Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Kawały Mięsne > fejsem przyszło
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Gutex1 Superbojownik od 29 sierpnia 2013
2020-01-31 22:30:53 Zgłoś
Z życia partii rządzącej...

Malkontentów szlag jasny trafia z powodu sukcesu partii rządzącej. Nabywamy myśliwce F35 od Trumpa. Hajs to raptem 18 miliardów złotych ale niektórych dupa boli, że płacimy za to że Maliniak mógł w Waszyngtonie przy biurku postać. Nikt nie pomyśli że gorzej by było gdyby miał pod biurkiem klęczeć i Donaldowi kredkę ostrzyć. Bierzemy sprzęt i frugo. W 2026 już będą zarejestrowane w Polsce (W0 JAREK). Co prawda jest kilka punktów do których można się przyczepić. Na przykład krótki serwis, bo do 2030 roku. Jakaś wymiana oleju, końcówki drążka kierowniczego, konserwacja podwozia i to by było na tyle. Potem trzeba będzie wyskakiwać z zielonych przy głupiej wymianie żarówki w kierunkowskazie. Pozornie kłopotem jest to że trzeba będzie dokupić uzbrojenie, ale tylko pozornie. F35 osiąga pułap 15km więc wyrzucając na tej wysokości z okna worek cebuli dokona się spustoszenie na poziomie tego w Hiroszimie. Przy niższym pułapie warto pomyśleć o głośnikach pod skrzydłami żeby wroga ogłuszać szlagierami Zenka, Pięknych i Młodych (po rozpadzie siła rażenia jest nieporównywalnie większa). Oczywiście można marudzić że F35 żłopie jak Karski ze Zbonikowskim na Cyprze, ale przecież są warsztaty gdzie można zamontować instalację gazową w miejscu koła zapasowego i tniemy koszty jak myśliwiec chmurki. 800 błędów oprogramowania też w mojej ocenie nie jest wystarczającą przesłanką do tego żeby zrezygnować z zakupu. Podleci do Słomczyna na giełdę, pan Wiesiek zarzuci nowy soft to będzie sprzęt śmigał jak Maliniak na nartach. Przestańmy w końcu dziadować i korzystajmy z tego że nasza gospodarka bryluje na światowych salonach. Duńczycy zabulili w przeliczeniu 345 mln zeta za sztukę. My 550. Ale sprzęcik na alusach, klimatronik, centralny zamek, trzecie światło stop, a nie jakieś golce bez farszu. Cała impreza to mniej więcej 75 tysięcy nowych mieszkań, ale powiedzmy sobie szczerze że takie przeliczanie jest z dupy. Chlebakiem czy drzwiami od łazienki wojny się nie wygra!!!
W ogóle ostatnio stawiamy na lotnictwo. Krzywousty się rozpruł że kupiliśmy linie lotnicze Condor. Cacuszko po biurze podróży Thomas Cook, które wyciągnęło kopyta rano 23 września 2019 roku. Wtedy Angela sobie winszowała 300 baniek ojro za kurę znoszącą złote jajka. Mateusz wyczekał i jak jej rura zmiękła o 5 dych to położył zaliczkę na stole i konfitury będą nasze. Co prawda te 250 milionów euro to nie wszystko, bo trzeba jeszcze spłacić chwilówkę której udzieliła Angela żeby utrzymać przy życiu bankruta. Jeżeli tendencja się utrzyma to wkrótce korki będą nie tylko na drogach.
Nie tylko rząd ma hajs. Obywatele też śpią na kasie, a prognozy na najbliższe lata są jeszcze lepsze. Otóż wysokość emerytury ma być uzależniona od liczby posiadanych dzieci. Załóżmy że ktoś ma jednego dzieciaka który pracuje i zarabia 5604 zeta brutto czyli średnią krajową. Stara takiego dzieciaka będzie sobie mogła dopisać 5 dych do emerytury, a dzieciak może sobie o tym hajsie zapomnieć jak beneficjent alzheimera. Jeżeli ktoś pomyślał o swojej przyszłości i urodził załóżmy 60 pociech to może liczyć na 3 tysiące emerytury.
Maliniak pognał głosić słowo do Davos gdzie zaprezentował swój angielski. Język szlifowany szpadlem. Dupę truto o truciu środowiska. Napuścili gimbazę ze Szwecji. Greta opierdoliła Trumpa, aż się jemu pakuły na makówie uniosły. Donek twierdzi że gadanie Grety to takie pierdolenie i Maliniak się właśnie w taką retorykę wmontował. Oznajmił że świat prędzej czy później się skończy i szlus. Na razie trzeba patrzeć na gospodarkę i jak tutaj zrobić dobrze górnikom. W razie raka modlitwa i jedziemy z tym koksem

--
Robert7000
Robert7000 Superbojownik od 12 maja 2003 | Już nie Ełk. Pisze się krótko, pamięta długo.
2020-02-01 09:42:34 Zgłoś

--
"Jednakowoż ładną mamy dziś pogodę..."
Hshan_VIII
Hshan_VIII Bojownik od 17 listopada 2014 | Biegun północny, nawet białe misie są / chociaż zwykle tam, gdzie Pała Kultury
2020-02-01 11:22:05 Zgłoś
I straszno, i smieszno...

--
Suwałki to nie Podlasie! Co chcesz teraz, a co chcesz bardziej?
Fiol78
Fiol78 Cesarz Narzekalni od 2 kwietnia 2008 | Festung Glogau
2020-02-01 11:23:10 Zgłoś
A tak serio, to ja nie mam nic przeciwko wydatkom na obronność, ale:
-zakup samolotów nie jest naszym priorytetem, potrzeba nam pilnie lepszej obrony przeciwlotniczej, pocisków rakietowych średniego zasięgu, nowych BWP, marynarka też leży i kwiczy;
-F 35 przechodzą przez chorobę wieku dziecięcego, są też za drogie w relacji koszt/efekt;
-F 35 mają dwie zalety: elektronikę i stealth (tzw. niewidzialność), tyle że ta stealth nie jest wcale taką 100% gwarancją, są już systemy które wykrywały F-35, a co do elektroniki to można zmodernizować/wyposażyć w zasobniki bardziej sprawdzone konstrukcje.

Gdybym był decydentem i miał dokonywać zakupów samolotów to po prostu dokupiłbym jeszcze F 16 w jakimś nowym wariancie, to sprawdzona konstrukcja, która już używamy, także amerykańska, z szeroka gama uzbrojenia, znacznie tańsza i nie przekombinowana jak F 35.

I w ogóle w polskich zakupach uzbrojenia powinna być zasada "jak nie możemy tego kupić w Polsce to kupmy w UE, żeby tam zostały podatki, dopiero jak nie można tego dostać u nas i w UE to kupujmy u sojuszników z NATO". A u nas? A u nas zakupiono dla WOT Javeliny, kompletnie ustawiając pod nie przetarg i ignorując polskie rozwijane produkty, wcale nie gorsze.

--
W ciąży nie piję alkoholu!
Forum > Kawały Mięsne > fejsem przyszło
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj