Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Narzekalnia! > Myślałem że jak spece z PiSu wejdą do Energi to się poprawi....
Kirdan
Kirdan - Superbojownik · rok temu
... a tu się okazuje że może być jeszcze kuffa gorzej niż było

Stoję sobie obok budynku firmowego, i obserwuję jak jakiś facet, na oko elektryk (pas z narzędziami, miernik na pasie obok wkrętaków, wszystkie izolowane) podlatuje do mojej skrzynki elektrycznej i zaczyna walczyć z drzwiczkami.
Podchodzę i zagaduję, żartuję sobie czy może wymieni coś zrobi żeby mniejsze rachunki były. A on mi na to "ja przyszedłem prąd wyłączyć, mam zlecenie z Energi bo nie płacicie".
No to mnie zgasił jak peta

Chwila szoku, i zaczynam tyradę "ale jak to, panie, rachunki w górę poszły zajebiście ale jak 30 lat firma istnieje tak płacimy i to w terminie, nie ma mowy o żadnych zaległościach". Facet tłumaczy że on nic nie wie i nic nie może, pokazuje w telefonie zlecenie, musi prąd odłączyć i tyle. Ale mruga, i wyjaśnia - on sobie zaraz pójdzie, a co ja zrobię to on nie wie, mogę na przykład włączyć ten prąd wciskając bezpieczniki na miejsce zdecydowanym ruchem albo w sumie to mu się nie chce wywalać bezpieczników to on tylko ten główny wyłącznik tutaj opuści na dół i w sumie żeby włączyć to trzeba go poderwać do góry.

Jak powiedział tak się stało. Potem dzida do księgowości. Zaległości brak, wszystko opłacone. Ostatni problem z Energą był w maju kiedy wysłano nam ponaglenie o jakieś 10k tyle że na ponagleniu był nasz adres korespondencyjny a numer klienta oraz miejsce poboru prądu totalnie nie znane - wrzucili na nasze konto zaległość innej firmy. Napisaliśmy na to od razu reklamację i została rozpatrzona pozytywnie, wszystko odkręcono. Albo nam napisano że odkręcono. Bo egzekucja nic nie wie i oni dalej mieli zaległość dlatego wysłali elektryka w celu odcięcia prądu. Nosz kurewa, powódź, słota, cholera i pomór.

Gdyby nie to że firma musi działać i nie ma zmiłuj a sądy w tym kraju z liści i łyka są jakie są to należało wywalić wszystkich na urlop do czasu kiedy Energa nie wyśle tego elektryka żeby prąd włączył. I dosrać im za każdy dzień niemożności funkcjonowania firmy to może by wszystkie nepotyczne biurwy wypieprzyli wreszcie na zbity pysk i znaleźli kogoś kto okiełzna ten burdel.

Ot i cała historia

Maciej1988
Maciej1988 - Superbojownik · rok temu

Sprzedam agregat 7 kW jedna faza, silnik Kohler 450 cm3, prądnica Linz.

--
Bób
Koper
Włoszczyzna

m_niebieski
m_niebieski - Woził Niemca dla statusu · rok temu
Sprzedam Opla

--
Mój nick bardziej naukowo brzmi tak m_heksacyjanożelazian(II) potasu żelaza(III) TU ŹRÓDŁO

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
krzycz22 - Superbojownik · rok temu
No i poprawiło się. Im...

Servin
Servin - Klopsik · rok temu
Czy Opel jest na prond?

--
A na HaPe to jeszcze tylko nasrać na środku.

McFlash
McFlash - Bojownik · rok temu
Prywaciarz myśli, że jeśli płaci regularnie i dość dużo, to będzie miał prąd? Hehe, w głowach się poprzewracało. Może jeszcze dobry dentysta na NFZ w sensownym terminie się marzy?

pies_kaflowy
pies_kaflowy - Bęcwał Dnia · rok temu
Tak się wykańcza konkurencję państwowych firm.

Dziękuję, do widzenia.

--

Thurgon
Thurgon - Superbojownik · rok temu
Ostatnio trochę brzydko mnie Pani w enerdze potraktowała. Pomijam już pół roku podłączania budowlanego i szopkę z zakładaniem skrzynek obok pustych skrzynek. Zapytałem konkretnie - ile brutto miesięcznie z utrzymanie, bez zużycia. Trzy razy usłyszałem, że 120. Przyszedł rachunek na 180.

--
Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet:"Pies cię j...ł"- Bo to mezalians byłby dla psa

pies_kaflowy
pies_kaflowy - Bęcwał Dnia · rok temu
@Thurgon Wszystko dobrze jest. 120 miesięcznie, jeśli wyrazisz zgodę marketingową i będziesz odbierał fakturę osobiście w każdy piąty czwartek miesiąca między 14:00 a 14:01, w pokoju, którego numer poznasz w pokoju 202 po przejściu przez sekretariat.

Dziękuję, do widzenia.

--

Kirdan
Kirdan - Superbojownik · rok temu
@Thurgon
180 brutto bez żadnego zużycia? Jakim cudem? Poj#$ało ich tam?
Forum > Narzekalnia! > Myślałem że jak spece z PiSu wejdą do Energi to się poprawi....
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj