Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Grajdołek Mistrzów > Wrażenia z kilku ostatnio granych tytułów
Gietek
Gietek - Superbojownik · 7 lat temu
Z perspektywy single playera (jak zawsze):

Watch Dogs - nuda, nuda, nuda. Koszmarnie szare i na siłę 'cool' postacie, a zapowiadana innowacyjność gry dupy nie urywa. Cieszę się, że gra przypłynęła do mnie z zatoki piratów, bo pozwoliło mi to na natychmiastowe wykreślenie tej gry ze steamowej "wishlist". Jedyną rzeczą, którą na początku się bawiłem to jeżdżenie pociągami, które jest rewelacyjne.

Tropico 5 - trójkę pamiętam do dzisiaj, czwórki nie za bardzo, ale piątka wprowadza kilka fajnych zmian. Nowe budynki, nowy system handlu, odkrycia, ery oraz powiązane z tym ulepszenia i dostępność budynków i edyktów oraz wreszcie pieniądze z prywatnego konta można wydawać na ulepszenia postaci. Definitywnie warto kupić.

Gone Home - jakiś kiepski żart od twórców. Dokładna eksploracja i przejście gry zajęło mi 101 minut. Sama historia przedstawiona w grze zawrotu głowy nie powoduje. Można sobie spokojnie odpuścić.

Infected: The Twin Vaccine - 2 godziny grania, point & click, puzzle oraz całe wiadro przeróżnych fabularnych 'cliche'. Jeżli będzie za złotówkę, to można kupić dla zabicia czasu.

Banished - gra sama w sobie fajna, ale ma jedną denerwującą rzecz - potwornie, jak dla mnie, trudny i posrany system powiększania ludności w wiosce. Achevements to rzeczywiście achievements - mieć 500 ludzi w wiosce, gdy nigdy nie udało mi się wyjść ponad 50, jest w moim odczuciu wyczynem ponadnaturalnym. Zdaje się że trzeba strasznie cackać się z liczbą domów, bo inaczej ludzie albo umierają (za mało domów), albo nie rodzą (za dużo). Nie wiem. Przestałem grać po 9 godzinach. Jak ktoś chce się zagłębiać w mechanice gry, to pewnie warto kupić.

--

dzambor
dzambor - Superbojownik · 7 lat temu
Starość nie radość...

--

Pajonk78
Pajonk78 - Superbojownik · 7 lat temu
Z w/w grałem tylko w W_D i zgadzam się w całej rozciągłości: fabuła taka se (nudna przede wszystkim), a te wspaniałe możliwości hakowania w sumie do du... i po kilku razach nudne jak nie wiem co. Dobrze, że dałem za to mniej niż 50 zeta, bo inaczej bym się troszku wkur...

--
Jeśli wydaje Ci się, że wiesz już wszystko to masz absolutną rację... wydaje Ci się. ;)

Dr4g-0N
Dr4g-0N - Superbojownik · 7 lat temu
Pitolicie Hipolicie..

Mnie się dla odmiany w Watch_Dogs grało świetnie. Wciągnęła mnie do cna, przeszedłem calutką i ciągle mi mało.. nie rozumiem narzekania..

--
Eternal Traces*

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
są gusty i guściki... Dla mnie W_D to strata kasy (nawet jeśli było to 50 zeta podczas wpadki z preorderami)

a co do reszty to grałem jeszcze tylko w banished. poziom trudności z początku wydaje się wysoki, ale po kilku rozgrywkach poznaje się parę zasad które znacznie przyspieszają rozwój osady. Przy dziesiątej rozgrywce przełamałem barierę 100 osadników. Dla mnie wada jest jedna - nudzi bardzo szybko, w końcowych etapach gry nie oferuje za wiele.

--
Ad mortem defecatam...

___green
___green - Superbojownik · 7 lat temu
W_D faktycznie kiepskie jak siki komara. Za tę cenę jest masa lepszych i ciekawszych gier. Mnie osobiście z ostatnich nowości bardzo fajnie grało się w Sniper Elite 3

--
I promise to treat you as good as my leather and ride you as much as my harley

cooldan
cooldan - Bojownik · 7 lat temu
@banished - ludzie muszą być szczęśliwi i nażarci i mieszkać samemu. Jakbyś mieszkał z rodzicami i dziadkami pod jednym dachem (a tyle osób wchodzi do jednego domu) to byś myślał o dzieciaku? Czyli potrzeba mieć w domu tyle domów żeby mieszkali "dwójkami". Później w ciągu gry pojawiają się "emigranci" i to też może być problem jak nagle Ci dojdzie +200osób a drabinka produkcji żywności ich nie zakłada.

--

Gietek
Gietek - Superbojownik · 7 lat temu
@up, no tak, ale jak na początku nastawiałem domów, to wprowadzały się pojedyncze osoby i dzieci nie było. Z czasem wszyscy umierali trzeba było zapraszać nomadów, a i tak nic z tego nie było. Teraz gram od nowa po raz któryś tam i widzę, że trzeba na początku po jednym domu rocznie i wtedy jakoś idzie. Gra świetnie zaprojektowana od strony technicznej i miałem nadzieję, że będzie w uj modów rozszerzających gameplay, ale widocznie albo tej gry nie da się łatwo modować, albo nie ma zainteresowania.

--
Forum > Grajdołek Mistrzów > Wrażenia z kilku ostatnio granych tytułów
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj