Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Zostań twarzą!

Kochanie! Świat cię jeszcze nie odkrył w pełni? Twój chłopak nie ma dla ciebie czasu, a szef cię wykańcza? Czas powiedzieć STOP! Jesteś jesteś boska i PIĘKNA - zainwestuj w siebie - zostań gwiazdą i poczuj się bosko! Joe Monster zmieni twoje życie nie do poznania!


Internetowa sława i uznanie, luksusowe samochody, najdroższe ciuchy, drinki z palemką - wszystko to już na ciebie czeka. Codziennie tysiące bojowników loguje się na Joe Monster.org. Tą żmudną czynność osładzamy im widokiem pięknych dziewczyn - ty możesz stać się jedną z nich. 

Na początek otrzymasz od nas New Model Starting Kit, czyli niezwykły zestaw zaprojektowany przez światowej sławy stylistów, w którego skład wchodzą:
  • jedyna i niepowtarzalna koszulka JoeMonster.org, która idealnie podkreśli twoją linię i doda ci pewności siebie,
  • elitarny status Superbojowniczki na stronie, którego będą ci zazdrościć wszystkie koleżanki,
  • reklama twojego wizerunku na JM, dzięki czemu twoja twarz stanie się żywą wizytówką, a ty ambasadorem marki (wpiszesz to później do CV!)
No dobra, to gdzie jest haczyk? Nie ma. Wszystko, co musisz zrobić ogranicza się do zaliczenia poniższych podpunktów (możesz postawić ptaszka):
  1. Masz min. 18 lat i nie jesteś facetem (ani nim nie byłaś)
  2. Wysyłasz nam min. 5 fotek, na których to ujrzymy cię w jakiejś fajnej sytuacji (musisz być na fotce sama, z widoczną twarzą)
  3. Wyrażasz zgodę na wykorzystanie twojego wizerunku na stronie logowania portalu Joe Monster oraz na umieszczeniu zdjęć na blogu www.joemonster.org/dziewczyna.
  4. Czekasz na decyzję surowego i nieomylnego jury (krążą plotki, że w jury nie zasiądzie ani Pudzian, ani Jacyków)
  5. Zgarniasz sławę i prestiż dla siebie.
Proste?

Najprościej jak się dało. Teraz czekamy na twoje fotki oraz zgodę pod adresem dziewczyna@joemonster.org 

Stay tuned!

[ powrót ]