Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Redakcja > Takie tam upierdliwe stworzenie chciałoby odpowiedzi
Antares_
Antares_ Bojownik od 10 sierpnia 2013
2018-06-25 13:10:22 Zgłoś
Dziękuję za zdjęcie bana. Nie chcę się zbytnio narzucać, ale może przydałaby się informacja z jakiego powodu był nałożony?

Czy dlatego, bo zwracałem uwagę na codzienną promocję andrzejrysuje? Tak, z częstej krytyki bojowników wnioskuję, że jest uznawany za raczej cienkiego satyryka i z racji na umowę z GW niezbyt nadaje się do komentowania rzeczywistości, ale bardziej chodziło mi o fakt opłacania konta i wciąż obecnej reklamy. Czy za skrytykowanie filmu Jerzego Urbana? Cóż, według mnie ta osoba zasługuje co najmniej na śmietnik historii, a nie gwiazdorzenie i po prostu wyraziłem swoją opinię. Czy za to, że nie pasuję do oczekiwań, bo wciąż nie prezentuję ideologicznego przechyłu w lewo? Bywa, wszystkich się nie zmieni, ale warto to znieść i otworzyć się także na tę stronę społeczeństwa. Nie wyzywam bojowników, nie grożę i nie spamuję, nie wypełniam szafy prymitywnymi, obraźliwymi wrzutkami na poziomie sokuzburaka w masowych ilościach jak niektórzy tolerowani tu bojownicy tworzący swe wypełnione po brzegi galerie wprost nazywane np „antypisior”. Sam staram się coś wnosić, ale nie zalewać szambem. Fajnie byłoby widzieć tu cały wachlarz światopoglądowy, i aby był na pewnym poziomie od lewa do prawa.

Liczę na taką normalną odpowiedź, zamiast szukania sposobu na okazanie mi olewki lub wbicie szpili i rozpoczęcie zbędnego sporu. Serio.

--
Thurgon
Thurgon Superbojownik od 11 stycznia 2010 | Gdz.
2018-06-25 14:09:14 Zgłoś
Jak "prawo" zacznie robić cokolwiek (chociażby na tak ujowym poziomie jak Andrzej) to już będzie całkiem dobrze.

W ogóle "ideologiczny przechył w lewo". Nie wchodząc w ogóle w sprawę słusznego/niesłusznego banowania, to całkowicie serio - jak oglądam galerię to albo jest reakcja "haha", albo "meh" i klik dalej. Serio niektórzy patrzą czy obrazek jest lewicowy czy prawicowy? Urwał. Humor jest dobry, albo ujowy. Tutaj za to widzę podejście "jak obrażajo moich to źle, jak obrażajo ich to dobrze".

--
Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet:"Pies cię j...ł"- Bo to mezalians byłby dla psa
Antares_
Antares_ Bojownik od 10 sierpnia 2013
2018-06-25 17:34:49 Zgłoś
Naprawdę tyle wyczytałeś z "Fajnie byłoby widzieć tu cały wachlarz światopoglądowy, i aby był na pewnym poziomie od lewa do prawa"?

Bo właśnie to napisałem. A może po kilku słowach przestałeś czytać biorąc mnie za hejtera, który burzy się niewiadomo o co? Tak nie jest, spokojnie. Jestem za humorem, a przeciw obrażaniu, przeciw robieniu szamba i przeciw skręcaniu w którąkolwiek ze stron. Jeśli ktoś chce satyrę polityczną to świetnie, ale po równo, bo równości obecnie nie ma. Zlewane są memiczne tematy polityczne, niewygodne dla obecnej opozycji i naprawdę trzeba się napracować, żeby tego nie zauważyć po galerii. Każdy ma jakieś preferencje polityczne, admini też, ok. Ale okazywanie tego przy doborze materiałów i podejściu do bojowników jest raczej niepotrzebne. Zresztą to jest offtop, bo ja nawet nie znam powodu banicji, dlatego napisałem pytanie.

--
joemonster
joemonster Master of Habaneros od 10 listopada 2000 | Gdańsk
2018-06-25 17:42:10 Zgłoś
Od kopania jest rząd a nie opozycja, no chyba że ta opozycja daje naprawdę do wiwatu (albo jak był Rysiek, brakuje nam jego). I tak też było za Tuska. Bijemy przede wszystkim w głupotę pomysłów, głupotę ludzi ze świecznika, a unikamy jak ognia bicia w partię. Więc odpowiedź dla ciebie - nie będzie nigdy parytetu dowcipów na władzę i opozycję.
Poza tym dowcipu nie da się zrobić dla wszystkich, zawsze komuś coś nie będzie pasować, czy to autor, czy kreska, czy pomysły, tak jak i my w ciszy i zadumie przyjmujemy krytykę, tak przyjmujemy że i czytelnicy dojdą do wniosku cichego, że nie wszystko musi być zgodne z ich wizją świata i poczuciem humoru. Miesięcznie tu się ponad milion ludzi przewija, nie da się inaczej

--
Aero
Forum > Redakcja > Takie tam upierdliwe stworzenie chciałoby odpowiedzi
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj