Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Główna > Quizy > Gra

Gra - Sprawdź czy wiesz już wszystko. Quizy!

Wielka gra nie tylko dla milionerów. Quiz o polskich teleturniejach
Wielka gra nie tylko dla milionerów. Quiz o polskich teleturniejach

Niedzielne obiady przy „Familiadzie”, średnio udane próby ścigania się z uczestnikami „Jednego z dziesięciu” czy powiew zachodniej produkcji w „Milionerach” – w latach dziewięćdziesiątych teleturnieje oglądaliśmy praktycznie wszyscy. Choć ten telewizyjny gatunek na przestrzeni lat przeszedł spory lifting i dziś w niczym nie nawiązuje do przaśności zakupów w sklepie „Koła fortuny”, wciąż budzi ogromne zainteresowanie i nadal gromadzi przed odbiornikami (i w sieci) miliony widzów. Choć poniższy quiz nie przewiduje żadnych nagród rzeczowych, zachęcamy do sentymentalnego spojrzenia na ramówkę, która już nie wróci i sprawdzenia swojej wiedzy w temacie nieco starszych polskich teleturniejów.

quiz · teleturnieje · polskie · wielka · gra · milionerzy
Gra o tron w wydaniu na ostro
Gra o tron w wydaniu na ostro

Quiz z „Gry o tron” już przecież był, to po co kolejny? Tamten był dla nowicjuszy, ten teraz będzie nieco trudniejszy. Będzie trzeba wykazać się nieco większą wiedzą albo liczyć na szczęście i strzelać.

gra · o · tron · książka · westeros · George · R.R. · Martin
Jak dobrze znasz „Grę o tron”?
Jak dobrze znasz „Grę o tron”?

Jak dobrze znane jest ci Westeros? Ta kraina skrywa wiele tajemnic, jednak są tacy, którzy odkryli większość z nich i to oni najlepiej poradzą sobie z poniższymi pytaniami. W razie rozbieżności między treścią zawartą w książkach a tą z serialu, pierwszeństwo ma serial – przez wzgląd na swoją popularność.

gra · o · tron · książka · Westeros · George · R.R. · Martin