Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Kawały Mięsne > Użyj wyobraźni (100) Mail
bulcyk22
bulcyk22 - Wiekowy Bojownik · 3 lata temu

5 MARCA 2018

Dostałem maila.

W skrócie – Panie Bartku, obserwujemy Pana od dawna, widzimy, że Pan się rozwija, świetny styl, doskonałe pióro, bla bla bla bla i podjęliśmy decyzję, że opublikujemy Pańskie opowiadania w naszym periodyku, nakład pierdyliard egzemplarzy, świat oszaleje i w ogóle to nie musi nam Pan za to płacić, zrobimy to, bo mamy misję i jak, dziękuje nam Pan? W załączeniu przesyłamy Panu listę tekstów, które nas interesują oraz, w kwestii formalnej, druk, że zrzeka się Pan praw autorskich do tychże. Jednocześnie chcemy podkreślić, że bardzo cieszymy się, że możemy Pana gościć na naszych łamach.

No. Oszalałem. Ze szczęścia oszalałem.

Odpisałem.

„Szanowna Redakcjo,

mój pierwszy raz był może trochę dziwny, ale sporo mówi o moim podejściu do dymania ludzi. To było wieki temu i, krótko mówiąc, specjalnie spektakularnie nie było. Zwyczajnie raczej. Przeleciałem żółwia w parku. Tak, żółwia. Takiego ze skorupką i tymi nóżkami takimi. Żółw jak żółw, uśmiechał się zachęcająco, mrugał okiem, robił dziubek, miał fajną mini i pończochy samonośne, ja miałem słabszy dzień, czułem się trochę niezrozumiany, kurwa, każdy by uległ.

Tak więc spokojnie sobie dmuchałem żółwia w parku za drzewem i nakrył nas mój stary. Okazało się, że to ten sam żółw, z którym on stracił dziewictwo. Śmiechu było co niemiara. Ojciec zadzwonił do wujka, którego druga żona jest pancernikiem. Przyszli oboje i wyszło na jaw, że są swingersami i się z żółwiem znają jeszcze z czasów studiów. To trochę dziwne, bo wujek jest wybitnym neurobiologiem, kandydatem do Nobla w tym roku i jakoś głupio, że rucha żółwie i pancerniki. W międzyczasie okazało się, że żółw wykłada astrofizykę w Princetown i bardzo dobrze zna mojego dziadka, który po zmianie płci jest obecnie krową dżersejką. Świat mi się zaczął zmniejszać, bo nagle park-z moim-pierwszym-razem stał się miejscem skrzyżowania prinstołnów i noblistów, w ogóle wielkość zaczęła pukać, a ja tu stoję, oparty o drzewo, bez gaci i zaśmiewam się serdecznie z anegdot jakimi sypie całkiem atrakcyjny pancernik. Wyjąłem nowego Polaroida i nie zrobiłem zdjęcia.

Ergo: Szanowna Redakcjo, jarzę historię z misją. Spoko, wiem, że ją macie. To bardzo cenne w świecie, gdzie własność intelektualna jest postrzegana jako zlepek chorych wyobrażeń jakiegoś kolesia, co rucha żółwie. Tylko kto, do chuja, Wam powiedział, że wydymanie tego kolesia z praw autorskich, to świetny sposób na zarabianie pieniędzy?”

BY BARTEKZKARTEK

https://uzyjwyobrazni.com/mail/

jenny8
jenny8 - Superbojowniczka · 3 lata temu
tak trzymaj

--
Wolności słowa strzeż jak oka w głowie. Niech osieł pisze. Daj, niech się wypowie. Im gęściej będzie kazał, prawił, głosieł - tym rychlej poznasz, jaki z niego osieł.

mikey_t
mikey_t - Superbojownik · 3 lata temu
Prawidłowo! Pijawki zakichane.
Mi też jedna gazeta proponowała 50zł za jedną planszę komiksu A4 "na gotowo" a do tego ten "wspaniały" argument "będzie pan miał możliwość promowania się w naszym piśmie". Może i jestem małym żuczkiem ale trzeba szanować siebie samego. Inni nas nie uszanują.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
sir_gregors - Superbojownik · 3 lata temu
To nagminne jest. I trzeba czas tracić na odpisywanie takim jełopom.

--
W życiu masz tylko to na co się godzisz...

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
semper_malus - Superbojownik · 3 lata temu
:bulcyk22

Tak z czystej ciekawości: ile musiałbyś zapłacić?

pytacze
pytacze - Bojownik · 3 lata temu
:bulcyk22 Odpisali coś?

bulcyk22
bulcyk22 - Wiekowy Bojownik · 3 lata temu
:semper_malus :pytacze

Wyślij wiadomość/pytanie.
Zwykle odpowiada w ciągu kilku godzin.
https://www.facebook.com/U%C5%BBYJ-WYOBRA%C5%B9NI-608240405966050/

Archiwa:
https://uzyjwyobrazni.com/

pytacze
pytacze - Bojownik · 3 lata temu
:bulcyk22 To już się nie odezwą
Nie żałuj.

Triskal
Triskal - Bojownik · 3 lata temu
:pytacze nie zrozumiałeś chyba - :bulcyk22 nie jest autorem tego wpisu. Na dole pierwszego posta masz link do oryginalnego bloga z którego to pochodzi. A facebookowy link w poście nad Twoim jest do autora tegoż

--
All we see or seem is but a Dream within a Dream. Ashes to Ashes but Dust won't be Dust...

bulcyk22
bulcyk22 - Wiekowy Bojownik · 3 lata temu
:triskal
Forum > Kawały Mięsne > Użyj wyobraźni (100) Mail
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj