Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Grajdołek Mistrzów > nie grywam w takie coś, ale kto wie?
staruch
staruch - Superbojownik · 5 lat temu
Z fb:
"Ukończyłem właśnie 20-godzinny quest "Goście jadą!"
Było super.

Cechy i umiejętności
- Plus 5 do kondycji
- Plus 2 do umiejętności posługiwania się mopem,
- Plus 3 do umiejętności posługiwania się miotłą
- Plus 1 do umiejętności posługiwania się wszystkimi pozostałymi broniami drzewcowymi
- Plus 2 do umiejętności posugiwania się gąbkami, szczotkami, ściereczkami i innymi drobnymi przedmiotami miotanymi
- Od teraz podczas mycia podłóg potrafisz podnosić niektóre przedmioty, a nie tylko je omywać dookoła. Plus 5 do celności mopa.
- Minus 2 do poziomu cechy "Zbieractwo", oprócz przedmiotów otagowanych: "Będzie niezbędne podczas ataku zombie", "Na pewno się niedługo przyda", "Będzie potrzebne jak tylko wyrzucę", "chyba przydatne, ale śmierdzi" od teraz jesteś w stanie wyrzucić bez konieczności przetrzymywania w piwnicy także przedmioty: "ma fajne elementy ruchome", "jest całkiem nowe" oraz "nie wiem co to, ale jest na baterie" (ale tylko pod warunkiem, że nie masz do tego baterii)
- Zyskujesz umiejętność "True vision" na poziomie podstawowym, od teraz zauważasz część rzeczy, które do tej pory były dla ciebie niewidoczne, jak np. plama po kawie na ścianie czy centymetrowa warstwa kurzu na drzwiach
- Awansujesz w gildii AGD z Gościa na Czeladnika. Od teraz masz świadomość, że piekarnik też się czyści. Potrafisz wyczyścić piekarnik w stopniu podstawowym. Potrafisz wyczyścić lodówkę w stopniu średnio-zaawansowanym.
- Ponieważ twoja inteligencja jest mniejsza od 20 jesteś zdolny do włączenia piekarnika w celu poświecenia sobie podczas czyszczenia. Otrzymujesz plus 2 do charyzmy, ale przez 3 dni twoja podatność na oparzenia wzrasta o 50% i otrzymujesz podwójne obrażenia od ognia
- Otrzymujesz cechę "Obieżyświat". Od teraz wiesz, że za kanapą też jest świat i życie.
- Od teraz wiesz, że jeśli ilość potrzebnych ręczników przekracza ilość haczyków to narzucanie ich na kabinę prysznicową jest bez sensu. Konieczne są nowe haczyki. Otrzymujesz plus 2 do Inteligencji i minus 1 do Zaradności.

Ekwipunek:
- Minus 5 do ilości 240l worków budowlanych
- Spadek wolnego miejsca w piwnicy z 45% do 3%. Oznacza to, że przy każdorazowym otworzeniu drzwi musisz wykonać rzut kostką dwunastościenną na okoliczność wystąpienia zdarzenia "Pułapka: zostałeś przysypany starymi krzesłami"
- Kondycja pralki spada z 70% do 45%. Uzyskuje cechę "Grzechotanie"
- Dzięki wykonaniu subquestu "Sprzątanie balkonu" maksymalna ilość chowańców wzrasta o 1. Znajdujesz nowego kota, level 3.

Przez [rzut kostką sześciościenną] dni jesteś pod wpływem działani czaru "Od teraz będę sprzątał regularnie bo łatwiej jest utrzymać niż zaprowadzić od nowa". Po tym czasie czar mija, a ty otrzymujesz plus 30 do cechy Okłamywanie Samego Siebie."

źródło:https://www.facebook.com/tellico.telikowski?fref=ufi

--
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Gutex1 - Superbojownik · 5 lat temu
grałem w to kilka razy. Nudne i przewidywalne jak konsolówki. Ale to na główną się nadaje.
Forum > Grajdołek Mistrzów > nie grywam w takie coś, ale kto wie?
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj