, które nim targają - od goryczy po miłość. Serce Wolności traktuje o najważniejszym - wolności...
3 miesiące i 8 dni temu
Polak zawstydził Rosjan i wspiął się nielegalnie na 363-metrowy maszt w Niemczech
To nasz kolega BNT, który pojechał prawie 1000 km, żeby zdobyć nieczynny maszt radiowy. Widok ze szczytu jednej z wyższych konstrukcji postawionych na terenie Niemiec robi piorunujące wrażenie.
187 · 89 · 3 miesiące i 16 dni temu
Jak wygląda życie pasterza? Włodek Markowicz odwiedza Jamesa Rebanksa
James Rebanks opowiada o swoim zawodzie i sposobie na życie. Książka, którą napisał, pozwoliła mu zyskać międzynarodową sławę oraz - co najważniejsze - porozumieć się z umierającym ojcem. Film traktujący o najważniejszych wartościach w życiu, które tak łatwo jest nam w obecnym świecie zatracić.
149 · 24 · 7 miesięcy i 18 dni temu
Jaś Fasola - Trailer
Jaś Fasola w nieco odmiennej adaptacji. Czy załoga samolotu przeżyje? Jaki motyw kierował głównym bohaterem i najważniejsze (tak przynajmniej twierdziła polonistka) - kto jest podmiotem lirycznym?!
7 miesięcy i 21 dni temu
Kolejny świetny tor dla kulek
Zaprojektowanie i ułożenie takiego toru wymaga od autora posiadania dużej dawki wyobraźni. Efekt jednak sprawił, że oglądanie to miód dla duszy!
48 · 11 · 8 miesięcy i 12 dni temu
Życie w kosmosie
Mary Doodles po raz kolejny zachwyca swoją twórczością!
2 · rok i 1 miesiąc temu
"Kluski" - G.F. Darwin
"Nasza ostatnia premiera tego roku właśnie nadeszła! Nic dodać, nic ująć bawcie się przednio na przymusowej zabawie Sylwestrowej!". Kluski są dobre, kaj ten rym!
638 · 62 · rok i 10 miesięcy temu
Co powoduje, że film wygląda filmowo?
Co powoduje, że film wygląda jak... film? Czym tak naprawdę jest "filmowy" wygląd? Czy możemy osiągnąć coś, co widzimy na kinowych ekranach? Jakie techniki przyczyniają się do uzyskania filmowości?
452 · 53 · 2 lata i 1 miesiąc temu
Woda & Ogień - Mary Doodles
Mary nie przestanie mnie zadziwiać swoją wyobraźnią i umiejętnościami!
1 · 2 lata i 2 miesiące temu
Ona słucha TECHNO!
Ofiszjal videło prosto od "Domowe Melodie". Dla mniej kumatych - ta piosenka to czysty przekaz artystyczny uderzający w pewna rzeszę słuchaczy! Mięso mi się pali...
110 · 35 · 2 lata i 2 miesiące temu