Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Kawały Mięsne > Dzisiaj cztery, takie trochę makabryczne.
empatyczna
empatyczna - Gołota Poezji · 7 lat temu
*****

- Mężu mój kochany, dzisiaj obchodzimy złote gody, a ty mi nigdy nie powiedziałeś,
że mnie kochasz. Powiesz mi to dzisiaj?
- Zapytaj mnie o to za następne 50 lat.

*****

- Halo, jak się czujesz po operacji?
- Ach, ten konował obciął mi lewą nogę, zamiast prawej i jeszcze wmawiał mi, że nie będę miał dylematu, że wstawanie z łóżka lewą nogą przynosi pecha.
- I co? Miał rację?
- No miał, bo po poprawce w ogóle już nie wstaję.

*****

- Słyszałam, że masz bardzo dobrego męża.
- O tak, wybrał się w podróż kosmiczną i wróci za 100 lat.

*****

- Najszczęśliwszy małżonek.
- Taki, który w południe leży w łóżku z żoną i kochanką, dzieci są w szkole,
a teściowa gotuje obiad w swoim domu.

*****

--
Czy można spełnić wszystkie swoje marzenia? Tak, jeżeli będziesz miał/ła jedno marzenie, które brzmi: chcę osiągnąć w życiu tyle, ile tylko zdołam./moje/

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Gogosiek - Superbojowniczka · 7 lat temu
3
Jako taki.

Chwaliłam Cię tyle razy,że poszłaś w jakoś a nie ilość, ale widzę, że wróciłaś do korzeni

--
"Raz się żyje! Na szczęście..."

skijlen
skijlen - Gastrofazor · 7 lat temu
Kolejny sukces! Przybij piątkę!


--
46&2

Sawpel
Sawpel - Stulejman Wspaniały · 7 lat temu
Jak byłem młodziutki, to kupowałem tygodnik Kaczor Donald. Nie wiem czy ktoś z Was kojarzy. Tam zawsze była jedna strona z kawałami i one były dokładnie takiego samego poziomu jak wrzuty empatycznej.

:empatyczna Weź napisz do wydawcy, może szukają kogoś w redakcji tam, do wymyślania żarcików.

--
"Więc kim ty jesteś? Tej siły cząstką drobną, co zawsze złego chce, lecz czyni tylko dobro" "Oh no, she's killing blind orphans! That's so evil, I mean which is great but blind orphans!" "Odmawianie kobiecie tańca to ignorowanie części jej osobowości. To zniewaga, którą niełatwo zapomnieć. Bowiem ona miała coś do zaoferowania: swoje oddanie. Przed mężczyzną, który z nią nie tańczy, nigdy nie otworzy swej duszy do samego końca."

tata_dilera
Nie bądź okrutny dla malych dzieci

Aspirant_mlodszy
Patrzę ja sobie : empati wrzuciła: wejdę i popatrzę jak Kelly Skijlen i Kelly tatadilera :


skijlen
skijlen - Gastrofazor · 7 lat temu
:Aspirant_mlodszy nie bardzo chce mi się produkować, ale trudno. Jestem całkiem spokojnym człowiekiem i dosyć ciężko wyprowadzić mnie z równowagi. A tej fajnej się to udaje - no uruchamia mnie. Nawet nie potrafię podać racjonalnego powodu, ale jakoś nie mam oporów żeby się hamować. Jak czytam takie rzeczy jak ona produkuje, to mam przed oczami tekst :empatycznej o tym, że to jej własne i jest z tego dumna. Na ten przykład ja dzisiaj byłem na dwójce w kiblu i też jestem dumny z tego co 'stworzyłem', ale jakoś nie wrzucam zdjęć na palmę

(Wy)starczy.
Ostatnio edytowany: 2014-03-22 18:56:05

--
46&2

Aspirant_mlodszy
A ja czerpię zas hedonistyczną przyjemność z czytania tych tekstów na tym forum i nie podoba mi się, że z powodu czyichś ataków mogę zostać tej przyjemności pozbawiona. My seniorzy lubimy takie poczucie humoru. Na prawdę można nie czytać tego, co nam się nie podoba, a Wy dwaj ustawicznie psujecie mi humor Waszym, no przepraszam za nadszczerość, ale nazywając rzecz po imieniu: chamstwem. Słownictwo typu :"idiotka", gify ze srającymi psami, jeszcze chwila i będę wolała moją fabrykę niż to forum. Litości !!!!

yattaman
yattaman - Superbojownik · 7 lat temu
Jak byłem młodziutki, to kupowałem pismo "Młody Technik" nie było tam żadnych dowcipów, a i tak było zabawniejsze od ęąpatetycznej.

skijlen
skijlen - Gastrofazor · 7 lat temu
Na 100% nikogo od 'idiotek' nie wyzywałem. Jestem tego pewny. Co do reszty? Nie wiem, załóżcie sobie jakiś klub i tam weryfikujcie, co tutaj się nadaje, a co nie. Naprawdę nie mam nic przeciwko Waszej obecności tutaj, ale nie mogę na to patrzeć(i odnoszę wrażenie, że większość tam ma) poprostu. Co do metod, to powtórzę po raz kolejny: 10x można kulturalnie zwrócić uwagę, że może jednak nie, ale już za 11tym człowiekowi cierpliwości braknie - skoro nie dociera jak do kogo dobrego, to może tak zrozumie? Nie mam pojęcia.

Pozdrawiam. :cmok

--
46&2

Aspirant_mlodszy
Oki skijlen, może i masz jakieś prawa zwracać kulturalnie innym uwagę po 10 razy a jak to nie odniesie skutku, to możesz tracić kulturę itd, ja się nie znam, ale jeśli te prawa go tylko Twój wymysł, to nie dziw się, gdy inni wyzywają Cię od idiotów.

tilliatillia
tilliatillia - Superbojownik · 7 lat temu
Skonczcie te zupelnie niepotrzebna gownoburze. Przy bardzo naiwnym i nieco absurdalnym zalozeniu, ze taki byt, jak JM-owa "Empatyczna" ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistosci (czyli mowiac inaczej - nie jest fejkiem) mozna przyjac tylko jedno stanowisko: ona juz tak ma. Skoro tak ma i wrzuca niesmieszne dowcipy, to o co ta cala awantura?
Niech sobie bedzie, zupelnie niegroznie trolluje i chwala jej/jemu/im za to. Przynajmniej cos sie dzieje. A za 10 lat ktos zapyta na zlocie: "a pamietacie :Empatyczna?". Jesli to fejk, to bardzo udany. Jesli za tym kontem stoi prawdziwa osoba, to tym bardziej brawa za konsekwencje.

Dziekuje, dobranoc.

--
tylko spokojnie.

Aspirant_mlodszy
Tilliatillia- otóż to!
Ostatnio edytowany: 2014-03-22 19:34:00

tilliatillia
tilliatillia - Superbojownik · 7 lat temu
Zyjcie i dajcie rzyc

--
tylko spokojnie.

silber
silber - Superbojownik · 7 lat temu
:tilliatillia wcześnie się kładziesz

--
Mylenie "tę" z "tą" jest jak pomylenie chuja z cipą niby do tego samego ale różnica jest.

yattaman
yattaman - Superbojownik · 7 lat temu
Czyli generalnie można krytykować, ale nie epatyczną, albo inaczej:
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu... Mmmm... Tak, nie... Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy"

Tynf
Tynf - Superbojownik · 7 lat temu
Jeszcze raz poruszę ten temat i stanę w obronie :empatycznej. Nie chodzi o krytykę; tę bardzo cenię (oczywiscie krytyką nazywam konstruktywną polemikę) - lecz o brutalną, chamską napasć na Nią. Patrząc z boku obserwuję sforę, która sądzi, że znalazła sobie ofiarę do popychania i szturchania. Dawno było napisane, nie pasuje autor - omijać szerokim łukiem.
Tak dla zasady.

--
"Jesli potrafisz zadać własciwe pytanie - odpowiedź pojawia się samoistnie", Sin-Itiro Tomonaga.

czujnyjakpiespotrojny
Jedziecie po tych wrzutach, pewnie w znacznej części słusznie ale nie widzę konsekwencji, bo zostawiacie inne, mało śmieszne czy jakieś pogaduszki, jakieś pierdu-pierdu bez komentarza.
O to jest ta batalia. Albo nie ma tabu i koterii albo budujemy własne. Ja nie komentuję słabych wrzutów autorki, uważam, że to wystarczy, nie dołączę się do zawodowych hejterów, by się komuś tam przypodobać, zbierać jakieś oklaski.

Są inne możliwości dania wyrazu dezaprobacie, czesiek, kulturalne wnioski o jakość a nie ilość, konstruktywne uwagi. Można omijać te wrzuty. To też podziała.
Dlaczego musicie epatować wszystkich oglądaniem Waszych rzygowin? Dlaczego musicie koniecznie skomentować te wrzuty?
To troska o poziom? Zatem jedźcie równo po nędzy.


:empatyczna Karmisz regularnie paru hejterów, czy bawi Ciebie ich strzykanie śliną? Wnioskuję o chwilę przerwy i staranne wybieranie kawałków. Może przed wrzutem wyślij je do paru zaprzyjaźnionych osób. Masz ich sporo i życzą Ci jak najlepiej, więc pomogą w selekcji czy ew. poprawkach.
Jeśli to nie pomoże znaczy jesteś ulubionym celem niektórych, w tym tych, co to nie są w stanie niczego wyprodukować a mają się za sędziów i katów jednocześnie.
Wtedy trzeba ich tylko wystawić i postrzelamy sobie wspólnie do każdego ich wpisu. Zgłaszam się na ochotnika.
Trzymam za Ciebie kciuki. /wszystkie trzy /
Ostatnio edytowany: 2014-03-22 20:35:53

--
"Poszerzaj swoje horyzonty- wyburz dom z naprzeciwka."

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
pio1370 - Superbojownik · 7 lat temu
Tynf ma rację...idę na kolację...

--
Bez Pietra, jak bez swetra :)
Forum > Kawały Mięsne > Dzisiaj cztery, takie trochę makabryczne.
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj