Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > Jakim trzeba być zwyrodnialcem,...
empatyczna
empatyczna - Gołota Poezji · 3 miesiące temu
... żeby coś takiego zrobić?!

https://www.onet.pl/informacje/onetwroclaw/mezczyzna-zgwalcil-19-latke-uciekajaca-z-ukrainy-ktora-przyjal-w-domu/4hq6yfn,79cfc278

I to nie ruski żołnierz, tylko polska kreatura!

--
Czy można spełnić wszystkie swoje marzenia? Tak, jeżeli będziesz miał/ła jedno marzenie, które brzmi: chcę osiągnąć w życiu tyle, ile tylko zdołam./moje/

gatinha
gatinha - Kobieta z jajem · 3 miesiące temu
Przyznam, że się obawiałam, że coś takiego może się wydarzyć i kupiłam tej mojej Tatianie gaz. Nie to, że u Marcina miałoby jej się coś złego stać, ale bałam się, że coś niedobrego może ją spotkać po drodze. Skurwieli nie brakuje także u nas, niestety.

--
Bo ja cała jestem Tośka, A mój Tosiek to ho ho ho!
Mimo niepozornej szaty, Tosiek to... Tosiek to... Tosiek to...

brood_k
brood_k - Boski Superbojownik · 3 miesiące temu
Spokojnie, to że tu u mnie czci się Szatana, to nie musi oznaczać że ktoś będzie od razu składał mu w ofierze Ukrainki uciekające przed wojną

A takiemu to sam bym poderżnął tu i ówdzie

--
Kwartet ProForma
Sensoria
BKD

nevya
@empatyczna , ja bym na miejscu @corwin i @peposlaw publicznie ogłosił zerwanie jakichkolwiek kontaktów z narodem i spaliłbym paszport.

Peppone
@nevya - cicho, wyobraź sobie ten mindfuck, gdyby się okazało, że ten 49-latek był...Ukraińcem.


--
Pracuj u podstaw. Zaminuj fundamenty systemu. Wszelkie prawa do treści wrzutów zastrzeżone
Nie namawiam do łamania prawa. Namawiam do zmiany konstytucji tak, aby pewne czyny stały się legalne.

peposlaw
peposlaw - Superbojownik · 3 miesiące temu
@nevya trzeba być nevją żeby zbrodnie przeciw ludzkości i masowe gwałty porównywać do jednego zwyrola. Teraz jak ktoś kogoś zastrzeli też napiszesz taką głupote? Może się w tym gwałcicielu ruski gen aktywował?
Twoje brawurowe wypowiedzi nadawałaby się do RT.
Przedstaw im swoją kandydaturę, podobno sporo osób się u nich zwolniło.
Gdyby polscy żołnierze poszliby do innego kraju, zabijaliby cywili i gwałcili kobiety - tak bym zrobił. Tożsamość narodowa nie jest jedyną tożsamością, którą można się posługiwać. Na szczęście i póki co.

--
***** ***, konfederację i ruskich

nevya
@peposlaw , skoro tożsamość narodowa nie jest jedyna to po co byś z niej rezygnował? Czemu rezygnowałbyś z polskości gdyby krzywdę robili Polscy żołnierze? Zrobiłbyś to, bo odczuwałbyś potrzebę przyłączenia się, czy o co chodzi? Od ilu gwałtów i niegodziwości należy rezygnować z tożsamości narodowej? Skoro jeden gwałt się nie liczy i nie działa na resztę populacji, to czemu mają działać gwałty zbiorowe? Ile razy rezygnowałeś z tożsamości narodowej, gdy narodowcy atakowali mniejszości? Gdy na czele marszu niepodległości skandowano faszystowskie hasła rezygnowałeś z bycia Polakiem?

Tyle pytań, tak mało odpowiedzi. Chciałbym tylko zauważyć, że to nie są moje poglądy, a jedynie postanowiłem konsekwentnie pociągnąć zidiociałe poglądy wyczytane na forum.
Ostatnio edytowany: 2022-03-10 18:30:32

peposlaw
peposlaw - Superbojownik · 3 miesiące temu
@nevya bo żołnierze nie idą w swoim imieniu. Może ci trudno to zrozumieć, ale żołnierze są w służbie danego kraju - w tym wypadku rosji. Gdyby polscy żołnierze mordowali i gwałcili, masowo kradli - nie chciałbym być więcej polakiem.
Gdyby ruskie skończyły na krzykach na marszach - miałbym do tego stosunek wysoce umiarkowany.

Rodzinne koligacje uniemożliwiają ci niestety stanięcie z prawdą twarzą w twarz.
Ostatnio edytowany: 2022-03-10 18:50:48

--
***** ***, konfederację i ruskich

Kokeeno
Kokeeno - Superbojownik · 3 miesiące temu
@empatyczna Po prostu zwyrodnialcem. Mam nadzieję, że dostanie "w nagrodę" te 12 lat w pierdlu i nie będzie mógł potem długo siadać...

--
Live For The Moment

empatyczna
empatyczna - Gołota Poezji · 3 miesiące temu
@gatinha
za zabezpieczenie Tatiany.
Przyznam, że też się tego obawiałam, że zwyrodnialcy się ujawnią.

@Kokeeno
Też jestem tego zdania, że powinien dostać najwyższy wymiar kary.

@nevya @peposlaw
Nie ma żadnego wytłumaczenia - trzeba potępiać wszystkich zwyrodnialców i tych, co ich popierają.
Ostatnio edytowany: 2022-03-10 19:03:29

--
Czy można spełnić wszystkie swoje marzenia? Tak, jeżeli będziesz miał/ła jedno marzenie, które brzmi: chcę osiągnąć w życiu tyle, ile tylko zdołam./moje/

nevya
@peposlaw ,

"bo żołnierze nie idą w swoim imieniu"

Czyli gdyby polscy żołnierze gwałcili to robiliby to w Twoim imieniu? Aha... No ale zamiast drzeć paszport nie lepiej byłoby Ci ich w ogóle nie wysyłać?

"Gdyby polscy żołnierze mordowali i gwałcili, masowo kradli - nie chciałbym być więcej polakiem"

Bo czułbyś pokusę mordowania i kradzieży, czy o co chodzi? Ja się za bardzo z żołnierzami nie identyfikuję, nie przypominam sobie żebym choć jednego wychował, nie wiem jaka w tym moja odpowiedzialność. W gruncie rzeczy to nie wiem czemu miałbym nie chcieć być Polakiem - nawet gdybym nie chciał to w gruncie rzeczy nie mam na to wpływu - jestem nim

"Gdyby ruskie skończyły na krzykach na marszach - miałbym do tego stosunek wysoce umiarkowany"

Z tego co wiem to większość skończyła w domu przed telewizorem i nie przypominam sobie, żeby w protestach nawoływali do wojny, albo żeby atak miał formę pospolitego ruszenia.

"Rodzinne koligacje uniemożliwiają ci niestety stanięcie z prawdą twarzą w twarz"

Dobrze, że koligacje, a nie rodzinne obciążenie genetyczne, wtedy bym pewnie pierdolił, że winni są wszyscy Rosjanie.

"Nie ma żadnego wytłumaczenia - trzeba potępiać wszystkich zwyrodnialców i tych, co ich popierają"

@empatyczna , Jako rzecznik peposlawa nie zgodzę się, trzeba też potępiać tych, którzy nie popierają, a urodzili się w Rosji.
Ostatnio edytowany: 2022-03-10 19:16:42

peposlaw
peposlaw - Superbojownik · 3 miesiące temu
@nevya from Imgflip Meme Generator

--
***** ***, konfederację i ruskich

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
corwin - Superbojownik · 3 miesiące temu
@nevya Czyli, reasumując - jedna zgwałcona Ukrainka w Polsce na 1,5 mln przyjętych Ukraińców, vs 2 mln wypędzonych, przynajmniej kilka tysięcy zamordowanych, wiele zgwałconych, kilka miast zrównanych z ziemią jest wg pewnego mitomana równoważne.
Nieprzypadkowo na przestrzeni lat armia radziecka uzyskała taką, a nie inną opinię - potwierdzaną za każdym razem.
Weź zrób baranka w najbliższą żelbetonową ścianę. W razie dalszych takich bredni - powtórz, pzprowski synalku.
Ostatnio edytowany: 2022-03-10 20:31:09

--
Niektórzy miłośnicy najlepszego narodu na świecie zupełnie przypadkiem są pzprowskimi synalkami, którzy się na Polsce w latach 90 uwłaszczyli - co sami przyznali.

Jareq
Jareq - Superbojownik · 3 miesiące temu
Spokojnie - koleś dostał już 3 m-ce aresztu.
Myślę, że seksu mu teraz nie zabraknie, chociaż niekoniecznie mu się to spodoba. A i o zgodę pytać raczej nie będą. Czego temu gnojowi serdecznie życzę.
Kawał o karnym jeżyku chyba wszyscy na tym forum znają

--
Quidquid latine dictum sit altum videtur.

nevya
@peposlaw , to w takim razie się zdecyduj, bo jeszcze niedawno wyśmiewałeś się, że za protesty w Rosji tylko 10 dni aresztu się dostaje i nic to nie warte, bo za mało protestują. Gadanie o milczącej zgodzie jest fajne w Polsce, kiedy piszesz komentarze z fotela. Ale przecież byłeś w Rosji - czemu obserwując okropność tego narodu wtedy głośno nie protestowałeś? Odwagi zabrakło?

@corwin , skoro rozkazy rosyjskiej wierchuszki i czyny żołnierzy można przypisywać całej Rosji bez wyjątku to nie widzę problemu, żeby traktować te sprawy podobnie. Tym bardziej, że to nie pierwsza taka informacja - pojawiały się informacje o osobach, które oferowały wsparcie za prostytucję albo szukały na granicach "żywego towaru" na handel. No jak nic naród sutenerów i alfonsów, czemu się nie wypisujecie jeszcze z narodu?

Co do pzpru to kolejny raz powtarzam - nie moja wina (ani też moich rodziców), że nie powiodło Ci się w życiu. Zmień pracę, weź kredyt, jedź na ten wymarzony Krym. Trzeba było się uczyć albo zajmować się czymś innym niż pielęgnowanie nienawiści do innych narodów. Fajnie, że dziadkowie naściemniali Ci o posiadaniu pałacyku (najwyraźniej fantazji nie starczyło na lordowskie wykształcenie)... ale to też nie moja wina.
Ostatnio edytowany: 2022-03-10 20:54:52

jabba_the_hutt
@Jareq Chyba oglądasz za dużo filmów.

--
https://dn.ht/picklecat/

Lesio5
Lesio5 - Superbojownik · 3 miesiące temu
Prawo wielkich liczb. Można się było spodziewać, że przy takiej ilości ludzi oferujących noclegi znajdzie się co najmniej jedna menda.
Cóż, teraz mieszkanie będzie wolne z 12 lat, to dziewczyna ma gdzie mieszkać ...

--

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
corwin - Superbojownik · 3 miesiące temu
@nevya Drogi (bo kosztowałeś całą Polskę), pzprowski synalku - zapomniałeś dziś wieczorem o lekarstwie na swoje schorzenie - czyli baranka w żelbetonową ścianę. A to nie jest dobre najwyraźniej dla zdrowia psychicznego, dziwacznych fikołków pseudologicznych, czego niestety doświadczamy.
Naprawdę nie widzisz różnicy "putler nakazał 200 tyś armii mordować cywili, co robią, żeby wymusić poddanie się Ukrainy" vs "randomowy zboczek, jakich jest w każdym kraju parę promili - nie bez przyczyny są więzienia".
Ja wiem, że wasza pzprowska narcystyczność nie pozwala na jakikolwiek krok, który by sugerował wasze odstępstwo od nieomylności, ale do uja to jest ten moment.
Następny może być np przy użyciu taktycznej broni atomowej (ale nadal super naród...), ale wtedy możemy już nie zdążyć się rozpisać, kto miał rację. Z resztą - oczywiście nie będzie miało to sensu.

--
Niektórzy miłośnicy najlepszego narodu na świecie zupełnie przypadkiem są pzprowskimi synalkami, którzy się na Polsce w latach 90 uwłaszczyli - co sami przyznali.

nevya
@corwin , z tego co piszesz to wnioskuję, że żelbetowe lekarstwo dostawałeś przy każdej kolejnej chorobie, ale pewnie też i bez żadnej okazji

Jeśli Putin zdecyduje o użyciu broni atomowej to naród będzie miał z tym tyle wspólnego ile Ty w opisywanym powyżej gwałcie (nie, pewnie nawet nie chcą popatrzeć). No ale tak to już jest z podwójnymi standardami - gdy nienawidzisz jakiejś nacji to przypisujesz jej winy za każdego jej przedstawiciela, ale gdyby miało to spotkać Ciebie to się przed tym bronisz. No cóż, myślenie właściwe dla prostaczków.

I daj już spokój z tym pzpr. Każdy wie, że taki zdolny panicz jak ja nie musi mieć żadnych koneksji, a tylko pokazujesz, że biedojad Ci się ulewa

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
corwin - Superbojownik · 3 miesiące temu
@nevya Ależ skąd, ale widziałem, że na bardzo szczególne przypadki żelbetowy murek pomagał - i być może Tobie, pozwoli się uwolnić z narcystycznych przypadłości.
Niestety (na szczęście), to nie jest tak, że putler sam podejmuje decyzję - już od hohoho...(tutaj sobie znajdź ten tekst wypowiadany przez Smolenia) kierownictwo służb stwierdziło, że to absolutnie niedopuszczalne jest, aby jakiś tam sekretarz mógł sobie wcisnąć guzik i to by było na tyle. Oficjalna drabinka czerwonego guzika jest (na szczęście) dość długa.
A to oznacza, że w razie eskalacji, to nie tylko puter jest prowodyrem, tylko całkiem sporo wojskowych po drodze.

--
Niektórzy miłośnicy najlepszego narodu na świecie zupełnie przypadkiem są pzprowskimi synalkami, którzy się na Polsce w latach 90 uwłaszczyli - co sami przyznali.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Gibss - Superbojownik · 3 miesiące temu
@nevya jesteś jak Zorro
Tako rzecze Zorrotustra

nevya
@corwin , no ale co za różnica, czy Putin, czy jeszcze kilku oszołomów, skoro ewentualnym atakiem obciążasz cały naród? Konsekwencji trochę w tej nienawiści. Ech, proletariusze...

Manecki
Manecki - Superbojownik · 3 miesiące temu
Zawsze znajdzie się menda.
Moja znajoma Ukrainka pisze posty przestrzegające o tym. Smutne to ale prawdziwe. Są tacy, którzy wykorzystują sytuację i trzeba o tym informować. Zachęcam, byście o tym pisali na swoich profilach.

--
Robię dobrze.

bulcyk22
bulcyk22 - Wiekowy Bojownik · 3 miesiące temu
49-latek został zatrzymany, w prokuraturze usłyszy zarzuty, prawdopodobnie zostanie tymczasowo aresztowany.
Na HP został już skazany i ukrzyżowany.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
kosmolot - Superbojowniczka · 3 miesiące temu
Trudno nazwać ich ludźmi

Krzychpl
Krzychpl - Superbojownik · 3 miesiące temu
https://img21.demotywatoryfb.pl//uploads/202203/1646893286_6kb4vh_600.jpg

Homo homini lupus est
Ostatnio edytowany: 2022-03-11 07:23:07

--
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty. Terry Pratchett - Prawda

peposlaw
peposlaw - Superbojownik · 3 miesiące temu
@nevya Za gwałty i morderstwa popełnione przez kacapskich sołdatów na Ukrainie jest odpowiedzialna rosja, nie wiem czy wiesz, ale rosja to jest taki kraj rosjan (i nie tylko). Dość już było o bohaterstwie rosjan w poprzedniej rozmowie.
Za chwilę napiszesz, że rosja nie ma nic wspólnego z rosjanami, a tak w ogóle to mordują i gwałcą, ale się nie cieszą.

--
***** ***, konfederację i ruskich

peposlaw
peposlaw - Superbojownik · 3 miesiące temu
@nevya https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103086,28202115,my-jako-rosjanie-zrodzilismy-tego-potwora-ktory-pozera-teraz.html
tutaj masz wywiad z człowiekiem, który nie ma tak jak ty i twoja małżonka mechanizmu wyparcia

--
***** ***, konfederację i ruskich

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · 3 miesiące temu
@peposlaw Trochę powściągliwości. Jestem zmuszony ująć się za moim przyjacielem. Można posądzać go o wiele słabości, ale zarzucanie prostolinijnej szczerości, czy nawet odwagi do uczciwego wyrażania opinii podważającej deklarowaną lojalność, jest zbyt dalece krzywdzące.
Ostatnio edytowany: 2022-03-11 10:21:27
Forum > Hyde Park V > Jakim trzeba być zwyrodnialcem,...
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj