Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Kawały Mięsne > Bardziej stwierdzenie niż dżouk
amiz74
amiz74 - Superbojownik · 2 miesiące temu
Magdalena Ogórek - kobieta która ma zamiast mózgu mizerię.Ale srajbajtek korzysta z tego samego tłumaczenia.

https://youtu.be/ni_HXIL_QbA
Ostatnio edytowany: 2023-01-04 21:09:35

--
Ani się obejrzałem jak zacząłem trącić "Steampunkiem" i stałem się "Vintage".

zmechu
zmechu - Superbojownik · 2 miesiące temu
A powinni dowalić benzynę po 12 zł! Albo i po 15! Ludzie by samochodami nie jeździli, zdrowsi by byli i zajmowali się poważniejszymi rzeczami (LGBT, miesięcznice, 19-ta emerytura, maszt z flagą w każdej gminie, zamknięcie lasów) a nie jakimiś durnymi jak inflacja, korupcja, nepotyzm czy inne trudne słowa.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
corwin - Superbojownik · 2 miesiące temu
@zmechu Od razu po 20 zł, bo jeszcze niemce z za granicy wykupio i prawilni słowianie nie będą mogli dojechać do kościółka

--
Niektórzy miłośnicy najlepszego narodu na świecie zupełnie przypadkiem są pzprowskimi synalkami, którzy się na Polsce w latach 90 uwłaszczyli - co sami przyznali.

zmechu
zmechu - Superbojownik · 2 miesiące temu
@corwin 20zł to sporo, nie wiem czy ludzie się nie przyburzą... Można to zrobić, ale bardziej sprytnie, po obajtkowemu. Zrobić benzynę tylko po 5 - ale Euro.

- wszystkim kopara opadnie, a już totalnej opozycji. Na pytlonie Orlenu było "6,50", jest "5" czyli mniej

- rząd ma powody do dumy: Morawiecki obiecał że nie będzie drożej - i nie jest. Kaczyński obiecał że ma być lepiej - i jest lepiej. Nieustające pasmo sukcesów i spełnionych obietnic!

- jak ktoś zacznie kręcić nosem, to się powie że to dywersyfikacja cen paliw dla dobra Polaków i sprawa zamknięta.

- a jak ktoś dalej będzie marudził, to się powie że przez putina takie ceny, a jak ludzie zagłosują na Tuska, to nie dość że będzie "300" zamiast "5" - i to Rubli.

- aha, oczywiście cena w Euro tylko dla firm, bo firmy są bogate i bogaci powinni się dzielić, posiadacze Karty Dużej Rodziny, rolnicy, emeryci i beneficjenci 500+ mają taką cenę, ale w PLN. Oczywiście nie wpłynie to na inflację, no bo jak.

- USA, Niemcy i Francja będą nam zazdrościć. Nawet Zełenski powie "fiufiu, nawet ja nie mam takich jaj jak Adrian żeby taki numer ludziom wykręcić". TVP pokaże tylko początek wypowiedzi, no bo jak inaczej

- putin kończy wojnę. "O kurła, jak Adrian takie coś zrobił swoim, to wolę nie myśleć co zrobi wrogom, odpadam, moje cohones są za małe"

- Obajtek za zarobione pieniądze kupuje Pomorze, Kaszuby i Podlasie, tworząc Księstwo Orlenowskie, ogłasza niepodległość. Okazuje się że wpływy z tytułu sprzedawanych parówek to 90% do budżetu Polski, więc Polska hołd Księciu Obajtkowi i staje się lennikiem.

- w zorganizowanych przez siebie wyborach kopertowych Sasin ogłasza się Królem. TVP nawiązuje współpracę z TV Korea, Kim i Jarosław okazują się ziomalami. Po wymianie uprzejmości Jarosław otrzymuje głośnik bluetooth wyglądający jak bomba atomowa. Jarosław wstał jak zwykle skoro świt o 13, dzienniki światowe informują o wielkim błysku [...] (tu historia się urywa)
Ostatnio edytowany: 2023-01-05 00:14:33
Forum > Kawały Mięsne > Bardziej stwierdzenie niż dżouk
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj