Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Grajdołek Mistrzów > Gra potrzebna. Znaczy porada JAKĄ KUPIĆ ;-)))
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
cius-cius Pijak od 18 listopada 2002
2005-12-20 21:38:03 Zgłoś
Pewnie, że nie kupić! Jeno ściągnąć...

Ale żem nieobeznany, więc się pytam. Otóż chodzi za mną od jakiegoś czasu kierownica, wajcha od biegów, ręczny i pedały ().

No i tak chodzili za mną do tego stopnia, żem postanowił nabyć drogą kupna sprzęcik sterujący. Tera mi potrzebna jakaś porada co do dobrej gry. Rozchodzi się mnie o jakieś wyścigi samochodowe w stylu RAJD, tak coby se hebla ręcznego pozaciągać i ogólnie, żeby fajnie było.

Zatem oczekuję propozycji z puli Waszych ulubionych gierek tego typu. Przy okazji tytułu, proszę o krótką recenzję i wymagania sprzętowe. Głównie chodzi mi o parametry karty graficznej (nie znam się na tym), bo komputerek będzie mocny - pentium 4 z dwoma gigami RAMu. (Do tego dokupię jakąś grafikę, ale też porady potrzebuję w tej kwestii.)

Z góry dzięki. Z dołu oczywiście też. Ten co mnie doradzi najlepiej zostanie nominowany do otrzymania tytułu PRAWEGO i DOBREGO niczym GANDALF.


--
secik
secik Superbojownik od 15 kwietnia 2003 | Wilstead
2005-12-20 21:54:54 Zgłoś
No to ja może po krótce bo pracy mam tyle, że ja pier...

Jeśli chodzi o stricte rajdówki to tylko i wyłącznie Richard Burns Rally. Był dołączony do zeszłomiesięcznego CD Action. Wymagania nieduże, starsze grafy spokojnie pociągną, a frajda z jazdy niesamowita.

Jeśli gierka może być trochie inna to polecam Cross Racing Championships 2005. Jazda po błocie i te sprawy. Ogólnie gierka bardzo porządna. Sama fizyka sporo gorsza niż w RBR, ale zabawa przednia.

Z gierek bardziej torowych u mnie króluje GT Racing (GTR) i GT Legends (GTL). Obie gry ze stajni SimBin'a i obie są wyśmienite. Samochody idealnie czuje się na kierownicy. Jak pierwszy raz zasaidłem za kółkiem przy tym to byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, że gierka może dawać tyle frajdy z samego prowadzenia samochodu. Swego czasu zacząłem starty w polskiej lidze GTR'a, ale dosłownie po rozpoczęciu sezony zabrakło mi czasu nawet na oddychanie, więc dałem sobie spokój.

GTR i GTL są chyba najbardziej wymagające z wymienionych przezemnie, ale tylko jeśli chodzi o procesor i pamięć. Grafa gra znacznie mniejszą rolę.

Jeżeli trzeba pomocy przy wyborze k. graf. to zapraszam na GG. Mam nadzieję, że pomogłem.

Aha. GTR można dosyć tanio dostać w MM. CRC2005 zdaje się, że też. Jedynie GTL aktualnie kosztuje dosyć dużo, bo od 75 - 99 zł.

--
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Mr_Frigid
Mr_Frigid Superbojownik od 23 września 2005 | NGC 224
2005-12-20 22:24:37 Zgłoś
GTR tak, zgadzam się, popieram. Popieram także RBR. Muszę jednak oprócz wymienionych zaproponować TOCA Race Driver 2. Pełno samochodów, rózne tryby gry, od rajdów samochodowych (my favourite) i wyścigów klasyków aż po F1 i formułę Indy. Nawet Truckami się ścigac można.
Na moim sprzęcie: AXP2500+, 1GB RAM, Radeon9600 PRO śmiga w rozdzielczości 1600x1200 i detale na maks. Lubisz jazdę bardziej zręcznościową? tryb symulacja. Lubisz realizm? tryb Zawodowa symulacja. A chcesz prawdziwy hardcore, przy braku pomocy ze strony komputera i samochodu, którym na klawie da się jedynie baczki kręcić? Wystarczy na zawodowej symulacji wybrać Masters Grandprix. Tego bolidu bez wczesniejszego treningu nie da się opanować, podobnie zreszta jak World GT, które też znajdziesz w tej grze.
Gorąco polecam!
Zapomniałbym! cena o ile się nie mylę to w tej chwili jakieś 50 PLN .

--
error: 404
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
PigBenis Superbojownik od 5 maja 2005 | Wołomin
2005-12-20 22:46:12 Zgłoś
Może :

lotus

małe wymagania, dużo emocji. chyba trzeba kilka patchy zainstalować, coby kierownicę obsługiwał.


--
my English is goodlier than yours
secik
secik Superbojownik od 15 kwietnia 2003 | Wilstead
2005-12-21 08:09:18 Zgłoś
Mr_Frigid: dobrze, że nie napisałeś, że TRD2 to symulacja. Chyba że napisałeś a ja jestem zbyt zaspany żeby to znaleść. Ogólnie TRD2 pasuje właśnie do CRC2005. Mniej więcej taki sam poziom realizmu jazdy.

Ale ogólnie zgadzam się. Frajda z jazdy jest.

--
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Mr_Frigid
Mr_Frigid Superbojownik od 23 września 2005 | NGC 224
2005-12-21 13:14:47 Zgłoś
Napisałem ze to symulacja, ale nie wprost

--
error: 404
Forum > Grajdołek Mistrzów > Gra potrzebna. Znaczy porada JAKĄ KUPIĆ ;-)))
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj