Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Palma Pikczers > YU+ME: dream [658-670] "Marchewka" w akcji
Ynez
Ynez - Mistrzyni Środowych Tłumaczeń · przed dinozaurami
Ostatnio...rozdział 10 Części Drugiej

Nigdy dotąd rysowanie okładki nie zajęło mi tyle czasu.
Na pierwszym panelu Mary jest zdenerwowana faktem że rozmawia z syreną, wiedząc że kiedy pracowała jako kelnerka, serwowała syrenoburgery.

Tak więc, upłynęły dwa lata, w czasie których działa się ta strona. Ale miałam zamiar trochę rozciągnąć tę opowieść. Pokazać więcej podróży. Ta strona miałaby trwać dobre pięć miesięcy, czy coś koło tego. To był całkiem niezły materiał. Ale tylko wypełniacz. Teraz to może być jak siódmy sezon Buffy. Żadnych niepotrzebnych epizodów, tylko trwająca bez przerwy fabuła!
Trochę mi brakowało rysowania budynków. To mój pierwszy. Zazwyczaj wolę kształty organiczne od linii prostych, ale hej, moje linie i tak nie są tak całkiem proste.Nasi bohaterowie są w Pensjonacie Pod Pszczółką. W stylu kolażowym.

Strasznie podoba mi się mina Fiony z ostatniego panelu.
Tak, już widzieliśmy Jeanne wcześniej. Mary nigdy nie była tak blisko niej jak Lucy, i nie poznała jej.

Bardzo mi się podoba zszokowana mina Niki.


Tak, wiem że kamuflaż Fiony jest bardziej zaawansowany niż tylko sam kolor włosów, ale wskazówkę może stanowić dla nich też to, że podróżuje z Lucy, Donem i Mary.

Obczajcie fantastyczne pekaesy Dona na panelu 2. Ło tak. Urywają zadek.
Rzecz o której nie pomyślałam, kiedy pisałam tę scenę: ściekające marchewki na jej głowie szybko zaczęły wyglądać dość idiotycznie.[Skomentujcie sobie jakoś dowcipnie fakt iż jest to odcinek numer 666.]

Czekałam żeby móc narysowac panel 3. Mary rozkłada skrzydła kiedy chce zwiększyć swój autorytet. To tak jak jak rodzice, kiedy narozrabiamy, zwracają się do nas pełnym imieniem. Fiona dosłownie toczy walkę ze swoim sumieniem - coś co robimy wszyscy cały czas w przenośni.


Włosy Dona są wycięte ze zdjęcia wielbłąda.

Jak widać na panelu pierwszym, nie mogli umieścić w scenariuszu wypowiedzi Fiony, ale mieli dostateczną kontrolę nad sytuacją, żeby przewidzieć mniej więcej co powie.

Pamiętajcie że to tylko jedna strona ze scenariusza. Fiona nie przeczytała go do końca. Tak szybko przeszła jej na to ochota, że być może coś przegapiła.


Tradycyjny linczorek do oryginału. Dobrej nocki. Już od jutra maj (-;

--
To nieprawda że w czwartek 22 X 2020 nasz piękny kraj cofnął się w czasie do średniowiecza. W średniowieczu, owszem, poziom medycyny, technologii, i generalnie wiedzy o świecie, był o wiele niższy - ale z tej wiedzy KORZYSTANO.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.

--
====>====>

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.

--
Jestem ideałem. Tylko czemu barokowym?
Forum > Palma Pikczers > YU+ME: dream [658-670] "Marchewka" w akcji
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj