Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Redakcja > Takie tam upierdliwe stworzenie chciałoby odpowiedzi
Antares_
Antares_ Bojownik od 10 sierpnia 2013
2018-06-25 13:10:22 Zgłoś
Dziękuję za zdjęcie bana. Nie chcę się zbytnio narzucać, ale może przydałaby się informacja z jakiego powodu był nałożony?

Czy dlatego, bo zwracałem uwagę na codzienną promocję andrzejrysuje? Tak, z częstej krytyki bojowników wnioskuję, że jest uznawany za raczej cienkiego satyryka i z racji na umowę z GW niezbyt nadaje się do komentowania rzeczywistości, ale bardziej chodziło mi o fakt opłacania konta i wciąż obecnej reklamy. Czy za skrytykowanie filmu Jerzego Urbana? Cóż, według mnie ta osoba zasługuje co najmniej na śmietnik historii, a nie gwiazdorzenie i po prostu wyraziłem swoją opinię. Czy za to, że nie pasuję do oczekiwań, bo wciąż nie prezentuję ideologicznego przechyłu w lewo? Bywa, wszystkich się nie zmieni, ale warto to znieść i otworzyć się także na tę stronę społeczeństwa. Nie wyzywam bojowników, nie grożę i nie spamuję, nie wypełniam szafy prymitywnymi, obraźliwymi wrzutkami na poziomie sokuzburaka w masowych ilościach jak niektórzy tolerowani tu bojownicy tworzący swe wypełnione po brzegi galerie wprost nazywane np „antypisior”. Sam staram się coś wnosić, ale nie zalewać szambem. Fajnie byłoby widzieć tu cały wachlarz światopoglądowy, i aby był na pewnym poziomie od lewa do prawa.

Liczę na taką normalną odpowiedź, zamiast szukania sposobu na okazanie mi olewki lub wbicie szpili i rozpoczęcie zbędnego sporu. Serio.

--
Thurgon
Thurgon Superbojownik od 11 stycznia 2010 | Gdz.
2018-06-25 14:09:14 Zgłoś
Jak "prawo" zacznie robić cokolwiek (chociażby na tak ujowym poziomie jak Andrzej) to już będzie całkiem dobrze.

W ogóle "ideologiczny przechył w lewo". Nie wchodząc w ogóle w sprawę słusznego/niesłusznego banowania, to całkowicie serio - jak oglądam galerię to albo jest reakcja "haha", albo "meh" i klik dalej. Serio niektórzy patrzą czy obrazek jest lewicowy czy prawicowy? Urwał. Humor jest dobry, albo ujowy. Tutaj za to widzę podejście "jak obrażajo moich to źle, jak obrażajo ich to dobrze".

--
Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet:"Pies cię j...ł"- Bo to mezalians byłby dla psa
Antares_
Antares_ Bojownik od 10 sierpnia 2013
2018-06-25 17:34:49 Zgłoś
Naprawdę tyle wyczytałeś z "Fajnie byłoby widzieć tu cały wachlarz światopoglądowy, i aby był na pewnym poziomie od lewa do prawa"?

Bo właśnie to napisałem. A może po kilku słowach przestałeś czytać biorąc mnie za hejtera, który burzy się niewiadomo o co? Tak nie jest, spokojnie. Jestem za humorem, a przeciw obrażaniu, przeciw robieniu szamba i przeciw skręcaniu w którąkolwiek ze stron. Jeśli ktoś chce satyrę polityczną to świetnie, ale po równo, bo równości obecnie nie ma. Zlewane są memiczne tematy polityczne, niewygodne dla obecnej opozycji i naprawdę trzeba się napracować, żeby tego nie zauważyć po galerii. Każdy ma jakieś preferencje polityczne, admini też, ok. Ale okazywanie tego przy doborze materiałów i podejściu do bojowników jest raczej niepotrzebne. Zresztą to jest offtop, bo ja nawet nie znam powodu banicji, dlatego napisałem pytanie.

--
joemonster
joemonster Master of Habaneros od 10 listopada 2000 | Gdańsk
2018-06-25 17:42:10 Zgłoś
Od kopania jest rząd a nie opozycja, no chyba że ta opozycja daje naprawdę do wiwatu (albo jak był Rysiek, brakuje nam jego). I tak też było za Tuska. Bijemy przede wszystkim w głupotę pomysłów, głupotę ludzi ze świecznika, a unikamy jak ognia bicia w partię. Więc odpowiedź dla ciebie - nie będzie nigdy parytetu dowcipów na władzę i opozycję.
Poza tym dowcipu nie da się zrobić dla wszystkich, zawsze komuś coś nie będzie pasować, czy to autor, czy kreska, czy pomysły, tak jak i my w ciszy i zadumie przyjmujemy krytykę, tak przyjmujemy że i czytelnicy dojdą do wniosku cichego, że nie wszystko musi być zgodne z ich wizją świata i poczuciem humoru. Miesięcznie tu się ponad milion ludzi przewija, nie da się inaczej

--
Aero
Antares_
Antares_ Bojownik od 10 sierpnia 2013
2018-10-16 09:02:08 Zgłoś
Wysłałem Wam wiadomość, ale pewnie zaginęła, bo przez dwa tygodnie nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Więc piszę tutaj

Chciałem sobie coś skomentować. Okazało się, że nie mogę, bo zostałem zbanowany. Oficjalny powód to cytuję: "Wyśmiewanie wszystkich stron sceny politycznej jest dozwolone. Wyśmiewanie jednej opcji to propaganda, a tego nie chcemy"

Mogę porozmawiać z osobą, która o tym zadecydowała i napisała coś takiego? Bo jeśli powyższy powód zbanowania postaramy się potraktować poważnie, to muszę stwierdzić, że ta osoba ma jeszcze dużo do roboty, ponadto chętnie usłyszę przyczyny, dla których miałbym być jej największym zmartwieniem.

Zauważyłem, że bez żadnego niepokojenia, pewna grupa użytkowników codziennie utrudnia życie reszcie. Wyśmiewanie jest przecież na porządku dziennym, prymitywne wyzwiska, notoryczne tworzenie offtopów, że nazwa "trolle" byłaby zbyt pieszczotliwa, bo u niektórych są to już zachowania ocierające się chyba o realne problemy psychiczne. Prócz tej politycznej paranoi wciskanej na siłę wszędzie, nawet tam, gdzie polityki brak, od dawna zapełniają swoje Szaffy rzeczami wołającymi o pomstę do nieba. Nie jakimiś tam „memami”, bo nie mówię choćby o jednostronnej satyrze. tylko wprost o politycznym agitowaniu, o fejkach, pomówieniach. Ba, niektórzy nawet odpowiednio nazwali swoje galerie np."antypisior" To tak można? ;-)

Nie wierzę, że coś takiego może być przegapione. Nie doprowadzajcie więc do sytuacji, w której użytkownik czuje, że właściciele strony robią sobie z niego jaja. Z jednej strony trolling i zalew jednostronnej politycznej propagandy, a ja dostałem po łapkach, bo czasem wrzuciłem do swojej Szaffy mema? W tym samym czasie kiedy na głównej Galerii pojawia się dziesięć innych w kontrze do niego oraz dwadzieścia w Szaffie? Jeżeli jedynym problemem jest odchył w drugą stronę niż dozwolona, to niech banujący nie wygłupia się z pisaniem takiego powodu jak zacytowany na wstępie. Ludzie no, traktujmy siebie poważnie...

--
joemonster
joemonster Master of Habaneros od 10 listopada 2000 | Gdańsk
2018-10-18 21:55:40 Zgłoś
:antares_ dzięki za długą i elokwentną wypowiedź.

Staramy się ograniczać ilość polityki na naszych stronach, starając się uderzać w głupotę czy cynizm, zwykle rządzących bo oni realnie sprawują władzę, tak było za czasów końcówki rządów PO/Tuska ale obecnie z Petrusia Pana mieliśmy beczkę także, czy wojowników konstytucji, którzy zatracili granice.

Za to spójrzmy na ostatnie 60 twoich wrzutów do Szaffy - prawie 30 z nich wali w opozycję, zero na władców. No sorry, to się kojarzy jednoznacznie. Ludzie Szaffę przeglądają chronologicznie i czasem się od tego niedobrze robi.

Chcesz wrócić na łono JM, zrezygnuj z polityki. Jeśli uważasz, że to żądanie jest niedemokratyczny, bezprawne, gwałci twoje prawa - trudno, przyjmujemy to na klatę ale nie zawracaj nam głowy, tylko zmień stronę na którą gromadzisz swoje obrazki.

--
Aero
Antares_
Antares_ Bojownik od 10 sierpnia 2013
2018-10-19 08:39:36 Zgłoś
"Za to spójrzmy na ostatnie 60 twoich wrzutów do Szaffy - prawie 30 z nich wali w opozycję, zero na władców"

Jestem jak najbardziej za rezygnacją z polityki Jednak podczas tygodniowego bana za to co powyżej, też rzuciłem oko na Szaffę i stąd mieszane uczucia.

Szaffa czary_mary - na ostatnie 60 wrzutów wszystkie walą w rząd, zero w opozycję
Szaffa Bluefrog - na ostatnie 60 wrzutów wszystkie walą w rząd, zero w opozycję
Szaffa Gutex1 o nazwie "antypisior" - na ostatnie 60 wrzutów wszystkie walą w rząd, zero w opozycję
Szaffa komancz - na ostatnie 60 wrzutów wszystkie walą w rząd, zero w opozycję, plus tolerancja dla jego prostactwa

Ani jednego bana, za to cztery statusy Superbojownika. Żądanie jest uzasadnione i nie ma w nim niczego gwałcącego moje prawa. Liczę jedynie na uczciwość, by to żądnie "rezygnacji z polityki" nie było w praktyce jedynie żądaniem zaprzestania krytykowania opozycji

Pozdrawiam

--
joemonster
joemonster Master of Habaneros od 10 listopada 2000 | Gdańsk
2018-11-16 16:13:21 Zgłoś
Twoje statystyki są naciągane, aż tak to nie wygląda.

Poza tym bicie w rząd jest spoko, jak zmieni się rząd, to nie zmienimy polityki tylko nadal będziemy w rząd bić, bo oni są źródłem większości problemów tego kraju

--
Aero
Forum > Redakcja > Takie tam upierdliwe stworzenie chciałoby odpowiedzi
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj