Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > Śmieci na ulicach miast
Yoop
Yoop - Superbojownik · 2 miesiące temu
Na porannym spacerze z pieskiem natknałem się na takie smutne znalezisko.
Ludzie to w ogóle serca nie mają, żeby tak po ulicach szmaty rozrzucać. Nawet jeśli papierowe to przecież i tak syfi i zohydza miasto. Piesek ominął szerokim łukiem, a ja dokumentuję ku przestrodze.

Proszę zabierać śmieci z ulic miast i do recycklingu jeśli się da, a jeśli nie to do utylizacji!Na zdjęciu jest podobizna - wydaje się, że to człowiek, choć nie mam pewności. Na wszelki wypadek zanonimizowałem, żeby nie dało się rozpoznać.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
tomcat_tc - Student prawa · 2 miesiące temu
Niby człowiek, a szmata

--
Jestem bohaterem :lasowego
Czarna lista- :gen_italia
Czy wspominałem już że jestem studentem prawa?

szatkus
szatkus - Superbojownik · 2 miesiące temu
Ale nudne już

--

brogman
Nawet pies się brzydzi na to nalać

peposlaw
peposlaw - Superbojownik · 2 miesiące temu
@Yoop dobrze, że nie wdepnąłeś
Zobacz dwa posty poniżej, czołowy intelektualista i mędrzec, którego mądrości nie jesteśmy w stanie pojąc, we właściwy, dla swojej kondycji intelektualnej, sposób wyraził dezaprobatę.
Przypominam, to my jesteśmy żałośni
Ostatnio edytowany: 2021-08-13 10:18:42

--
***** ***

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Gogosiek - Superbojowniczka · 2 miesiące temu
@bialyniedzwiedz a dlaczego? Podetrzeć ma się czym

--
"Raz się żyje! Na szczęście..."

Kokeeno
Kokeeno - Superbojownik · 2 miesiące temu
@Gogosiek Ja bym się brzydził...

--
Live For The Moment

zmechu
zmechu - Superbojownik · 2 miesiące temu
Uwaga: będzie kontrowersyjnie!

Kukiz ma pecha. Zachował się jak rasowy polityk (zachowanie jak chorągiewka, bilans zysków i strat, stawianie na danego konia), co oczywiście zostało odebrane jak zeszmacenie się. Cóż, w sumie słusznie, ale tak działa (stety/niestety) polityka.

PiS rozegrał to świetnie, bo nie dość że przepchał co ma przepchać, to jeszcze jest kozioł ofiarny. Przepchnięcie kontrowersyjnej ustawy kosztem jednego człowieka? Toż to jak prezent!

A jak dla mnie to największym kutafonem okazał się... JMK. Media jakoś przemilczały ile osób wstrzymało się od głosu. A to było 9 głosów które bez problemów mogły przeważyć szalę. I mamy JKM, który od lat jest antysystemowcem, walczy jak lew ze swoimi przekonaniami, grzmi i trąbi, pełen nonkonformizmu - a w kluczowym momencie zachował się jak mały Jasio któremu nauczycielka powiedziała "Jasiu, tyle razy już próbowałeś ale w końcu ledwo-ledwo dostałeś się do szkoły, więc teraz siadaj w ostatniej ławce i żebym cię nie nie widziała i nie słyszała!".

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Gogosiek - Superbojowniczka · 2 miesiące temu
@zmechu problem z Kukizem jest to, że głośno i wyraźnie deklarował, że typowym politykiem nie będzie. Gdyby tak głośno nie krzyczał, gdyby tak popisowo nie łamał słowa i nie łamał tez, które głosił, to by tak nie oberwał. A co do JKM to chyba nikt nie miał większych wymagań.

--
"Raz się żyje! Na szczęście..."

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Gogosiek - Superbojowniczka · 2 miesiące temu
Szczególnie, że to prawica i narodowe Media to coś, co można im spokojnie przypisać.

--
"Raz się żyje! Na szczęście..."

Yoop
Yoop - Superbojownik · 2 miesiące temu
:zmechu
To że politycy zachowują się jak chorągiewki może nie być zaskoczeniem, choć i tak jest smutne, żałosne i naganne. Jednak tutaj mamy do czynienia podobno z ideowcem, który polityką się brzydzi i którego nie da się kupić.
"jak zostanę politykiem, to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato"
Dostał o co prosił, w sumie powinien podziękować.

A JKM zdaje się głosował za przesunięciem terminu obrad. Wstrzymali się tylko w kwestii samej ustawy, co chyba nie zmieniłoby wyniku. Zgadzam się, że też jest to dość jednoznaczny sygnał, że jest to jednak przede wszystkim partia narodowa, co siłą rzeczy stoi w skrajnej sprzeczności z jakimikolwiek sloganami wolnościowymi. No ale powiedzmy sobie szczerze, w przypadku JKM i konfederacji zachowania na poziomie gimbazy chyba nikogo nie dziwią, w końcu to ich target.

zmechu
zmechu - Superbojownik · 2 miesiące temu
@Gogosiek tak, ale ludzie mają krótką pamięć i widzą tylko ostatnie wydarzenia. I Kukiz oraz Mikke to właśnie przykład jak działa polityka na różnych szczeblach. Najfajniej i najprościej jest być młodym politykiem z własnymi przekonaniami. Wtedy ma się werwę, "power", chęć zmian, wolę obalenia murów, szczytne cele i ideały. Bo jak się nie ma nic to łatwo "chcieć", łatwo "walczyć" i iść ze sztandarem.

Ale jak już się trafi do wielkiej polityki, to szybciutko okazuje się że między młodzieńczymi ideałami a realnymi możliwościami to przepaść. JKM od lat mówił że jak dostanie się do władzy "no to on wtedy wszystkim im pokaże!". W końcu się dostał i... i stał się nic nie znaczącym szeregowym posłem, którego największym dokonaniem są podśmiechujki jak w samych majtach chodzi po mieście.

Kukiz, czyli młody gniewny z gitarą. Dostał się do władzy ale pojawił się na drodze Jarosław i powiedział "Paweł, albo będziesz się bawił w te swoje JOWy, które wszyscy mają w pupie, albo chodź do mnie, dostaniesz "worek z do-la-ra-mi! tylko pocałuj pana w rączkę" - i Kukiz zrobił tabelkę zysków/start w Excelu, gdzie wyszło że lepiej być pieskiem PiS niż nic nie znaczącym politykiem. Bo lepiej mieć wygodną budę w kiepskiej okolicy, ale na terenie chronionym niż słomiane legowisko gdzieś pod lasem. Poniekąd to rozumiem.

I tak było zawsze. Wałęsa też chciał zmienić świat, a jak się okazało że to nie tak działa to grzmiał "że on chciał dobrze ale cwaniacy mu nie pozwolili". I to samo było z Lepperem i innymi.

Servin
PiS ponad 200 głosów. Kukiz pare, JKM pare - wina tych dwóch ostatnich, wszyscy maja w dupie PiS, na Kukizie psy wieszają

Kowal zawinił, cygana powiesili

Bęc!

--

zmechu
zmechu - Superbojownik · 2 miesiące temu
@Yoop A ja będę jednak bronił Kukiza. Tylko krowa nie zmienia poglądów - wyciągnięto jedno zdanie rockersa sprzed 7 lat i traktowane jest to jako prawda objawiona. Najpierw politykiem nie chciał być a potem jednak zechciał, akurat nie widzę w tym nic dziwnego.

Oczywiście, fakt że pogodził się z Jarosławem, jedli sobie z dzióbków a potem głosuje jak mu Pan każe - to jest poniżej wszelkiej krytyki i w sumie samobójstwo polityczne, bo już nikt mu nie zaufa. I jego kariera będzie trwała tyle co władza Jarosława i ani sekundy dłużej.

zmechu
zmechu - Superbojownik · 2 miesiące temu
@Servin Dlatego napisałem ze PiS rozegrał to wręcz perfekcyjnie - 200 osób głosowało jak Pan każe, a wina spadła na nielicznych. I całe zamieszanie można skwitować "To ze PiS to szmaty to każdy wie, ale że Ty postąpiłeś tak jak oni - shame on you!"

pies_kaflowy


Dziękuję, do widzenia.

--

Yoop
Yoop - Superbojownik · 2 miesiące temu
:Servin ale PiS głosował zgodnie ze swoim programem. Trudno dyskutować z tym, że partia, z największym w historii poparciem społecznym realizuje swój program. Oczywiście nie podoba mi się to, ale oni po prostu robią to co obiecali.

To trochę tak jak z kradzieżą. Nie pochwalisz złodzieja, że Cię okradł, ale kradzież jest istotą złodziejskiego procederu, więc nie budzi zdziwienia. Gdy natomiast ochroniarz zaczyna podprowadzać towar - wówczas niektórych to rusza jakby bardziej. Choć i tak znakomita część będzie chwalić złodzieja kimkolwiek by był, bo nawet jeśli ich okradł, to przecież się podzielił.

Servin


- Przepraszam, a kim pan jest?
- Złodziejem...
- A to prosze kraść. A pan to kto?
- Ja tu tylko sprzatam...
- A ty chuju złamany, bedziesz mnie tu podpierdalać domestos...!

Pojebany kraj

Bęc!
Ostatnio edytowany: 2021-08-13 12:33:24

--

zmechu
zmechu - Superbojownik · 2 miesiące temu
@Servin to raczej:
- No bo ja bym chciał...
- (poseł PiS): mam to w d*upie!
- A no tak, no to może...
- (poseł PiS): to mam w d*upie!
- No tak, a może jednak coś...
- (poseł PiS): żartujesz! Mam to w d*upie!
- Ale czy by nie można...
- (poseł PiS): Można, ale mam to w d*upie!
- Ale to bez sensu!
- (poseł PiS): Wiem, ale czy Ty wiesz gdzie ja to mam?
- Hmmm... więc spróbuję z drugiej strony...
- (poseł Kukiz): A ja też mam na to wywalone! Nie miałem ale już mam!
- HURDUR! ALE JAK TO!? OŻESZ TY, JAK TAK MOŻESZ!

Z tego można się śmiać, ale tak to działa. Polecam początki "House of cards" dla mniej wrażliwych

peposlaw
peposlaw - Superbojownik · 2 miesiące temu
@bialyniedzwiedz to cytat z Paula Coelho? Po prostu lubię śledzić te wybitne wpisy, których oczywiście nie jestem w stanie odpowiednio docenić ani zrozumieć

--
***** ***

Empiror
Kaflowe "fiksacje analne" są swój sposób urocze, ale gdy wszelkiej maści misie próbują tymi hasłami zabłysnąć, to wywołują tylko odruch wymiotny

Kokeeno
Kokeeno - Superbojownik · 2 miesiące temu
@zmechu To, że członkowie PiSu przestrzegają słów Naczelnego Wodza Partii dziwne nie jest, ale to że inni politycy się przyczepiają do NWP niczym gówno w zamian za apanaże, mimo iż twierdzili wcześniej, że "nie da ich się kupić", wystawia im raczej marną ocenę. I nie jest to kwestia "pecha" a świadomego wyboru. A za takim wyborem idą konsekwencje. Na miejscu Kukiza raczej na swoich byłych wyborców to już bym nie liczył (bo nie miał wiernego elektoratu, a takich jak ja, którzy zaufali mu w 2015 roku odstraszył swoją miałkością w 2019 roku).

--
Live For The Moment

Jez_z_lasu
Ludzie czuja tesknote za wielkoscia w sobie lub innych. I sprzyjaja takim osobom. To mit, ktory czasami staje sie rzeczywisty. Lub nie.


https://youtu.be/hCUgkUUufBo

--
"...Nie wiem nawet czy chcę na ziemię zejść. Tu gdzie ciężko złapać tlen oddychamy już codziennie, ej" "If nothing saves us from death, may love at least save us from life"

Yoop
Yoop - Superbojownik · 2 miesiące temu
:Servin brawo, manipulacja na poziomie twoich ulubieńców z TVP.

A ogólnie to jestem ciekawy, co myślą sobie szeregowi posłowie PiS widząc, że nastał czas hien. Oni na pewno swoje już zarobili, ale widząc, że zarząd ma nóż na gardle i musi się grubo opłacać za każdy dodatkowy głos, mogą dojść do wniosku, że też warto pograć ostrzej. Przykładem 3 posłów, którzy niedawno opuścili PiS.

Jez_z_lasu
Grzech Kukiza tkwi nawet nie w tym, ze zrobil z siebie takiego czlowieka jakiego zrobil, lecz w tym, ze rzucil cien na przyszlych robiacych dobre rzeczy bez schlapanego sumienia. Po prostu zabil troche mit.
Jak juz raz znacznie sie latac, to nie odrzuca sie skrzydel. Jedyna droga to wyzej. Chyba, ze ktos chce sie roztrzaskac o niskie wzgorza ponizej. Nie ma odwrotu.

--
"...Nie wiem nawet czy chcę na ziemię zejść. Tu gdzie ciężko złapać tlen oddychamy już codziennie, ej" "If nothing saves us from death, may love at least save us from life"

Jez_z_lasu
Czujecie jak teraz schlapal zycie swoim dzieciom? Przeciez one w szkole nie beda teraz mialy zycia. Przewalone jak rodzice zrobia cos takiego. I zostaje cos takiego w historii rodziny.

--
"...Nie wiem nawet czy chcę na ziemię zejść. Tu gdzie ciężko złapać tlen oddychamy już codziennie, ej" "If nothing saves us from death, may love at least save us from life"

Servin
@Yoop ojejku, jejku nie zesraj się. Jak narazie to nie ja kraj mam utopiony w szambie.

Bęc!
Ostatnio edytowany: 2021-08-13 18:57:52

--

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Gibss - Superbojownik · 2 miesiące temu
no i zrzucił SKÓRĘ, ubrał garnitur

https://www.youtube.com/watch?v=1cFzJUX99Ck
Ostatnio edytowany: 2021-08-13 19:45:57

Specialek
Specialek - Superbojownik · 2 miesiące temu

--
"Specialik zawsze wyrywa wszystkie najlepsze dziewczyny przede mną :|"
Forum > Hyde Park V > Śmieci na ulicach miast
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj