Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Skład redakcji

Redaktorzy
Joe Monster - Ojciec Redaktor, Wielebny Habilitowany Niejednokrotnie Doktor Nauk NieStosownych, guru, a między 5 a 6 rano roznosiciel mleka. Zna się na wszystkim i na niczym. Skacze to tu, to tam.

Charakterek
- on rozkręcił Onetowców i kręci nimi dalej. Skutecznie. Potem rozkręcił Gry i nie wiadomo co jeszcze za niespodziankę nam sprawi.

Reszka - Redaktorzyca, dziewczyna co się zowie. Wielopak, Eropak oraz krótkie dżołki to jej najlepsza działka i jej sprawka. Etatowa galerianka, ale ta z tych najlepszych, to ona rozdaje towar. Mało kto wie, ale składa się z dwóch osób.

Moonshield - opiekun Faktopedii i różnych ciekawych serii

Fedotido - człowiek, który pisze, dużo pisze, ciekawie pisze i umie pisać o rzeczach nieważnych i całkiem ważnych.

Coldseed - nasz człowiek w Peru, Polsce, wojujący z głupotami feministycznymi oraz odkrywający różne dziwne zakamarki popkultury

Bober88 - człowiek który widział wszystkie filmy w internecie z czego połowę przed ich publikacją. Nie pytajcie jak to robi.Stali współpracownicy:
Dziękujemy redaktorom emerytom, a są nimi: Kroopek, Haaba Masakra, Kish, Iwciaa, Bobesh, Strzelec, Ala , Kozak, Qbek, Varie.

Życzymy im wszystkiego dobrego na innej drodze, którą wybrali ze swoich powodów. Może kiedyś powrócą na właściwą. Choć w sumie to krążą w okolicach ciągle...
Ekipa technicza, bez niej nic nie byłoby możliwe:
JFK - nowy najlepszy programista na świecie. On Szaffę wyczarował i czaruje dalej. Adminuje i jest bardziej wszechstronny niż 256 funkcyjny automat kuchenny.

Dziękujemy adminom i programistom emerytom: Whisky,
Skrzyd, Eidar, Saker (tworzył w początkach), Masakra (stworzył rodzynki)

Moderatorzy

Opiekunem forum jest Breata
Moderatorzy są przypisani do różnych forów, ale sytuacjach podbramkowych każdy moderator może reagować na każdym z forów.

POPULARNE FORA


Hyde Park - sunnivva

Kawały Mięsne - Breata, Misiek666

Palma - nosnam, Breata

Fotoszopki - Breata

IJ - strzelec / Iskierka

Narzekalnia - whisky, meltir


Luźniejsze foraSportowe - Strzelec

Grajdołek - Misiek666

Poezja Luźna - Sunnivva

Filmożercy - Brogman

Limuzyna - Breata

Moto - Iskierka

Książkoholicy - Krolowa_sniegu

Kuchnia pełna niespodzianek - Iskierka

Dla nowych - Sunnivva

Filmożercy - Brogman
Dziękujemy moderatorom, którzy kiedyś z nami współpracowali: Quixote, Qbek, Hawkins, KoX, Moosehead, Kenjin, Bartosz_K, drivefast4d i inni

Spotkania

A od czasu do czasu spotykamy się z Wami na różnych zlotach w całej Polsce. Zlot numer 8 i odbył się w Poznaniu w klubie Blue Note.Zlot numer dziewięć to pierwszy zlot TRZYDNIOWY i odbył się w Ostrzycach na Kaszubach.

Kolejny zlot numer 10 to legendarny zlot w Forcie IV w Toruniu.

[ powrót ]