Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał MrStealYourGirl
Po co powstał internet?
A no właśnie po to byśmy mogli oglądać kompilacje takie jak ta.
3 · rok i 5 miesięcy temu
10 wynalazków wymyślonych przez dzieci...
Kompilacja dziesięciu niezwykłych wynalazków stworzonych przez niepełnoletnich.Wśród nich m.in. twórca alfabetu brajla, czy trampoliny.
1 · rok i 5 miesięcy temu
Lewandowski & Aubameyang - Football Challenge
Robert Lewandowski (FC Bayern Monchium) oraz Pierre-Emerick Aubameyang (Borussia Dortmund) poddawani są serii wyzwań, mających wyłonić najlepszego napastnika Bundesligi.
18 · 11 · rok i 6 miesięcy temu
Wonder Woman (Official Trailer)
Film zrealizowany na podstawie serii komiksów autorstwa Williama M. Marstona. Diana (Gal Gadot), amazońska księżniczka, postanawia opuścić rodzinną wyspę. Wyrusza w podróż do cywilizowanego świata ze szkła i stali. Wyuczona jak przystało na greckiego wojownika i obdarzona przez swoje Boginie niezwykłymi mocami, góruje nad ludźmi.
3 · rok i 6 miesięcy temu
Strażnicy Galaktyki vol. 2 (zwiastun)
Zwiastun drugiej części przygód "Strażników Galaktyki", zapowiedzianej na maj przyszłego roku. W tej części nasz główny bohater wraz z resztą drużyny kontynuuje podróż przez kosmos i stawiając czoła nowym niebezpieczeństwom. Pozna także prawdę o swoim ojcu oraz jego dziedzictwie.
4 · rok i 7 miesięcy temu
How Suicide Squad Should Have Ended
Kompilacja scen na bazie filmu "Suicide Squad", obrazujących jak na prawdę powinien się on zakończyć.
rok i 7 miesięcy temu
John Wick: Chapter 2 (zwiastun)
Trailer drugiej części przygód Johna "Babyjagi" Wicka, który zostaje zmuszony do powrotu z emerytury, gdy były współpracownik chce przejąć kontrolę nad międzynarodową gildią zabójców. John jest zobowiązany pomóc mu przez przysięgę krwi, więc decyduje się wyruszyć do Rzymu, gdzie zmierzy się z najbardziej niebezpiecznymi mordercami na świecie.
159 · 39 · rok i 7 miesięcy temu
Skromny Ronaldo
Fragment wywiadu C. Ronaldo, w którym wykazał się nie banalną "skromnością"... ;)
6 · rok i 8 miesięcy temu
Game of Thrones Trailer (Suicide Squad Style)
Jak wiadomo z końcem szóstego sezonu nadeszła długo oczekiwana zima. Niestety na dalsze przygody bohaterów Siedmiu Królestw przyjdzie czekać nam dłużej niż zwykle. Nieprzyjemności związane z oczekiwaniem na kolejne odcinki "Gry o tron" z pewnością ułatwiają liczne materiały przygotowywane przez fanów serialu, jak np. ten trailer zmontowany w stylu znanym z zapowiedzi filmu "Suicide(…)
4 · rok i 10 miesięcy temu
Batman vs Superman
Zarówno Batman jak i Superman obecni są w naszej pop-kulturze od dłuższego czasu. W najbliższych miesiącach przyjdzie nam również obejrzeć obu Panów na ekranach kin. Tymczasem Cartoon Hooligans przygotował dla nas animowaną wersję walki pomiędzy super bohaterami w trochę alternatywnej rzeczywistości.
2 · 2 lata i 2 miesiące temu