Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Grajdołek Mistrzów > Hob oraz RUINER
Pajonk78
Pajonk78 Superbojownik od 4 stycznia 2006 | Często-się-chowa. | GG: 1061682
2017-09-27 17:52:38 Zgłoś
Jeśli ktoś jeszcze nie miał do czynienia to polecam obie produkcje.
Hob od Runic Games (tak: to Ci od Torchlight) to naprawdę śliczna przygodówka (bo chyba jedynie do tej kategorii można ją tak naprawdę zaliczyć), rozgrywająca się w pięknych sceneriach, naprawdę chwytających za serce. Dodać muszę, że jest to dość staroszkolna produkcja i nie prowadzi za rączkę: wszystko trzeba samemu wykombinować, tym bardziej, że nasz bohater, jak i pierwszy spotkany NPC mówią niezrozumiałym językiem - coś jak w Brothers: Tale of Two Sons: niby nic się nie rozumie, a w środku nas jednak coś się dzieje.

RUINER natomiast to nasza rodzima produkcja, która jest grą akcji ukazaną w rzucie izometrycznym. Trudna, wymagająca, ale sprawiająca naprawdę dużą satysfakcję, jak już uda nam się pokonać "tego pier... bossa za n-tym razem". Jedyny minus tej pozycji to maksymalna liniowość i powtarzalność rozgrywki - ale twórcy to debiutanci na rynku, więc po tej grze oczekuję kolejnej pozycji, bo zapowiada się, że mamy kolejnych, dobrych deweloperów w naszym kraju. ;)

--
Jeśli wydaje Ci się, że wiesz już wszystko to masz absolutną rację... wydaje Ci się. ;)
Sawpel
Sawpel Stulejman Wspaniały od 20 lipca 2009 | Gentlemen's club
2017-09-27 19:51:35 Zgłoś
Hob jest na wishliście, interesował mnie od pierwszych informacji jakie ukazały się w internetach, czekam na jakieś ładne promo.

--
"Więc kim ty jesteś? Tej siły cząstką drobną, co zawsze złego chce, lecz czyni tylko dobro" "Oh no, she's killing blind orphans! That's so evil, I mean which is great but blind orphans!" "Odmawianie kobiecie tańca to ignorowanie części jej osobowości. To zniewaga, którą niełatwo zapomnieć. Bowiem ona miała coś do zaoferowania: swoje oddanie. Przed mężczyzną, który z nią nie tańczy, nigdy nie otworzy swej duszy do samego końca."
Forum > Grajdołek Mistrzów > Hob oraz RUINER
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj