Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Hyde Park V > Horror rosyjski (156 dzień)

pies_kaflowy
Przydałoby się, żeby ruskim ktoś w Moskwie takie rodeo urządził. Generalnie nie jestem za odpowiedzialnością zbiorową, ale tu się chyba nie ma co pierdolić z szukaniem bezpośrednich sprawców, bo ruskim jak widać to się podoba...

--

Maciej1988
Maciej1988 - Superbojownik · 1 miesiąc temu
A ja nie mam nic przeciwko, by każda ruska matka dostała nową Ładę. Niech mają, należy im się.

--
Bób
Koper
Włoszczyzna

czary_mary
czary_mary - Superbojownik · 1 miesiąc temu
@Maciej1988 może urodzić kolejnego z kurwy syna; bezpieczniej anihilować wszystkich.

--
Pobiliśmy stalinowców, pobijemy i pisowców.

Maciej1988
Maciej1988 - Superbojownik · 1 miesiąc temu
:czary_mary
Te, co dostaną ładę za syna, to mogą już rodzić tylko kacapiątka z zapasowym chromosomem, o ile w ogóle

Oddzielić od zgniłego Zachodu i kontrolować tylko wyjścia z nory, taniej!
Ostatnio edytowany: 2022-07-31 09:40:42

--
Bób
Koper
Włoszczyzna

czary_mary
czary_mary - Superbojownik · 1 miesiąc temu
@Maciej1988 jak widać to już ich pierworodni mieli dodatkowy chromosom; masz pojęcie co będzie jak degradacja nasili się ? Bezpieczeństwo przede wszystkim.
Ostatnio edytowany: 2022-07-31 09:49:53

--
Pobiliśmy stalinowców, pobijemy i pisowców.

nevya
Czy można wydzielić na forum dział "mordor" dla miejscowych orków? Trochę mnie obrzydza ich zdziczenie i chęć mordowania przypadkowych ludzi.

Xanthus
@pies_kaflowy Kulkuset (lub może już więcej) bezpośrednich sprawców zidentyfikowano.
Ująć, osądzić w procesie transmitowanym w ruskiej TV ... ustawić szubienicę pod murami Kremla i transmitować egzekucje we wszystkich kanałach ruskiej TV (z dokładnym opisem co dany orj zrobił) - tak ja to widzę ale to nierealne
Ostatnio edytowany: 2022-07-31 11:45:05

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 1 miesiąc temu
@nevya czy obrzydza cię tak samo jak mordowanie, gwałcenie i torturowanie ludności cywilnej, w tym starców i dzieci, przez zdziczałe kacapskie hordy omyłkowo nazywane rosyjskimi żołnierzami? A może obrzydza cię podobnie, jak seria "rosyjskiego humoru" pasującego tu w obecnej sytuacji jak kamraci Olszańskiego aplikujący do udziału w misjach humanitarnych?
Ostatnio edytowany: 2022-07-31 12:36:38

Thurgon
Thurgon - Superbojownik · 1 miesiąc temu
3 dni temu wyszły nagrania z kastrowania jeńców. Linków nie wrzucam.

--
Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet:"Pies cię j...ł"- Bo to mezalians byłby dla psa

nevya
@poradnia

1. Nie, obrzydza mnie jeszcze bardziej. To co sobie orki pierdolą tam wyżej to wersja light, nie wiadomo czy zrobiliby tak gdyby mogli, ale samo nawoływanie, podburzanie i udawanie idiotów (tworzenie pseudoteorii mających uzasadniać mord przypadkowych, niewinnych ludzi albo teksty w stylu "nie popieram mordowania przypadkowych ludzi, ale jednak popieram) mimo wszystko jest obrzydliwe.

2. Całkiem obrzydliwe jest też insynuowanie, że ktoś kto nie popiera takich bzdur jak wyżej z automatu musi przychylnie patrzeć na zbrodnie wojenne rosyjskich wojsk. Nie wiem czy to jest przejaw rozemocjonowania, czy ograniczenia.

3. Nie przeszkadza mi humor rosyjski, bo nie zauważyłem, żeby sobie ktoś tam kpił z wojny czy ofiar. Po prostu seria specyficznych żartów. Rzucanie się o to to taka sama kategoria głupoty jak prześladowanie pierogów ruskich. Możesz też spalić książki rosyjskich autorów albo rozkręcić jakąś akcję bojkotu rosyjskich lektur w kanonie szkolnym. Zwykły idiotyzm.
Ostatnio edytowany: 2022-07-31 13:00:42

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 1 miesiąc temu
@nevya

3. Nie pytałem, czy ci "humor rosyjski" przeszkadza, tylko czy cię obrzydza.

2. Wielu uważa, że w sytuacjach ekstremalnych, a z taką niewątpliwie mamy do czynienia, postawa "okrakiem na barykadzie" jest dużo szkodliwsza od sprecyzowanej jawnej niechęci, nawet jeżeli ta miałaby przejawiać się ochotą na rewanż. To dużo uczciwsze od miałkiego pierdolenia, o domniemanych zasobach człowieczeństwa w narodzie jak na razie udowadniającym jego elementarny deficyt.

1. Z grubsza j.w.

Maciej1988
Maciej1988 - Superbojownik · 1 miesiąc temu
https://joemonster.org/klub/650
Zapraszam wszystkich tutejszych orków

--
Bób
Koper
Włoszczyzna

empatyczna
empatyczna - Gołota Poezji · 1 miesiąc temu
@nevya

Nie dziw się, że wrażliwym ludziom puszczają nerwy na takie bestialstwa. Poza tym zauważ, że tylko słownie, a nie czynem tak reagują i nie byłoby tego, gdyby Rosja nie napadła na Ukrainę i gdyby 80% Rosjan nie popierało tej wojny.

A swoją drogą godna jest "podziwu" ta Twoja regularna obrona towarzyszy tego barbarzyńskiego kraju.
Rozumiem, że stajesz w obronie tylko tych dobrych, ale mimo wszystko, to jednak Rosjanom tak wielka, jak Ukraińcom krzywda się nie dzieje i to powinieneś brać pod uwagę, a Ty ciągle swoje.

--
Czy można spełnić wszystkie swoje marzenia? Tak, jeżeli będziesz miał/ła jedno marzenie, które brzmi: chcę osiągnąć w życiu tyle, ile tylko zdołam./moje/

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 1 miesiąc temu
@Maciej1988 no i elegancko. Jeszcze tylko @nevya odpali klub miłośników libertariańsko ekumenicznego prądu filozoficznego opartego na teologiczno marksistowskim pomyśle wskrzeszania człowieczeństwa za pomocą pokojowych misji militarnych i mamy komplet!
Ostatnio edytowany: 2022-07-31 13:40:30

nevya
@poradnia

3. Nie przeszkadza = nie obrzydza, nie mam pojęcia co miałoby mnie w tym obrzydzać.

1-2. Wielu idiotów? Przetłumaczmy te bzdury na polski - jeśli uważasz, że ludzie są odpowiedzialni za swoje czyny to to jest szkodliwe. Lepiej nienawidzić całą rodzinę winnego. Uczciwsza jest bezsensowna nienawiść, nawet gdy jej nie odczuwasz.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
corwin - Superbojownik · 1 miesiąc temu
@Maciej1988 Zapraszam miłośników najlepszego narodu na świecie do nowego klubu!
https://joemonster.org/klub/651
Ostatnio edytowany: 2022-07-31 13:45:56

--
Niektórzy miłośnicy najlepszego narodu na świecie zupełnie przypadkiem są pzprowskimi synalkami, którzy się na Polsce w latach 90 uwłaszczyli - co sami przyznali.

nevya
@empatyczna , no to jeśli rozumiesz to czemu pierdolisz takie bzdury? Nie można napisać, że agresja względem przypadkowych Rosjan jest głupia bo zaraz ktoś pisze "o, a o Ukraińcach to nic nie wspomniał, podejrzane". Jak dla mnie albo wycierasz sobie mordę Ukrainą, albo masz za mały mózg, żeby pojąć, że wielu ludzi może doznawać krzywdy, że ta krzywda może mieć różne rozmiary i że można wstawiać się za różnymi ludźmi, a nie wybierać między jednymi a drugimi. Najwyraźniej nie starcza Ci empatii dla wszystkich, wbrew nickowi.

Proszę wybaczyć, że w tak ostrych słowach, ale już wkurwia mnie Twoje głupie, bezsensowne gadanie i irytuje mnie insynuowanie, że z jakiegoś powodu miałbym nie współczuć Ukraińcom albo umniejszać ich krzywdzie.
Ostatnio edytowany: 2022-07-31 13:49:18

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 1 miesiąc temu
@nevya

1/2. Jeśli mamy do czynienia z rodziną, którą cechuje głęboka patologia wyrażana bestialskimi czynami, to raczej mało komu rozumnemu w świetle realnych zagrożeń i zbrodni dokonywanych w czasie rzeczywistym będzie jakoś wybitnie zależało na wyszukiwaniu jej mniej groźnych lub niegroźnych członków. No sorry, ale to robota na kiedy indziej, czyli na czasy pokoju, a nie właśnie trwającej wojny.

3. Oczywiście jest to kwestia wyobraźni i szerszej perspektywy, dlatego nie nalegam i rozumiem, że możesz mieć kłopoty z nadążaniem.
Ostatnio edytowany: 2022-07-31 13:57:15

nevya
@poradnia , dlatego do więzienia wysyła się całe rodziny. No i faktycznie to straszny wysiłek dostrzec, że ktoś nie może odpowiadać za czyny innych ludzi. W bzdurny sposób relatywizujesz swoje fobie. Krzywdzenie niewinnych ludzi jest złe i takim pozostanie, nie zmienią tego żadne fikołki, że w sytuacjach kryzysowych plemienna nienawiść jest cnotą.

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 1 miesiąc temu
@nevya zarzucasz relatywizowanie próbując posługiwać się przykładem rodziny i jednocześnie radośnie udając, że nie zdajesz sobie sprawy z tego, że mowa o rodzinie funkcjonującej poza cywilizowanymi mechanizmami naprawczymi. Brawo ty!
Ostatnio edytowany: 2022-07-31 15:18:12

empatyczna
empatyczna - Gołota Poezji · 1 miesiąc temu
@nevya

Tak widzę Twoje zaangażowanie w tej według Putina operacji specjalnej, na przykładzie:

Jest wypadek - auto potrąca pieszego na pasach na zielonym świetle dla pieszego. Mamy ciężko rannego pieszego - kilka osób stara się na różny sposób pomóc pokrzywdzonemu, część złorzeczy kierowcy, ale są też tacy, którzy szukają winy u pieszego, mimo że miał w tym czasie prawo przejścia przez te pasy, a kierowca nawet nie zatrzymał się przed przejściem.
Jest też osoba, która jechała, jako pasażer w aucie i gdy ludzie zauważyli, że kierowca wychodzi z auta kompletnie pijany, wtedy oberwało się i tej osobie, jak mogła pozwolić na to wsiadając do auta z pijanym kierowcą, przecież mogła się spodziewać, że w takim stanie kierowca może spowodować wypadek, że mogą zginąć niewinni ludzie, a także ona sama.

Do gry wchodzi obserwator, który do tej pory stał i robił zdjęcia, i mówi: dajcie spokój tej kobiecie, ona nie spowodowała tego wypadku, nie można ją winić za to, pewnie bała się cokolwiek powiedzieć temu kierowcy i zaprotestować nie pozwalając mu jechać, więc siedziała cicho i modliła się, żeby jej się nic nie stało. Przecież ona bała się o swoje życie i nie można jej nic złego zarzucić, że w tym wypadku ucierpiał ktoś inny i trzeba ją zrozumieć.

Czy nie można krytykować obserwatora, bo przecież on staje po stronie tej według niego niewinnej kobiety?

--
Czy można spełnić wszystkie swoje marzenia? Tak, jeżeli będziesz miał/ła jedno marzenie, które brzmi: chcę osiągnąć w życiu tyle, ile tylko zdołam./moje/

nevya
@empatyczna , bredzisz, że Rosjanie sprzeciwiający się wojnie mają wpływ na postępowanie dyktatury w swoim kraju. Jest to tym śmieszniejsze, że sama żyjesz w kraju z pojebami u władzy i nic nie możesz z nimi zrobić. Różnica jest taka, że siebie uważasz za bezradną, a innych za winnych bezczynności. Czy mogę winić Cię za zbrodnie PRL z powodu Twojej bezczynności?
Ostatnio edytowany: 2022-07-31 17:07:33

Kokeeno
Kokeeno - Superbojownik · 1 miesiąc temu
@nevya W zasadzie to możesz: tak samo świat winił Niemców za zbrodnie ich ojców i dziadów - i Niemcy przez 92 lata spłacali reparacje po I wojnie światowej (reparacje za II wojnę rozwiązano w sposób bezgotówkowy - aczkolwiek Niemcy płacili za zwrot niektórych ziem przyznanych sąsiadom). Po 92 latach nie było już praktycznie nikogo kto by miał jakikolwiek realny udział w I wojnie światowej, a trzeba było płacić...

--
Live For The Moment

empatyczna
empatyczna - Gołota Poezji · 1 miesiąc temu
@nevya

To Ty bredzisz.
Wydawałoby się, że Polska zawsze będzie PRL-em, a jednak społeczeństwo zbuntowało się i zmieniło swój ustrój, i odrzuciło chorą przyjaźń z czerwoną gwiazdą.
Wiele osób oddało za to swoje życie. Wiele było prześladowanych, więzionych i torturowanych.
Ja z kolei o mały włos wyleciałabym ze szkoły średniej za pewne wypracowanie, w którym skrytykowałam ZSRR, Lenina, Stalina i Breżniewa. Miałam to szczęście, że mój nauczyciel historii miał te same ciche poglądy, o czym dowiedziałam się, jak wezwał mnie na rozmowę i zniszczył to moje wypracowanie, aby nikt się o tym nie dowiedział i 5 w dzienniku postawił. Powiedział: "masz szczęście, że to ja jestem twoim nauczycielem historii, bo mogłaś za to z hukiem wylecieć ze szkoły, a rodzice mogli mieć wielkie problemy".
Dodał przy tym, że przyjdzie taki czas, że będę mogła głośno o tym mówić, a teraz mam się zająć nauką.
Obecnie też mogę działać i mogę mieć wpływ, jeśli się nie zgadzam na obecne rządy, np. iść na wybory, co czynię, ale mamy demokrację, większość wygrywa i tu rzeczywiście muszę uszanować większość, nawet, jak się z tym nie zgadzam.
I na koniec nie porównuj Polski do Rosji, ponieważ Polska nie jest państwem totalitarnym, ani agresywnym, nikomu nie zagraża i nie wywołuje wojny, i póki co, to 80% Rosjan ślepo popiera napaść na sąsiedni kraj, a to jest wielka różnica.

--
Czy można spełnić wszystkie swoje marzenia? Tak, jeżeli będziesz miał/ła jedno marzenie, które brzmi: chcę osiągnąć w życiu tyle, ile tylko zdołam./moje/

nevya
@empatyczna , czyli w gruncie rzeczy nie zrobiłaś nic, nauczyciel Cię opierdolił, przestraszyłaś się konsekwencji i już więcej wybryków nie było? Cóż za poświęcenie.

Społeczeństwo zmieniło ustrój po wielu latach, w momencie w którym państwo stało się niewydolne i nie dało rady już funkcjonować, a komunistyczne władze w zasadzie ustąpiły. Kilka lat wcześniej PRL dał radę jeszcze zbrojnie wziąć za ryj społeczeństwo i społeczeństwo niewiele miało do gadania. Oczywiście co bardziej odważni ludzie poświęcili swoje życie, ale nie Ty, ani zapewne Twoja rodzina. Więc powiedz mi empa, czy ludzie tak kochali PRL, że on tyle trwał, czy może tak się bali?

Piszesz, że możesz iść na wybory, co czynisz, ale demokracja sprawia, że wybierana jest inna władza. Władza systemowo kryje pedofili w sutannach, ale w tym przypadku wzruszasz ramionami, jest przecież demokracja, demokratycznie sobie wybraliście takich ludzi. Zajebiście wygodne.

Ale gdy chodzi o Rosjanina, który idzie na wybory, nie wybiera Putina, ale wygrywa totalitaryzm i Putin bierze sobie swoje no to wtedy jest winny Rosjanin. Proste. Empa złapałaby za broń i by obaliła reżim. Pewnie tak jak obaliła go za PRL, wypracowaniem.

No i jasne, nie porównujmy quasi-demokratycznej Polski do autorytarnej Rosji. Powszechnie wiadomo, że w autorytaryzmach jest łatwiej walczyć o swoje prawa. A skoro X% popiera inwazję, to znaczy, że pozostałe Y% też należy za to winić. Przecież to proste.

Nie ogarniam tego Waszego tępego zacietrzewienia i wyobrażenia, że jak coś spotyka Was to jest siła wyższa, a jak coś spotyka inny naród, to on sobie sam tak wybrał, sam tak chciał i to oni są winni.
Ostatnio edytowany: 2022-07-31 18:25:41

peposlaw
peposlaw - Superbojownik · 1 miesiąc temu
Ktoś tu musi być wufefistą, że takie fikołki robi
Jeżeli 80% taksówkarzy kradnie lub oszukuje, to czy mam prawo twierdzić, że taksówkarze to złodzieje. Jeżeli 80% Niemców popierało Hitlera, to czy mam prawo twierdzić, że hitlerowskie Niemcy były zwryolskie i zasługiwało na wszystko co najgorsze? Jeżeli lek działa na 80% pacjentów to jest skuteczny.
Niemniej nie można tej miary przykładać do najwspanialszego narodu bo obraża się 10 sprawiedliwych XD
To nie jest kwestia tylko 80% kacapów, to jest kwestia ich zjebanej imperialnej kultury, którą na wieki trzeba wytrzebić. Wszystkimi dostępnymi środkami.
Zupełnie niepotrzebnie w latach 90tych była pomoc żywnościowa wysyłana kacapom. Może jakby sięgnęli dna mogliby się ze swojego spierdolenia wyleczyć.
Mam nadzieję, że kacapski naród zazna wspaniałości swojej kultury, które teraz świadczą w Ukrainie.
Na pohybel s.....!

--
***** ***, konfederację i ruskich

nevya
@peposlaw , chyba dwója była z wuefu, że takie chujowe fikołki robisz

Ja nie piszę o semantyce, że nie można pisać o jakiejś grupie czegoś ogółem, tylko że nie da się obciążyć kogoś winą za to czego nie zrobił i że nie powinno się świadomie mścić na niewinnych ludziach, którzy nie zrobili niczego złego. Dla mnie proste, dla Was najwyraźniej zbyt skomplikowane.

Jeśli 80% taksówkarzy kradnie, to mów sobie, że taksówkarze są złodziejami. Natomiast nie wypada żebyś powiedział taksówkarzowi, że jest złodziejem, bez dowodów tego. Nie za fajne będzie też jeśli będziesz nawoływał, żeby ukarać wszystkich taksówkarzy albo, żeby ich eksterminować, bo tak będzie najlepiej. Tym bardziej jeśli ktoś Cię wielokrotnie upomina, że nie powinno się karać ludzi za to czego nie zrobili, a co zrobili inni, o jakimś wspólnym przymiotniku.

Widzę jednak, że narracja się u Ciebie zmienia, tylko trochę zgrywasz głupiego, że nie rozumiesz o co chodzi. Wcześniej bezwzględna eksterminacja, teraz tylko nazywanie ogółem Rosjan, że są źli. Są postępy. Jeszcze trochę i nie będziesz chciał mordować przypadkowych dzieci, tylko ograniczysz się do mówienia, że można je mordować rosyjskie dzieci ogółem ;)
Ostatnio edytowany: 2022-07-31 19:20:31

Hshan_VIII
Ale durne pitolenie. Co by dały próby eksterminacji ruskich? Totalną wojnę z Zachodem. Nie no, doskonały pomysł, czemu jeszcze nie zaczęliśmy? Komu atomówkę na łeb, komu, bo idę do domu?

I tyle z mokrych snów.

PS Oczywiście armii ścierwonej życzę jak najwydajniejszego przerabiania się na nawóz, żeby zaraz nie było jakichś idiotycznych chochołów.
Ostatnio edytowany: 2022-07-31 20:01:08

--
Suwałki to nie Podlasie! Co chcesz teraz, a co chcesz bardziej?

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
corwin - Superbojownik · 1 miesiąc temu
@empatyczna Sorry, ale czego Ty oczekujesz od gościa, którego tatusiek był w pzpr a on sam się w latach 90 uwłaszczył na majątku prl?

--
Niektórzy miłośnicy najlepszego narodu na świecie zupełnie przypadkiem są pzprowskimi synalkami, którzy się na Polsce w latach 90 uwłaszczyli - co sami przyznali.
Forum > Hyde Park V > Horror rosyjski (156 dzień)
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj