…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Kawały Mięsne > HT - komentarze meczowe
Sylwek007
Postarałem się znaleźć kilka fajnych komentarzy meczowych z Hattricka:

W 49 minucie Igor Hermann na pełnej szybkości wyprzedził rywali, ucieka jak drapieżna barakuda gdzieś tam wokół rafy koralowej, wpada w pole karne, strzela koło słupka... I gooool! 2-1, cóż za wspaniała akcja!

Co za akcja. Piłkę stracił Ferdynand Kampa! Kręcił się jak bita śmietana w mikserze co wykorzystał Jerzy Ryżek przejmując piłkę i pewnie kierując ją do bramki. 4-2.

W 74 minucie przerwa w grze - nieszczęśliwie trafiony Alexander Cleland, czyli typowo męska kontuzja. Okazja do pokazania, że jest się piłkarzem z jajami. Trener Bielański z niepokojem spojrzał na ławkę rezerwowych, ale na szczęście piłkarz po chwili był w stanie grać dalej.

Drugą żółtą kartkę zobaczył Kalle Gunnarsson, który według sędziego niezgodnie z przepisami obrabiał dolne partie rywala.

W 78 minucie Matteo Matarasso ruszył do przodu niczym potężna radziecka lokomotywa pędząca gdzieś po syberyjskich pustkowiach.