Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

zmechu
zmechu - Superbojownik · 1 miesiąc temu
Algi w Bałtyku zamieniają ludzi w zombie. 15 minut podśmiechujek jak młodzież walczy z zombie, reszta filmu to prezentacja życia młodzieży. Młodzież pisze maturę, młodzież idzie do sklepu, młodzież robi zakupy, młodzież jedzie samochodem, młodzież jedzie pociągiem. Młodzież jedzie na imprezę w pałacyku. Napisy.

Fabuły więc na rzadką zupkę wyszło - wiec dowalono policję, kiboli, driudów, dragi, wódeczkę, basen, kluby go-go, dziedziczenie ziemi, donejty, bogaczy, strajki, kampery, wegan, pandemię, lesby, harcerzy, koncert, lasery, kaszubów, bryki, testy COVID, geeków, śmigłowce, kolczugi, gogle, miecze, streamy, psychologów, karetki, hip-hop, XVI wiek i lodowce. Ha, mało? No to dorzućmy The Cure śpiewane w szopie w lesie z syntezatorem zasilanym dynamem rowerowym, Straż Miejską i dramaty sercowe. Teraz napisy.

Mógł być jajcarski film dla beki, wyszła kupa śmiechu z przewagą kupy. Szkoda, bo potencjał niezły.

brogman
Taki średniak. Obejrzałem i taki lekki. Fajna bibka. Robię dwa razy w roku takie tylko bez zombie. Ten Fabijański mega wkurwiający.

staruch
staruch - Superbojownik · 1 miesiąc temu
Nawet nie podchodziłem. Znalazłem wyjaśnienie "wixa" i spasowałem.

"VIXA (WIXA) - określenie muzyki elektronicznej z charakterystycznym głębokim "rurowatym" basem, oraz muzyki elektronicznej-komercyjnej. Najczęściej mówi się tak o muzyce oraz imprezach dla ludzi tańczących w białych rękawiczkach, z gwizdkami, bez koszulek, pod wpływem narkotyków."
Ostatnio edytowany: 2023-02-02 08:57:44

--
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.

zmechu
zmechu - Superbojownik · 1 miesiąc temu
@brogman jak dla mnie to ten Fabijański chyba był najfajniejszy Jedyna postać, która miała jakiś charakter i pomysł, bo reszta to były tylko płaskie role. Wkurzający druid, z wkurzającą manierą mówienia, wkurzającym zachowaniem, tendencyjny (chatka w lesie z kulą plazmową, mieszający mikstury, kij za pazuchą, walka ze złem i dym rozweselający), ale tak - to jedyna postać która zwróciła moją uwagę i którą zapamiętałem.

brogman
Wszyscy moi przyjaciele nie żyją było fajniejsze, jeśli chodzi o filmy imprezowe.
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj