Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Redakcja > A gdyby tak...

A gdyby tak...

[zamknięty]
Peppone
Peppone - Nowy Ruski · rok temu
...rozbudować funkcję ignorowania aby ignorowany nie mógł się wypowiadać w wątkach ignorującego? Bo teraz niby ich nie widzi, ale wystarczy, że podejrzy na prywatnym, skopiuje link do wątku, wklei w trybie zalogowanym i już może pisać.


--
Pracuj u podstaw. Zaminuj fundamenty systemu. Wszelkie prawa do treści wrzutów zastrzeżone
Nie namawiam do łamania prawa. Namawiam do zmiany konstytucji tak, aby pewne czyny stały się legalne.
No shitlings, no cry!

gen_Italia
gen_Italia - Amator trójkątów · rok temu
To chyba raczej powinno działać w drugą stronę - ignorujący nie powinien widzieć żadnej aktywności ignorowanego (w tym zawartości Szaffy na ten przykład), a na to co widzi i może ignorowany nie powinno to mieć żadnego wpływu.
Dlaczego ktoś może mi wyłączyć widoczność jakichś treści? Zapłaciłem piątaka za całe forum, to chcę móc czytać całe, choćby i posty pisane przez cymbałów A jak nie będę chciał oglądać czyjejś twórczości, to se sam wyłączę co trzeba.

--

joemonster
joemonster - Master of Habaneros · rok temu
@Peppone tak też to działa. Jeśli założysz wątek, to ignorowani nie będą mogli w nim pisać. Ale jeśli komentujesz czyjś wątek, to ignorowani nie zobaczą twojego wpisu.

@gen_Italia nie taka jest założona filozofia ignorowania, będziemy się trzymać aktualnej.

Pozdro

--
Aero

gen_Italia
gen_Italia - Amator trójkątów · rok temu
@joemonster przecież to jest bez sensu. Czy ja kogoś ignoruję, czy ktoś mnie - to wychodzi dokładnie na to samo. A ja nie chcę nikogo ignorować, chcę widzieć wszystko.
A gdybym chciał, to powinna to być moja decyzja, a poza tym wtedy chciałbym nie widzieć wszystkiego, w tym wrzutów do Szaffy, a akurat na to ignor nie działa.

--

joemonster
joemonster - Master of Habaneros · rok temu
Szaffę ogarniam rozumem, ale całej reszty twojej myśli już nie bardzo, więc na tym zakończmy wątek, którego autor ma problem już rozwiązany.

--
Aero
Forum > Redakcja > A gdyby tak...
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj