Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Kawały Mięsne > Jeszcze się muszę sporo nauczyć
Sawpel
Sawpel Stulejman Wspaniały od 20 lipca 2009 | Gentlemen's club
2018-03-14 10:13:42 Zgłoś
Dzwoni telefon, klient, ma sprawę, tłumaczy o co chodzi, temat ponad 100 km ode mnie. Spoko, proszę go o przesłanie materiałów, ale facet nie jest chętny, ogólnie jakoś tak negatywnie nastawiony, że to tak nie da się, mam przyjechać tam gdzie temat, on mi tam pisma pokaże, projekty, nie można tak przez internet. Tłumaczę się dalej, rzetelnie i rzeczowo, że bez tego nie wycenię tematu, a nie będę jechał nie wiadomo gdzie, po to, by usłyszeć, że za drogo wyjdzie, na co słyszę, że przecież on uczciwy chłop, nie ma nic do ukrycia, on chętny do negocjacji ceny, muszę tam pojechać i kropka.

Nie zamierzam się użerać z gościem, mówię, że szef do niego oddzwoni, bo to nie ode mnie już zależne. Facet się godzi. 10 minut później wraca szef z miasta.

"Wyobraźcie sobie, dzwoni sobie gość, mówi, że rozmawiał już z jakąś pracownicą ( ), miałem do niego zadzwonić, ale mu się śpieszy i opowiada (dokładnie to samo co mi opowiadał), że trzeba tam pojechać, że on 70 lat, on tutaj z terenów gdzie pracujemy, że on handlował, że tu zna, ale koniecznie tam pojechać. Szef na to, że dobrze rozumie, ale naprawdę trzeba by najpierw poczytać o co chodzi. Dziadek dalej historię opowiada, i taki dialog się wywiązuje:
[Dziadek] - Bo ja to tak naprawdę nie pochodzę stąd.
[Szef] - No ja w sumie to też nie jestem rodowicie miejscowy.
[D] - A widzi pan, bo ja to z Kalisza.
[S] - No ja z Pcimia Poddolnego, ale mój ojciec śpiewał taką piosenkę Szła Pisia z Kalisia na kamieniu usiadła...
[D] - ...pijże Pisu wody. Boś kiełbase jadła. Oj dana, oj dana, oj dana!. JA PANU ZAPŁACĘ ZA PALIWO ALBO NIEWAŻNE, WSIADAM W AUTO I SAM DO PANA ZE WSZYSTKIM PRZYJADĘ! DO WIDZENIA!"

No ja bym interesu nie ubił :/
Ostatnio edytowany: 2018-03-14 10:15:49

--
"Więc kim ty jesteś? Tej siły cząstką drobną, co zawsze złego chce, lecz czyni tylko dobro" "Oh no, she's killing blind orphans! That's so evil, I mean which is great but blind orphans!" "Odmawianie kobiecie tańca to ignorowanie części jej osobowości. To zniewaga, którą niełatwo zapomnieć. Bowiem ona miała coś do zaoferowania: swoje oddanie. Przed mężczyzną, który z nią nie tańczy, nigdy nie otworzy swej duszy do samego końca."
Djbanan
Djbanan Złamas od 30 czerwca 2004 | Szczecin
2018-03-14 11:17:45 Zgłoś
Nie można mu było wycenić analizy wraz z dojazdem? Z tymi Kaliszanami to trzeba uważać

--
orko
orko Superbojownik od 20 września 2005
2018-03-14 11:47:51 Zgłoś
:sawpel bo podstawa sukcesu, to rozmawiać z kosmitami yyy... z klientami w ich języku.

--
Forum > Kawały Mięsne > Jeszcze się muszę sporo nauczyć
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj