Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Grajdołek Mistrzów > Polska e-sportem stoi. Powstanie pierwsze w Polsce centrum szkoleniowe dla…
damski666
damski666 Bojownik od 7 kwietnia 2009 | Miasto Pokoju
2018-01-31 21:00:13 Zgłoś
I bardzo dobrze, chociaż sam rozgrywkami e-sportowymi (niezależnie od tego jak to się pisze) się nie interesuję, uważam to za bardzo dobry pomysł i nie widziałbym problemu, żeby polski rząd to dofinansowywał.
Swoją drogą, nigdy w jakichś ogólnych artykułach na temat piłki nożnej, siatkówki, skoków, etc.nie znajdowałem informacji na temat puli nagród... Wydaje mi się, że podawanie takich informacji na temat e-sportu ma za zadanie wzbudzić tylko większe zainteresowanie, a czy to dobrze, czy to źle, to już inna sprawa (choć z drugiej strony Janusze piłki nożnej pewnie myślą sobie "20 milionów dolarów wydajo na takie głupoty!", po czym siadają z piwem przed meczem piłki nożnej transmitowanej w TV).

--
dino40i4
dino40i4 Superbojownik od 26 kwietnia 2005 | Karolewo | GG: 2958967
2018-02-01 12:50:29 Zgłoś
:damski666 są podawane pule w innych sportach

--
nevya
nevya Bojownik od 18 grudnia 2015
2018-02-01 13:18:03 Zgłoś
:damski666 , podają, tylko te kwoty nie robią jakiegoś większego wrażenia - wygrana w Lidze Mistrzów to jakieś 15 milionów jurków, co jest dużą kwotą, ale przy podziałce na cały klub oraz przy kontraktach największych gwiazd nie robi to większego wrażenia. Oczywiście łączna pula nagród jest większa (sam udział w LM to kasa, każdy mecz to kasa, każdy szczebel drabinki to jeszcze większa kasa), ale nadal nie działa na wyobraźnię, skoro tyle zarabia top piłkarz przez rok.

Co do podawania takich wiadomości to kasa ma pewne magiczne właściwości manipulacyjne - przyciąga, wzbudza szacunek itd. W wielu środowiskach praktykuje się podawanie zawyżonych zarobków/kwot, a wiele osób bardzo stara się aby przynajmniej wydawało się, że mają dużo pieniędzy i od razu zyskują zainteresowanie. Tak działa ten dziwny świat

--
Forum > Grajdołek Mistrzów > Polska e-sportem stoi. Powstanie pierwsze w Polsce centrum szkoleniowe dla…
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj