Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > Jeśli ktoś idzie na prywatne spotkanie i je nagrywa, to wykracza poza normy…
brtk
brtk - Superbojownik · 9 miesięcy temu– Czego ty człowieku, k…, prowokujesz. Ja doceniam, że jesteś odważny chłop i nie spier… jak reszta, ale nie prowokuj, bo, k…, człowieku, zniszczą cię. Nie działaj przeciwko, stań sobie, k…, grzecznie z boku. Podpisałeś petycję, k…, a po co, do czego, 10 osób was podpisze na 100?

https://m.youtube.com/watch?v=wuyCUQbCFgI&feature=youtu.be


https://www.onet.pl/informacje/onetwroclaw/nie-prowokuj-bo-cie-zniszcza-nagrano-rozmowe-dolnoslaskich-dzialaczy-pis/5ketb9s,79cfc278


Dziennikarze "Gazety Wyborczej" skontaktowali się z Kamilem Zielińskim, którego dotyczy nagrana rozmowa. – Nie jestem się w stanie do tego odnieść – mówi. – To nagranie zostało zdobyte bez wiedzy osób tam nagrywanych. Dla mnie to jest zwykłe koleżeńskie świństwo. Jeśli ktoś idzie na prywatne spotkanie i je nagrywa, to wykracza poza normy moralne - uważa polityk
Ostatnio edytowany: 2021-01-12 21:23:55

--
b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b

Specialek
Specialek - Superbojownik · 9 miesięcy temu
Po tytule myślałem, że dalej są wałkowane urodziny Piaska

--
"Specialik zawsze wyrywa wszystkie najlepsze dziewczyny przede mną :|"

Yoop
Yoop - Superbojownik · 9 miesięcy temu
Całe szczęście, że to nie była urodzinowa prywatka, bo wtedy te słowa, które padają byłyby pożałowania godnym dowodem upadku moralnego i karygodnym przykładem braku manier oraz jakiejkolwiek kultury. Ale skoro to spotkanie polityków PiS to chyba wszystko spoczko - każdemu się może zdarzyć.

lujeran
lujeran - exSuperbojownik · 9 miesięcy temu
I nie jedli ośmiorniczek!

Krzychpl
Krzychpl - Superbojownik · 9 miesięcy temu
mnie zastanawia, czy kiedykolwiek w dziejach, jakoś bardziej trwale i nie w wyniku wyskoku idealistycznego oszołoma, z przeciwnikami politycznymi walczono, aby zapobiegać korupcji, a nie zwalczać konkurencję do żłoba własnej

--
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty. Terry Pratchett - Prawda

zmechu
zmechu - Superbojownik · 9 miesięcy temu
Przeraża mnie ta "moda" na nagrywanie. Przecież oczywistym jest, że inaczej mówimy na wystąpieniach publicznych, inaczej mówimy w pracy, inaczej mówimy w domu a inaczej mówimy na spotkaniach towarzyskich.

No i raz - to świństwo że w ogóle jakaś menda cichaczem to nagrywa.
Dwa: świństwo, że ktoś traktuje nagrania jako oficjalne stanowisko.

Kurde, jak jestem z Zenkiem na imprezie firmowej, to "Panie Prezesie, bardzo proszę o zapoznanie się z raportem finansowym, i po akceptacji przesłanie go do Centrali". A jak jesteśmy na imprezie to wiadomo że przyjmie to formę "Zenek, weź mi tu nie pi*dol, wszyscy wiemy że ten raport to radosna twórczość i wyladuje w - nie, Mariusz, już nie polewaj! ... na czym ja skończyłem...a, wiem, tak ze Zenek, wyślij to na górę bo nam jaja urwą, a wiedz, ta Jadźka z HR, no, fajne ma cyce, ale to stara k*rwa tylko dybie na nasz zespół i szuka haka, suka. Zenek, poszczaj kwity dalej, k*rwa i podrzuć do Miecia, niech smaruje dalej" - a potem zdziwko że jak tak można "Rurku, stół jest uper*olony!" i dlaczego ktoś ośmielił się powiedzieć o Pani Wicedyrekor per "suka".

brtk
brtk - Superbojownik · 9 miesięcy temu
:zmechu jeśli tylko słowa na K dostrzegłeś, to jestem trochę zdziwiony, bo to akuratnie mnie wcale nie zbulwersowało, ale to między tymi słowami już tak.

--
b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b

acecorp
acecorp - Superbojownik · 9 miesięcy temu
:zmechu

czyli jak zawsze, na spotkaniu nieoficjalnym człowiek szczerze gada...

brtk
brtk - Superbojownik · 9 miesięcy temu
Update: naczelnik wywalił z pisu wszystkich pisowców z Wałbrzycha


--
b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b

pracownik
:brtk Kaczalnik!!! wywalił!

--
Życie należy przeżyć tak, aby gołębie przelatujące nad twoim grobem zesrały się z wrażenia.

brood_k
brood_k - Boski Superbojownik · 9 miesięcy temu
Andrzej Saramonowicz na fb:

Kaczyński zlikwidował wałbrzyski PiS za słowa, które padają w każdym innym PiS-ie, lokalnym i centralnym, tylko nie zostały nagrane. A może i zostały, lecz nie są jeszcze opublikowane.

--
Kwartet ProForma
Sensoria
BKD

brtk
brtk - Superbojownik · 9 miesięcy temu
:brood_k Trzeba być bardzo naiwnym, by wierzyć, że w innych okręgach jest inaczej, a patrząc na wyniki wyborów od 5 lat i aktualne sondażowe poparcie, oraz zaufanie do liderów można być pewnym, że tak właśnie wyborcy wierzą :/

--
b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b

acecorp
acecorp - Superbojownik · 9 miesięcy temu
:brood_k

to teraz pole do popisu - podsłuch na każdym spotkaniu i zobaczymy przy którym wycieku zatrzyma się likwidacja

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
macieii - Superbojownik · 9 miesięcy temu
:acecorp No właśnie sam to chciałem napisać. Nagrać wszystkie spotkania PiS, po czym nastąpi rozwiązanie wszystkich lokalnych struktur. Działacze w poszukiwaniu zajęcia przejdą do Platformy, a Platfoma się przemianuję na Platformę i Sprawiedliwość. Po czym oba PiSy przejdą do długotrwałej wojny pozycyjnej na wyniszczenie. Jeden będzie miał 235 głosów, a drugi 238. Część się nakłada, ale nie z takimi rzeczami sejmowi informatycy sobie radzili .

czujnyjakpiespotrojny
Już mają narrację. Nie wypowiadają się nt meritum tylko opowiadają o "tamtych" taśmach i że ich bohaterowie nie zostali usunięci. Tym sprytnym manewrem porownuje się wagę spraw i okazuje, że są lepsi. Typowe pisiorstwo. Nigdy nie pogadasz o czym chcesz. To oni gadają o czym oni chcę. Grilują stare gówna.

--
"Poszerzaj swoje horyzonty- wyburz dom z naprzeciwka."
Forum > Hyde Park V > Jeśli ktoś idzie na prywatne spotkanie i je nagrywa, to wykracza poza normy…
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj