Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > Wrak Race 4 - Włodawa 19.06.2021.
pies_kaflowy
Na Lubelszczyźnie nie tylko buraki cukrowe, wydarzenia kulturalne i Skijleń na murku, ale są też imprezy motoryzacyjne. Kolejna na przykład wczoraj we Włodawie nad Bugiem, ale nie wiem ile przybyło czy ubyło.
W sobotnich zawodach Wrak Race 4 mogły wziąć udział pojazdy osobowe, pod warunkiem, że ich wartość nie przekraczała tysiąca złotych. Co więcej, nie mogły to być auta z napędem 4×4, czy też samochody terenowe i SUV-y.
Zawody odbyły się na torze we Włodawie przy ul. Okunińskiej. Kierowcy zmagali się łącznie w piętnastu wyścigach. Eliminacje składały się z pięciu wyścigów po 8 aut oraz wyścigów Lucky Loser przed ćwierćfinałami i półfinałem. Następnie były ćwierćfinały, półfinał i ostatecznie w finale o wygraną walczyło 10 pojazdów.
A tak to wyglądało:Zabawę podziwiali kibice i kibicki:Byli na miejscu strażacy, w razie czego, ale udziału nie brali, bo ich auto było za drogie, głownie ze względu na zainstalowane radio i drabinę:

Wystawili zatem coś mniejszego:
Zawodnicy uzupełniali płyny, ciekawe czy to nie był czasem sok z gumijagód?Wóz strażacki trzeba było wyciągać z błota:Niektóre pojazdy postanowiony przystroić:

Chyba widziałem świnkę na dachu:
Źródełko i jeszcze więcej zdjęć:
https://www.lublin112.pl/we-wlodawie-ponownie-scigali-sie-wrakami-zobacz-zdjecia-z-wrak-race-4-zdjecia/

Dziękuję, do widzenia.

--

Peppone
Jaki region, takie dożynki


--
Pracuj u podstaw. Zaminuj fundamenty systemu. Wszelkie prawa do treści wrzutów zastrzeżone
Nie namawiam do łamania prawa. Namawiam do zmiany konstytucji tak, aby pewne czyny stały się legalne.

gen_Italia
gen_Italia - Amator trójkątów · 4 miesiące temu
widać, że jesteś miastowy Dożynki w czerwcu? Wiosną (bo jeszcze mamy wiosnę, jakby ktoś nie wiedział)?
Ostatnio edytowany: 2021-06-20 14:31:53

--

tomasz35
Fajne

Kiedyś miałem taki pomysł na biznes: kupić kawałek pola tak do 100 mil od Chicago, urządzić tam tor wyścigowy dla amatorow, niech się ścigają swoimi szerszeniami ile chcą, rozbijają, i dalej ścigają. Stronę prawną, standardową umowę korzystania z toru skompilował by prawnik - chodzi odpowiedzialność za wypadki, ewentualne uszkodzenia ciała itd Do tego jakaś budka z hamburgerami, hotdogami, piwem, plac zabaw dla dzieci, wodna zjeżdżalnia, miejsce na pole kampingowe, "pogotowie" dla pobitych/popsutych aut i... voila !

Niestety, nie ja jeden - takich miejsc już jest, chociaż głównie off-road
Ludzie tam ciągną na przyczepach swoje pojazdy i ścigają się w wyścigach, zasady ustalają sami. Tak sami, prywatnie, między sobą. Tor wypożycza się "na godziny". Można z kolegami, można po prostu samemu. Ścigać się można każdym pojazdem który przypomina samochód, lub po prostu... swoim autkiem podstawowym, że tak powiem. Ale ostatnia opcja to rzadko - zwykłe ubezpieczenie nie działa na takich torach

--
Brązowe noski są na świecie :)

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Ja się wybieram w tym roku. Gdyby kogoś interesowało to taka przyjemność kosztuje 700 zł z paliwem, samochodem, jakimś podstawowym serwisem i szkoleniem. No a przynajmniej tak było napisane w ogłoszeniu

Peppone
:gen_italia - no właśnie, czerwiec, a oni samochody dożynają ;)


--
Pracuj u podstaw. Zaminuj fundamenty systemu. Wszelkie prawa do treści wrzutów zastrzeżone
Nie namawiam do łamania prawa. Namawiam do zmiany konstytucji tak, aby pewne czyny stały się legalne.
Forum > Hyde Park V > Wrak Race 4 - Włodawa 19.06.2021.
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj