…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Kawały Mięsne > [A]rmeni[a] - biedny kr[a]j
Aztech
Aztech - Superbojownik · przed dinozaurami
Ile można strzelić bramek w meczu hokejowym? A ile stracić? Ormianie położyli mnie na kolana... zwłaszcza jak se pomyśle ile jest tercji i ile one trwają: a teraz artykuł z Gazety Wybiórczej:

"Swoistym rekordem mistrzostwa świata dwudziestolatków dywizji 3 w litewskim Elektrenai zakończyli hokeiści Armenii. Ormianie przegrali wszystkie cztery mecze bardzo wysoko - stracili aż 146 bramek (zdobyli sześć).
Rekordową była porażka drużyny Armenii z Islandią - 0:50! W pozostałych meczach Armenia przegrała - z Bułgarią 2:21, Litwą 1:47 i Turcją 3:28.
"

--
Diesel for a playboy is far better than sex like a Diesel.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.

--
Coś się ruszyło. Reszta zależy ode mnie.

hubbabubba
hubbabubba - Robi dobrze nawet przez telefon · przed dinozaurami
Zara.Zara... Przecież kilka lat temu napis pi... tfu... łkarze na jakiś rozgrywkach (nie pamiętam gdzie i z kim, bo kibol ze mnie żaden) wtorbili 9 bramek. Dwie nawet w jednej minucie. A jeszcze nie znali Rasiaka...

--
Powiedz "nie" narkotykom? Jeśli zacznę z nimi rozmawiać, to znaczy, że już powiedziałem "tak".

maly_fiat_126
, bo już nawet pisać zbytnio nie mogę jak to czytam

krolowa_sniegu
krolowa_sniegu - Jej Zajebistość Elyta · przed dinozaurami
to było na meczu z hiszpanią i to dość dawno, fakt 9 bramek!! ale cuda się dwa razy nie zdarzają