Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Redakcja > Drogie Bravo
poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 2 lata temu
Ponawiam swoją prośbę o rozwiązanie problemu dotyczącego nie wygaszania się powiadomień na cześku po ich odebraniu. Dodatkowo zauważyłem, że mam "skancelowany" dostęp do wyszukiwarki w szafie, oraz forumkowych ikonek. Oczywiście da się to obejść, ale wolałbym móc korzystać ze swojego konta bez upierdliwego kombinowania. W przypadku braku reakcji na moje zgłoszenie, uznam że macie awarię PDR i pozwolę sobie ponowić komunikat na którymś z ogólnych wątków forumka.

Liczę na szybką odpowiedź.

Wasz na zawsze P.

joemonster
joemonster - Master of Habaneros · 2 lata temu
Co to jest "skancelowany" dostęp do wyszukiwarki w szafie, oraz forumkowych ikonek? I jaka przeglądarka/system?

--
Aero

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 2 lata temu
@joemonster to znaczy, że przy próbie wyszukania obrazka przy pomocy wyszukiwarki z szafy lub po zaznaczeniu forumkowej zakładki "Ikonki" wyskakują czyste strony z komunikatem "File not found." Po przejściu w tryb incognito problem znika stąd pomysł, że przy okazji ostatniej modernizacji Monstera ktoś przedobrzył przy inteksyfikowaniu funkcji ignora, co zaskutkowało wspomnianym "skancelowaniem" konta na funkcje których dotyczy moje zgłoszenie. Nie wnikam, ani nie śmiem sugerować, że było to działanie celowe. Ot typowa sytuacja, kiedy lepsze staje się wrogiem dobrego.

Przeglądarka na silniku Gecko, popularna, standardowa, aktualizowana. System od Microsoft, licencjonowany, kanoniczny, wersja dziesiąta.


jakubfk
jakubfk - Nieśmiały admin · 2 lata temu
Mnie bardziej interesuje jaki adblock ;-) I po co skoro masz konto Superbojownika.

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 2 lata temu
@jakubfk gdyż pomimo ogromnej sympatii dla JM, dodanie go do wyjątków skutkowałoby zaproszeniem całej wiaty śmietnikowej podczepionej po tego typu strony. Tak czy owak, jeszcze całkiem niedawno obecność adblocka nie powodowała takich konfliktów.
Forum > Redakcja > Drogie Bravo
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj