Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Hyde Park V > Niezalogowany byłem i wpadłem na wąteczek skijlena
nevya
Czy Polska B zamieniła się w Polskę Z

Kciuków sporo, głosów poparcia też było trochę, aż mnie na mdłości wzięło. Czemu do rozliczania pierwsi są tacy sebastianowie? W głowie tak pusto czy to jakiś sposób na odwrócenie uwagi od siebie? Czy którykolwiek z tych Rosjan był znanym filharmonistą grającym na młotku?

Tak tylko postanowiłem Wam przypomnieć, że jest się odpowiedzialnym za to co się robi, a nie gdzie się rodzi.
Ostatnio edytowany: 2022-04-07 16:17:53

jabba_the_hutt
@nevya Masz nienawidzić wszystkich kacapów, czego nie rozumiesz?!

--
https://dn.ht/picklecat/

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Hipokryzją trąci jak Polacy albo Węgrzy potępiają Rosjan za wiarę w propagandę.

nevya
@shuy , przecież żadna babcia by nie uwierzyła gdyby w telewizji powiedzieli, że rozstrzelali paradę LGBT, bo planowali atak na polskie rodziny i konstruowali po cichu homobombę.

@jabba_the_hutt , no nie rozumiem wszystkiego. Tu jest ponoć elitarne forum. Światli wykształceni ludzie. Jeden użytkownik się chwalił, że jego stary jest głupio zapatrzony w telewizor. A teraz okazuje się, że się zachowują jak bezrozumna tłuszcza Szczerze mówiąc jak wcześniej nie miałem takich myśli, to trochę się boję o żonę, bo kto wie czy tu nie trafi się ktoś pierdolnięty i powie, że nie powinniśmy mieszkać w Polsce i że oni nie chcą przemocy, bo kamień w okno to nie przemoc.
Ostatnio edytowany: 2022-04-07 16:41:29

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Mnie też przygnębia to zbydlęcenie jakie ostatnio zapanowało na forum.

Djbanan
Niezalogowany byłem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

--

leeeroy
leeeroy - Superbojownik · 2 miesiące temu

--

tamquamleorugiens
@nevya A kto Ci powiedział, że tutejszy kabaret to jest elitarne forum? I że występujące tu klauny to są światli i wykształceni ludzie?
Wszyscy, co do jednego, razem ze mną i razem z Tobą, siedzimy sobie w pewnej lokalizacji na krzywej Gaussa, zatytułowanej IQ, i do prawego krańca osi X jest nam wszystkim bardzo, ale to bardzo daleko, ale niektórym po prostu jest bliżej do krańca lewego
I wszyscy razem w tym kabarecie ślicznie reprezentujemy typowy rozkład dla społeczeństwa
Średnia IQ w Polsce to chyba jakieś 99, ale obawiam się, że dominanta będzie gdzieś w przedziale 68 - 76, co oznacza, że większość z nas jest krok od upośledzenia umysłowego.
Zatem... Trochę boisz się o żonę? I słusznie. Jeśli padnie hasło "bij Ruska", to jest duże prawdopodobieństwo, że Wam też się dostanie. Hasło "bij Żyda" kiedyś zadziałało. Nie wiem dlaczego "bij Ruska" miałoby nie zadziałać.
Widziałem i rozumiem Twój zapał w niesieniu krużganka () oświaty, ale będąc realistą (a nawet nieco fatalistą) obawiam się, że jest on psu na budę, gdyż nie tylko Polska, ale również cały świat, zbudowane są ze spierdolenia umysłowego i indolencji.

--
Darmowe cycuszki!!! NOM NOM NOM!!!

happy
happy - Wredziocha · 2 miesiące temu
coś sie nie podoba w forumkowych sankcjach?

--
Skoro Martwi się nie żywią to po co Żywi się martwią?

nevya
@tamquamleorugiens , elitarne forum to tak trochę z szyderą, bo często takie autookreślenie tu padało pragnę zwrócić uwagę, że też poglądy polityczne są tu względnie jednorodne, prawie wszyscy optują przeciwko narodowemu populizmowi, co jakiś czas gnębiąc zagubione prawe duszyczki. Najwyżsi moralnie gardzą TVP i widzami, oni sami tacy nie są, są rzekomo tolerancyjni*. A tu wystarczył jeden impuls i pamięć z ostatniego wieku skasowana, edukacja nic nie dała, książki i historia niczego nie nauczyły, na Tuwima wyjebane, Uruk Hai wykluwają się z ziemi, chcą mordu, najlepiej na kimś słabszym i niewinnym

No tragedia kurwa... Człowiek był głupi, myślał, że czasy się zmieniły. A podejrzewam, że to jeszcze nie wszystko. Jasne, jest trochę normalnych ludzi, ale wydawało mi się, że skijleny itp. to raczej margines (margines, hehe). A tu nawet jakiś typ wyżej burbluje, bo myśli, że do RiGCZu trzeba rubli od Putina. Jak obserwuję przypadkowych ludzi w necie to tam niewiele lepiej, albo i gorzej. I właśnie boję się tego co piszesz, że wszędzie tak jest, bo jeśli chodzi o wartości to chyba stałem się bezdomny. Mimo wszystko liczę, że jest kilka normalniejszych miejsc.


*ta tolerancja to mniej więcej taka, że w jednym wątku piszesz "Całe życie byłem za szeroko pojmowaną tolerancją" a wcześniej "no kurfa nie mogę. Nie przeszkadzają mi urwane kończyny, krew itd., ale jak widzę dwóch całujących się facetów to mi się dżihad włącza. Niech się smyrają po domach, piwnicach, mogą się dymać na Placu Konstytucji, ale tylko wtedy, kiedy mnie tam nie ma. Nic im nie odmawiam, ale nie chcę tego widzieć. Zwyczajnie mnie to brzydzi"
Ostatnio edytowany: 2022-04-07 18:18:00

masakitt
masakitt - Superbojowniczka · 2 miesiące temu
@nevya sam widzisz jak media manipulują i jaką mają siłę oddziaływania, jedne w prawo, drugie w lewo, inne hgw gdzie. a zgodnie z kopernikowską zasadą, że gorsze wypiera lepsze, dodając poziom wykształcenia i oczytania... cieszmy się, że dostęp do broni nie jest powszechny

nevya
@masakitt , przy czym w mediach to chyba nawet w TVP nie przekroczyło tej granicy, żeby szczuć w tym momencie na Rosjan mieszkających w Polsce (nie wiem, nie oglądam, ale byłoby o tym głośno). Ci ludzie sami sobie to ujebali w głowie, nie dość że uważają, że tak jest słusznie, to żadne argumenty nie docierają... Słychać nawet historie, że atakują Białorusinów, którzy najpierw dostali wpierdol na ulicach od OMONU, teraz Rosja "pokojowo" przejęła ich kraj, a teraz będą mieli piekiełko w Polsce.
Ostatnio edytowany: 2022-04-07 18:35:55

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 2 miesiące temu
@nevya masz jednak te skłonności do teatralnego dramatyzowania

Ciężko jest mieć pretensję do ludzi nieco sceptyczniej podchodzących do galopującej w swoich pomysłach i najczęściej nieco odgórnie sterowanej lewicy, o to, że ją krytykują, bo i jest za co. To co u nas nazywane jest prawicą, też najczęściej nie ma z nią nic wspólnego. Ot, najczęściej banda kiboli, albo sprany mefedronem odkrywca zdań wielokrotnie złożonych, Zakochani w komuniźmie, na wszelki wypadek nazywający siebie socjalistami też ściemniają i w trudniejszych momentach dyskusji zastygają w jakichś dziwacznych figurach, których nie powstydziłby się zaawansowany jogin.

Na forumku jest taki sam pierdolnik jak wszędzie, plus, grupy w podgrupach podniecające się donosicielstwem, w którym upatrują swojej sprawności w przypadku, kiedy uda się zbanować jakiegoś podpadziocha albo stwarzającego urojone zagrożenie nowicjusza.

Owszem, forumek jest wyjątkowy, ale obawiam się, że z zupełnie innego powodu i w zupełnie innym miejscu niż to, o którym wielu tu fantazjuje
Ostatnio edytowany: 2022-04-07 18:41:18

nevya
@poradnia , narzekam na ogólną kondycję społeczeństwa i nie tylko naszego, a forum jest jednym z tego zwierciadeł (choć fakt, że przynajmniej pisać potrafią dodaje im kilka punktów). Nie mam problemu z tym, że krytykują rząd, po prostu często miałem wrażenie, że podłożem tego jest niegodzenie się na dyskryminację, na olewanie praw człowieka. Teraz można tylko napisać "ehe"
Ostatnio edytowany: 2022-04-07 18:50:30

Maciej1988
Hej, ale wiecie, że gdy Europa przestanie kupować surowce od ruskich, to biedny siedmioletni wanieczka nie dostanie greczki na śniadanie, babcia mu umrze z głodu, bo emerytury nie dostanie, a matka na raka, bo nie będzie petrorubelków na onkologię?

I oberwą wszyscy, bez żadnego rozróżnienia?
Sankcje są obliczone na zarżnięcie gospodarki wszystkich rosjan. Czymże jest przy tym wywalenie jednego Wowy z roboty...

--
Bób
Koper
Włoszczyzna

masakitt
masakitt - Superbojowniczka · 2 miesiące temu
@nevya nie trzeba szczuć, hitlerowcy zrobili film fabularny o żydzie, który zgwałcił niewinną blond dziewczynkę czystej krwi germańskiej i nie musieli szczuć ludzi na Żydów wprost. te zdjęcia, które napływają z Ukrainy nie są manipulacją, ale silnie wpływają na tłum. a tłum mózgu nie ma.

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 2 miesiące temu
@nevya sęk w tym, że to twoje narzekanie dosyć często okazuje się zwyczajnym, owszem, w jedwabnych rękawiczkach i z aspiracjami do wyższej klasy, ale jednak trollowaniem.

masakitt
masakitt - Superbojowniczka · 2 miesiące temu
@Maciej1988 "biedny siedmioletni wanieczka" i tak woli gorzałę od śniadania. a tu cukru niet. dzieci pozbawiono dzieciństwa, odebrali im wszystko co najlepsze, niehumanitarne to strasznie.

czary_mary
@Maciej1988 jakież to smutne

swoją drogą akcja ocieplania wizerunku kacapa coś się onucom nie udaje; kacapa właśnie wyjebało z Rady Praw Człowieka ONZ.
Mają doświadczenie bo w '39 tych bandytów wyrzucono z Ligi Narodów za atak na Finlandię, zatem wszystko przed nimi.

https://tvn24.pl/swiat/rosja-zostala-zawieszona-w-prawach-czlonka-rady-praw-czlowieka-onz-5666896

A poniżej o tym co tkwi w kacapie nawet takim co niby to mieszka w normalnej cywilizacji; kto po rusku, kto po angielsku:

https://www.newsru.co.il/world/07apr2022/n_101.html

https://www.wbay.com/2022/04/05/sheboygan-falls-mother-expected-court-charges-sons-death/

--
Pobiliśmy stalinowców, pobijemy i pisowców.

Krzychpl
Krzychpl - Superbojownik · 2 miesiące temu
@czary_mary ale powiedz kogo i do czego chcesz przekonać? nikt tu nie broni ani nie usprawiedliwia orków
co do linków są ludzie, są klamki i parapety, baba niezrównoważona i właśnie takie szczucie, ostracyzm, krzywe słowa i spojrzenia mogły ją zepchnąć poza krawędź, nawet jeśli na początku szczuła tylko propaganda fjutina, przypadki takie jak z forumka tylko ją uprawdopodobniają

--
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty. Terry Pratchett - Prawda

Thurgon
Thurgon - Superbojownik · 2 miesiące temu
Wojny to zawsze odpowiedzialność zbiorowa. Dlatego wojny są chujowe.

--
Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet:"Pies cię j...ł"- Bo to mezalians byłby dla psa

pracownik
@Djbanan To się zalogowywuj!!! Dlaczego się wylogogywujesz? I tak jesteś namierzony.

--
Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia.

czary_mary
@Krzychpl a ja nikogo i do niczego nie przekonuję, nawet w przybliżeniu nie jest to moim zamiarem. Zaobserwowałem ciekawe fakty i wrzuciłem linki; wnioski wyciągaj sam.
Osobiście cieszę się, że kacapa wyjebali z Rady Praw Człowieka ONZ bo to nie miejsce dla orków; chociaż tam nie będą śmierdzieć.

--
Pobiliśmy stalinowców, pobijemy i pisowców.

Krzychpl
Krzychpl - Superbojownik · 2 miesiące temu
@czary_mary orki to orki i niech idą na chuj, ale ludzie to ludzie, dopóki nie udowodnione jest że to jednak orki

--
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty. Terry Pratchett - Prawda

pracownik
@Krzychpl Udowodnione!!!

--
Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia.

Peppone
Też mi rada praw człowieka, w której są takie tuzy jak Somalia, Wenezuela, Katar, Kazachstan, Chiny, Pakistan, Kuba czy Libia


--
Pracuj u podstaw. Zaminuj fundamenty systemu. Wszelkie prawa do treści wrzutów zastrzeżone
Nie namawiam do łamania prawa. Namawiam do zmiany konstytucji tak, aby pewne czyny stały się legalne.

Maciej1988
https://vader.joemonster.org/upload/rns/l_1953371c8eadcf0Cheda_6_popr_e159670.jpg

Wanieczka płacze, bo jego tatuś, pracownik Gazpromu, trzeci dzień z rzędu nie przyniósł mu jedzenia.

Bo wywalili go z roboty w ramach redukcji etatów. Bo nie kupiliście jego gazu, wy bezwględne, nieczułe zwierzęta z jewrosoujza, chowające się za decyzjami swoich rządów, "bo tak trzeba".
--
Bób
Koper
Włoszczyzna

nevya
@Maciej1988 , śmieszniejsza jest tylko śmierć dziecka bez leków. Na szczęście sankcje leków nie obejmują.

Maciej1988
:nevya
Nie ma nic śmiesznego w tym, że ludzie popierający sankcje będą mieć krew rosyjskich dzieci na rękach. Śmieszne jest, że to wypierają. Naiwniacy myślą, że kacap najpierw przytnie wydatki na wojsko, żeby było na leczenie. Udają, że nie wiedzą, że najgorzej będą mieli ludzie najdalej od władzy.

Większa skala, rozmyta odpowiedzialność, jest ok.

Nie ma nic śmiesznego w tym, że rzekomo myślący człowiek żyjący w spierdolonym kraju rozmnaża się, cedując problemy, których nie umiał sam rozwiązać, na własne dzieci.
Ostatnio edytowany: 2022-04-07 22:31:59

--
Bób
Koper
Włoszczyzna

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 2 miesiące temu
Bez przesady, z głodu nie umrą, tata Wanieczki coś upoluje, albo zdobędzie. W przeciwieństwie do ojców rodzin w Ukrainie, szczególnie tych pozabijanych przez kacapów. A jeżeli zacznie brakować kasy na lekarstwa, bo ważniejsze będzie przepieprzenie jej na wojenkę, to, no cóż, odpowiedzialność po stronie decydentów jednak leży.
Ostatnio edytowany: 2022-04-07 22:44:34
Forum > Hyde Park V > Niezalogowany byłem i wpadłem na wąteczek skijlena
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj