Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Kawały Mięsne > Usta Beaty s01e05 Nowy projekt rządowy.
Cieciu
Cieciu Bułgarski Łącznik od 1 września 2004 | Warszawa | GG: ...
2017-05-09 17:37:01 Zgłoś


Szanowni Państwo,
Drodzy Polacy i drogie Polki, po niewątpliwych i spodziewanych sukcesach projektów rządowych takich jak 500+ czy repolonizacja banków, postanowiliśmy ogłosić kolejny program, który pozwoli nam przywrócić niespotykaną dotąd wielkość w obszarze, który w Europie zanika. A my, jako ostoja tradycyjnych wartości, opartych na najstarszych korzeniach chrześcijańskich, nie możemy pozwolić, by następujące zmiany ów obszar zakryły. Dlatego po długich konsultacjach wewnątrzspołecznych, postanowiliśmy przedstawić państwu program absolutnie innowacyjny. Rodacy, już w 2018 roku planujemy rozpoczęcie Narodowego Programu Reanalogizacji Scyfryzowanych Dóbr Dziedzictwa Narodowego i wszystkich innych materiałów cyfrowych. Nasz program przewiduje założenie Narodowej Szkoły Skrybów, pod patronatem bieżącego prezydenta. Najlepsi absolwenci tej akademii zajmą się przepisywaniem cyfrowych wersji książek, tak byśmy dysponowali nowym, papierowym egzemplarzem każdej z nich. Światło Dobrej Zmiany zamieni dotychczasowe zdjęcia w ryciny. Szanowni państwo, i mówię to z całą stanowczością, poprzednie rządy Platformy i PSL nawet nie zwróciły uwagi na ten palący problem. Nasze najwspanialsze zabytki literatury były bezrefleksyjnie zmieniane w wersje cyfrowe, co za tym idzie znikały z zasobów, które można kontrolować pod kątem zgodności z naszymi wartościami. Nie może być tak, że jakaś grupa zastrzega sobie prawo do wyłączności posiadania czegokolwiek. Dlatego my, mając na względzie dobro Polek i Polaków, odzyskamy utraconą godność i szacunek reanalogizując wszystko to, co cyfryzacji uległo. Oczywiście, w trakcie trwania Programu będzie trzeba wykonać pewne korekty, a co za tym idzie usunąć pewne fakty, które dzisiejszą Polskę stawiają w świetle niekorzystnym. W imię przyszłości naszego kraju, musimy wykazać się niespotykaną dotąd determinacją i podjąć działania, jakich nikt jeszcze nie podejmował. Oczywiście, liczymy się z głosami sprzeciwu jakie niewątpliwie opozycja, wspierana przez pewne obce źródła, będzie podnosić. Ale drodzy rodacy, takie głosy będziemy traktować tak, jak potraktujemy każdego, kto nie rozumie idei reanalogizacji naszych dzieł. Krzyki rozpaczy zachodnich mediów, tak bardzo nam nieprzychylnych zagłuszymy ciężką i mozolną pracą Skrybów, absolwentów nowej placówki naukowej, którzy dzień i noc, bez ustanku będą walczyć o lepszą Polskę, lepsze książki i lepsze mapy, które również należy reanalogizować. Przed nami czas wyzwań, czas przeciwności, ale też czas radości, gdyż tylko ciężką pracą możemy osiągnąć sukces, który pozwoli nam znów błyszczeć na mapie wyblakłej, cyfrowej Europy.

:szufla

--
Kosovo je Srce Srbije !! "Ovo je ovde Balkan mirisni cvet totalno nerazumljiv za ceo svet" Folklor, legendy i historia Bułgarii. Po mojemu.
brood_k
brood_k Superbojownik od 11 marca 2010 | Poznań | GG: 4942735
2017-05-09 17:40:58 Zgłoś
Już widzę przepisywanie Joe...

--
Kwartet ProForma Sensoria BKD
oldbojek
oldbojek Superbojownik od 23 października 2004 | Borówiec
2017-05-09 17:52:22 Zgłoś
Ucho


--
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
gevara Superbojownik od 15 października 2005
2017-05-09 18:30:50 Zgłoś
Tłumaczenie z pisowego na polski - Beata chce ibuki na papier przepisać, trochę cenzurując. Mapy też.

--
Idźcie i rozmnażajcie się
Kwiateck
Kwiateck Superbojowniczka od 20 marca 2006 | Łódź
2017-05-09 22:29:15 Zgłoś
To przepisywanie dzieł dziwnie skojarzyło mi się z Imieniem Róży. Ależ pozycji trzeba będzie zatruć żeby potomni nie ulegali deprawacji ;)

--
Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno. - Co to jest słoń? - Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia. Nie dzięki przyznawaniu się do ignorancji od czterdziestu lat cie­szyła się sławą znawczyni natury.
Peppone
Peppone Nowy Ruski od 19 marca 2003 | Warszawa
2017-05-09 22:31:07 Zgłoś
Zaczęłaby od ''Drogie Polki, drodzy Polacy'', ''pod patronatem pana prezydenta'', ''usunąć pewne tak zwane ''fakty'' gorszego sortu'', ale ogólnie może być


--
Pracuj u podstaw. Zaminuj fundamenty systemu. Wszelkie prawa do treści wrzutów zastrzeżone
LeLeLe
LeLeLe Superbojownik od 25 lutego 2009
2017-05-10 11:53:08 Zgłoś
Przez osiem ostatnich lat, Polcy i Polaki...

--
Forum > Kawały Mięsne > Usta Beaty s01e05 Nowy projekt rządowy.
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj