Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > Filozofia tyktoka
beduiniec
beduiniec - Superbojownik · rok temu
Przeglądając przykładowo monstertv niejednokrotnie wpadałem na cringowe filmiki z tiktoka. Im dalej w internety tym poziom żenady narastał, mimo iż się wydawało, że gorzej, więcej i bardziej się nie da. Głupkowate challenge, dziwne teledyski, czy hujemujedzikiewęże, bo nie wiem nawet w jakich kategoriach już się poruszamy. Po czym pewnego razu na dwójce oświeciło mnie, że skądś to znam.

Matka mawiała, żebym ściął włosy, bo wyglądam jak.. już nie pamiętam jak co, ale na pewno coś niż ktoś. Żebym buty porządne założył, a nie te czarne jak smoła i poobdzierane glany. Żebym wyjebał zielony, poobdzierany, kwadratowy plecak wyglądający jak szmata posklejana naszywkami.

Przed spuszczeniem wody, ale już po defekacji, skorelowałem te dwie popierdolone sprawy. Otóż każde pokolenie ma jakieś pojebane odchyły, które irytują starych wyjadaczy i robią tego jeszcze więcej, na złość. Różnica jest taka, że matka biadoliła ciotce i sąsiadce jaki to ze mnie obdartus, a my oglądamy wysrywy z lokalnego podwórka i całego świata i biadolimy w internecie. Niby to samo, tylko skala i zasięg nieco szerszy.

Będąc wypierdkiem wychodzącym z domu po zasłyszeniu po raz nty tych samych uwag mamrotałem do siebie, że ja za dorosłego życia taki nie będę i młodzieży pozwolę być młodzieżą. A jak będę zrzędzić, to będzie oznaką, że już brak możliwości dostosowania do zmieniającego się świata i czas umierać.

Ale kurwa, ja pierdole, można raka dostać oglądając te superprodukcje jak nie jutuba to sriktoka, a tu ledwo po 30. Jak tu nie popełnić seppuku i zachować twarz przed samym sobą?

--
Pi***ol wszystko i się śmiej, jutro wstaniesz będzie lżej

mika_p
mika_p - Superbojowniczka · rok temu
Nie oglądać tiktoka.
Do czytania w kiblu kupować gazetę (taką papierową), telefon zostawiać w pokoju.
Włączyć więcej błonnika do diety.

--
I'm a Black Magic Woman

zyggi
zyggi - Superbojownik · rok temu
a_p oraz ewentualnie ściana z kwiatów....

--
"...niczego o Nas nie ma w Konstytucji..."

amiz74
amiz74 - Superbojownik · rok temu
Czytaj etykiety z domestosa.
Ostatnio edytowany: 2021-06-28 20:31:30

--
Ani się obejrzałem jak zacząłem trącić "Steampunkiem" i stałem się "Vintage".

Misiek666
Misiek666 - SIURBEMEDIZAPREKUNDA · rok temu
Nie obrażaj jednego z głównych sponsorów Euro :P

--

altjordan
altjordan - Superbojownik · rok temu
Jakie to trudne w pewnym wieku powiedzieć "a za moich czasów". Jedynie pozostałości po swoich kompletnie krzywych, głupich, bezsensownych (z perspektywy czasu) akcjach zostawia świadomość że ludzie (a szczególnie młodzież) nie zmienili się tak bardzo jak sądzimy. Po prostu jest teraz inna perspektywa.

Dziś, siedząc w domu z żoną, dwójką dzieci i kotem uśmiecham się tylko czasem od nosem do swoich najgłupszych pomysłów i uprzedzam młodsze kuzynki, że chłopaki w wieku 16-20 lat to skończeni idioci.

Eh, nawet melancholia już nie taka jak kiedyś ;)

--
Jeszcze niedawno staliśmy na skraju przepaści, a dzisiaj zrobiliśmy wielki krok na przód! W. Gomułka
Forum > Hyde Park V > Filozofia tyktoka
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj