Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Kawały Mięsne > Reklamacja
lujeran
lujeran exSuperbojownik od 29 lipca 2004 | Kotenhafen
2010-01-23 23:07:31 Zgłoś
Chrystian Fryderyk Kućka
Barłogowo
PPHU Eurogniot
Sk.poczt. 34
Baletnica Gruba

Szanowni Państwo!
14.III br. Nabyłem w waszej firmie elektryczny wałek do ciasta. Niestety, już drugiego dnia odmówił on posłuszeństwa i stał się bezużytecznym gadżetem w mojej kuchni. Ponieważ daliście na ów sprzęt 3,5 dnia gwarancji, zwracam się z prośba o wymianę wadliwego egzemplarza bądź zwrot pieniędzy.

Z poważaniemPPHU Eurogniot
Sk.poczt. 34
Baletnica Gruba
Chrystian Fryderyk Kućka
Barłogowo.


Szanowny Kliencie!

Pragniemy wyrazić niezwykłą wprost radość, iż zdecydował się pan skorzystać z usług naszej firmy, od lat cieszącej się niesłabnącym powodzeniem wśród rzesz klientów, a w rankingach firmowych zajmującej wciąż czołowe lokaty na rynku europejskim.
I tak na przykład – od maja do grudnia 2008 nasza sprzedaż łącznie wzrosła o 69% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego, a w poszczególnych kategoriach 49 i 88% co w porównaniu z innymi firmami podobnej wielkości stanowi wzrost dynamiki sprzedaży o 16,73%, a wśród firm oferujących narzędzia elektryczne jesteśmy bezsprzecznie liderem , legitymując się sprzedażą na poziomie 38,94% rynku jako całości.
Domyślamy się, iż pana wybór nie był przypadkowy. Bilboardy z naszymi reklamami wiszą we wszystkich miastach powyżej 79 tys. mieszkańców a także w wybranych miejscowościach powyżej 23,8 tys. Ekspresja i nowatorstwo zastosowane w naszych reklamach niewątpliwie skłoniło pana do dokonania zakupu w naszej firmie z pominięciem oferty konkurencji, co świadczy o pana doskonałym rozeznaniu rynku i właściwej ocenie wartości oferowanych produktów. Jesteśmy dumni mogąc współpracować z takimi klientami jak pan. Jedynie bowiem nasze wspólne działanie przynosić może ogólną satysfakcję i wiedzę niezbędną do ciągłego polepszania naszej oferty handlowej, w której w 2007 roku znajdowało się średnio 3,34 produktu, ale już w 2008 wielkość ta wzrosła do poziomu 4,11 produktu na osobopracownika.
Pana pismo wpłynęło do naszej firmy po 3,7 dniach od chwili zakupu, licząc dobę od północy dnia poprzedzającego zakup. Zdajemy sobie sprawę, iż duży wpływ na to miała praca instytucji pocztowych, jednak jakości ich pracy nasza gwarancja nie obejmuje. Dlatego oczekujemy z pana strony zrozumienia zawiadamiając, iż pańska reklamacja nie może być rozpatrzona pozytywnie.
Jednocześnie zawiadamiamy, iż zostaje pan obciążony kosztami rozpatrzenia w/w reklamacji w wysokości 286 zł, oraz karą umowną w wysokości 839 zł i 23 gr. za pisanie szkalujących naszą produkcję listów, co niekorzystnie wpływa na nasze wyniki sprzedaży, a co za tym idzie na sytuację firmy jako całości oraz sytuację finansową naszych pracowników. Z psychologicznego punktu widzenia jest to działalność szkodliwa dla ich zdrowia, uprzedzamy więc, iż może się pan spodziewać ew. pozwów o zwrot kosztów ich leczenia w specjalistycznych poradniach. Nie sądzimy, by był pan zaskoczony informacją, iż w razie niekorzystnych wyników naszego bilansu za rok bieżący, przeciwko panu zostanie skierowany pozew sądowy o wyrównanie strat w budżecie naszego przedsiębiorstwa. Nasza firma nie może sobie pozwolić na to by szargano jej dobre imię, na które przez tak długi czas pracowała. I tak na przykład: w roku 2007 zajęliśmy trzecie miejsce w rankingu na najlepszą firmę z branży, a wśród producentów sprzętu kuchennego – pierwsze. Ciągłe udoskonalanie produkcji jak i technik marketingowych przynosi w naszym przypadku doskonałe efekty ku zadowoleniu udziałowców, pracowników i klientów.
Dlatego niezwykłą wprost radością napełnia nas fakt, iż dokonał pan zakupu akurat naszego sprzętu, czego panu serdecznie gratulujemy.
Życzymy powodzenia w życiu osobistym i zawodowym oraz zapraszamy do dalszych zakupów.

Z poważaniem
--
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
krugerek_ Superbojownik od 24 listopada 2005 | 100lyca | GG: 1130563
2010-01-23 23:57:57 Zgłoś
Poyebanne

--
Wszystkie podpisy są chwilowo zajęte, prosimy spróbować później
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Ptyysiu Bojownik od 2 stycznia 2010 | Łomża miasto SEXU i biznesu | GG: 16033689
2010-01-24 03:35:44 Zgłoś
j.w

--
Ptysiu
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Bullterier_K Wykształciuch Techniczny od 18 sierpnia 2006 | Wawa
2010-01-24 11:01:18 Zgłoś

--
"Naród wspaniały, tylko ludzie k...y" Józef Piłsudski
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
jamis Superbojownik od 16 października 2005
2010-01-24 11:22:07 Zgłoś
to Ty pracujesz w dziale Reklamacji Hoover'a? bo bardzo podobno pismo w sprawie reklamacji dostałem... no może bez żądań finansowych

--
Oliee
Oliee Superbojowniczka od 11 lipca 2008 | Warszawa
2010-01-24 12:58:21 Zgłoś
ech, ten marketing

--
Have you tried turning it off and on again?
Forum > Kawały Mięsne > Reklamacja
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj