Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Kawały Mięsne > Użyj wyobraźni (117) Traktor
bulcyk22
bulcyk22 Wiekowy Bojownik od 29 czerwca 2015 | Katowice
2018-10-04 04:07:26 Zgłoś
3 PAŹDZIERNIKA 2018

Poniedziałek zastał mnie przed chwilą w stanie lekkiego zużycia, bowiem dzień wcześniej, w sobotę, postanowiłem dowieść, że grawitacja nie istnieje i wprowadziłem się w stan nieważkości z grupą meksykańskich tancerek. Wąsatych.

Dobra, z Maćkiem, ale miał sombrero.

Wlazłem tedy w boczną uliczkę i jąłem maskować ślady rzeczonego zużycia za pomocą jajecznicy, kawy i zestawu do dializy w offowej knajpce, dość popularnej wśród klonów zasilających jakąś strasznie ważną korporację za pierdyliard dolarów, z okna której, na stodwudziestym piętrze, regularnie raz w tygodniu wyskakuje kolejny prezes. Zanim chłopina dolatuje do ziemi, rada nadzorcza wybiera nowego, którego w kolejnym tygodniu będzie najmniej brakowało i biznes się kręci.

Jako, że śmierdziałem sobotą i śmietaną osiemnastką, towarzystwo siedzące na brekfaście obłaziło mnie łukiem, co zaowocowało tym, że po pół godzinie kokoszenia się w pojemniku na klienta, zostałem totalnie sam i mogłem oddać się ulubionej czynności jaką jest tępe gapienie się na cycki barmanki, ku satysfakcji tejże. Gwoli sprawiedliwości należy jednakowoż oddać, że równie dobrze mógł to być pękaty barman, bo z uwagi na niedawną nieważkość, jechałem na pozycyjnych, czyli zasięg rejestru wizualnego cokolwiek kulał i bardziej zarys sylwetki się wgrywał niż szczegóły anatomii. Ale cycki to cycki, instynkt, ewolucji w chuja nie zrobisz.

Jakkolwiek – ponieważ przetaczanie krwi jednak trochę trwa, to, zaspokoiwszy swoje mokre marzenia o biuście chybaoberżystki, z nudów sięgnąłem po doniesienia prasowe, i tam przeczytałem, że najbardziej leniwym krajem na świecie jest Kuwejt, pan Julian z Małogoszczy wyhodował największą dynię oraz, że prezes warszawskiej spółki giełdowej został zatrzymany przez CBA na próbie łapownictwa, i że jest umoczony w sprawie zakupu innej spółki za 180 milionów złotych polskich kurwa nowych. Czyli przechodził z tragarzami, podpierdolił sto walizek siana i dawaj do domu mieszkać, tylko ciiiii, Danusia ale ci te pierogi kapitalnie wyszły.

Nie wiem, może ja w detalu robię, ale 180 baniek to jednak trochę hajsu jest, gdybym tyle miał, to bym chyba nową spłuczkę w kiblu zamontował albo jakiegoś odbajerzonego golfa sobie kupił, albo zamieszkał z zebrą, no ale na pewno jakoś zmyliłbym tropy, nie wiem, przebrał się za Michała Szpaka, lub zaczął utykać, cokolwiek. Tymczasem rzutkizdzisio odpierdolił chatę jak Griswaldy w „Witaj Święty Mikołaju” i, zupełnie bez obciachu, eksponował lico na ściankach, że taki z niego finansowy nindża. No to go szeryfy dojechały.

I sobie przypomniałem, że jak kiedyś podpieprzyłem trzypak prezerwatyw ze sklepu, to mi stary kijem nery odbił, a jak odzyskałem przytomność, to do traktora za nogi przywiązał i zawlókł pod sam sklep, żebym te kurwa gumki na szmacie odpracował. To była cena za dwa dymania. Dwa, bo jedną z gumek na próbę założyłem, żeby potem siary nie było.

Toteż teraz, gdy słyszę, jak jakiś półgłówek w gajerku, którego edukacja kosztowała tyle co pekabe Gruzji, zaczyna perrorować w tv na temat społecznego rozumienia prawa i że nie można oceniać człowieka przed zapadnięciem wyroku, to myślę sobie, że może czas kupić traktor.

BY BARTEKZKARTEK

http://uzyjwyobrazni.com/traktor/
lub:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1811587302298015&id=608240405966050&__tn__=K-R

--
pies_kaflowy
pies_kaflowy Bęcwał Dnia od 2 czerwca 2008 | ni to miasto,ni to wieś,ni co kupić,ni co zjeść
2018-10-04 06:48:07 Zgłoś
Elementarne poczucie uczciwości.
Podoba mi się pojemnik na klienta.

--
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
kms2xkms Superbojownik od 29 czerwca 2006 | Zurych
2018-10-04 08:48:30 Zgłoś
Wszystko jasne. doceniam zdania. Tylko dlaczego, kwa mać, zamieszczone o 4.07 kiedy obecna publika jest równie zużyta?

--
Nie mówcie mi jak rzyć. Pilnujcie swoich.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Luis_de_Fitnes Bojownik od 23 września 2017 | Szczecin
2018-10-04 09:13:17 Zgłoś
… ewolucji w chuja nie zrobisz. Boskie.

--
madzialena82
madzialena82 Superbojowniczka od 10 lutego 2006 | Bwdźwiągowo koło Adamowa, powiat bolsztyński
2018-10-04 14:12:02 Zgłoś
:bulcyk22 nie dosypiasz?
--
Þetta reddast
bulcyk22
bulcyk22 Wiekowy Bojownik od 29 czerwca 2015 | Katowice
2018-10-04 16:00:09 Zgłoś
zialena82 "Noc jest najlepszą porą dnia".

--
Forum > Kawały Mięsne > Użyj wyobraźni (117) Traktor
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj