Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Kawały Mięsne > Ojciec przyniósł z wywi[a]dówki
Peppone
Ojciec był na wywiadówce u mojej siostry, II klasa liceum. Przyniósł historyjkę o historyczce. Dalej będzie tak, jak ona opowiadała:

- Proszę państwa, proszę wytłumaczyć swoim dzieciom, bo w tym wieku to one już dawno powinny umieć, że jak są imiona władców z liczbą, np. Kazimierz II, to ta liczba powinna być rzymska [napisała przykład na tablicy]. A ostatnio, jak dostałam prace domowe, to znowu były kwiatki typu Kazimierz 2 [przykład na tablicy]. To ja się pytam Pawełka [imię zmienione] - dlaczego tak napisał? A on mi na to:
- Bo nie mogłem znaleźć na klawiaturze dwójki rzymskiej.Szanowni, ze strony tego pokolenia nie mamy co się obawiać konkurencji na rynku pracy.


--
Pracuj u podstaw. Zaminuj fundamenty systemu. Wszelkie prawa do treści wrzutów zastrzeżone
Nie namawiam do łamania prawa. Namawiam do zmiany konstytucji tak, aby pewne czyny stały się legalne.

torero
torero - Superbojownik · 2 miesiące temu
Cóż... od długiego już czasu powtarzam, że problemem naprawdę NIE JEST Czarnek czy jakiś inny minister edukacji – nie licząc butthurtu tych czy owych, nie ma to większego znaczenia dla szkolnictwa ogólnie. Faktycznym problemem jest zmieniony jeszcze za Buzka komunistyczny jeszcze b. dobry paradygmat "zdolnych ciągniemy do góry, a ostatnich niech gryzą psy" – w efekcie czego klasowych matołków było jakby więcej, ale za to zdolni rozwijali naprawdę skrzydła – na lewackie "pochylmy się nad niepełnosprytnymi, a zdolnych pies trącał".

Efekt? Zdolni się nudzą i równają w dół, a mało lotnych nie nauczysz i tak. Głupią tabliczkę mnożenia robi się teraz przez 3 klasy podstawówki, etapami [vs. 2 tygodnie w jednej klasie za komuny]. Na technice... nie wiem, co się robi, moje po muzycznej nie robiły nic [vs. podstawy wszystkiego technicznego za komuny]. NAWET na religii przygotowanie do bierzmowania to teraz jakieś 2-3 kartki pytań vs. IIRC 400+ pytań za komuny. Zostawienie ucznia w tej samej klasie to teraz dla dyrekcji droga przez mękę, więc ciągną jednego z drugim ze wszystkich sił, WIĘC programy są coraz bardziej idiotoodporne.

Systemowe, PONADPARTYJNE równanie w dół, ot co. Bez powrotu do starego paradygmatu nic z tego nie wyjdzie.

--
tengo que bailar contigo hoy (3, 3)

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
krzycz22 - Superbojownik · 2 miesiące temu
potwierdzam, u mnie też nie ma.


P.S. Przy okazji - przypomniało mi się. Jakieś 2 tygodnie temu ściągnąłem gierkę - I Am Fish. Czy jakoś tak. Przy włączeniu jebitna plansza "PRESS ANY KEY TO CONTINUE". Wcisnąłem KAŻDY JEDEN guzik na padzie i nic nie szło dalej.
Wychodzi na to, że mam pada baz Any Keya!
Ostatnio edytowany: 2021-10-02 21:15:33

smd
smd - Superbojownik · 2 miesiące temu
Za moich czasów to wszyscy wciskali "ESC" na klawiaturze, ale ja to już stary jestem ;)

--
Kobiety, jak dzieci, lubią mówić "nie". Mężczyźni, jak dzieci, biorą to poważnie...

lary
lary - Superbojownik · 2 miesiące temu
Ja z tych czasów co alfabetu uczyłem się z elementarza, a nie z klawiatury
Forum > Kawały Mięsne > Ojciec przyniósł z wywi[a]dówki
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj