Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Redakcja > problem z logowaniem
DjAbra
DjAbra Superbojownik od 5 grudnia 2009
2017-10-02 18:38:24 Zgłoś
Hello.
Średnio raz na tydzień mam problem z logowaniem na JM z Firefoxa.
Po wyczyszczeniu historii/danych offline/cookies (zaznaczone wszytko co się da przy tej procedurze w FF) mogę się zalogować bez problemu, ale średnio po tygodniu niby pokazuje, że jestem wylogowany, a jak próbuje zalogować się ponownie to mam komunikat z FF coś w stylu "błąd - pętla przekierowań".
Ktoś wie o co kaman?

--
"Nikt nie wie, czy wróżki mają ogony... To jak wieczna tajemnica, jak niekończąca się przygoda." Makarov Dreyar
spejs_lord_mada_faka
spejs_lord_mada_faka Bojownik od 27 maja 2007 | Rigel VII | GG: 42
2017-10-04 13:21:35 Zgłoś
To samo jest na chromie. Musiałem ustawić czyszczenie ciastek z joe przy każdym zamknięciu przeglądarki.

A że teraz muszę przez to za każdym razem przestawiać widok filmów na szeroki i komentarze każdorazowo sortować po najlepszych... to przestałem oglądać monsterTV i czytać komentarze. Wyjdzie na zdrowie.

--
" - stary, dlaczego ty się nie ogolisz?
- bo nie mogę (...) ...bo we włosach jest cała mądrość, nie? a ja jestem na takim etapie życia, że nie mogę nic z tym zrobić..."
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
salival Little Princess od 18 sierpnia 2005 | Staines-Upon-Thames
2017-10-27 11:41:29 Zgłoś
Ja mam tak prawie cały czas w telefonie za każdym razem jak zmienię sieć. Odechciewa się otwierać JM. Czy ten problem jest ignorowany? Istnieje już bardzo długo, a ostatnio mam wrażenie że się nasila. Dzisiaj nie udało mi się z telefonu zalogować ani razu. Nie chce mi się za każdym razem grzebać w opcjach przeglądarki i usuwać ciasteczka kilka razy dziennie. Jest to frustrujące i upierdliwe, a udawanie że problem nie istnieje po prostu amatorskie.

--
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
salival Little Princess od 18 sierpnia 2005 | Staines-Upon-Thames
2017-11-12 16:01:27 Zgłoś
Tak tylko napiszę, że problem nadal występuje Często. Właściwie za każdym razem jak zmieniam sieć WiFi w telefonie. Może to pomoże, ale korzystam z wersji pełnej serwisu, a nie mobilnej ( nie lubię mobilnej ) i wydaje mi się, że problem można zreprodukować poprzez wyczyszczenie ciasteczek, zalogowanie się na wersji mobilnej i przełączenie na wersję pełną. Wówczas nie jesteśmy zalogowani już i nie daje się w żaden sposób zalogować. Problem nie występuje zawsze i czasami zwykłe przełączenie się na inne WiFi pomaga. Np. jestem w kafeterii, nie mogę się zalogować. Gdy wrócę do domu problem znika. Zdarza się też, że przy próbie zalogowania pojawia się komunikat "przecież jesteś już zalogowany", mimo że wszelkie znaki na niebie, ziemi i przede wszystkim ekranie pokazują, że jednak nie jestem ( np. reklamy, czy brak dostępu do profilu ). Na PC nie mam raczej tego problemu ( zdarzyło się raz na ruski rok ), ale na telefonie jest to notoryczne i właściwie nie ma dnia by nie wystąpiło, jeśli zmieniam sieć.

--
Forum > Redakcja > problem z logowaniem
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj