Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > Jaka jest główna przyczyna pedofilii?
aliksan
aliksan - Superbojownik · rok temu

No i zepsuł dowcip! Teraz fakt że dzieci są seksowne to prawda objawiona:

https://www.o2.pl/informacje/rydzyk-wpadl-w-furie-mowil-o-pedofilii-w-kosciele-6575981773454240a

"Grzech nadużyć to także skutek rozseksualizowania człowieka już od dzieciństwa. Później mamy tego konsekwencje. Ten panseksualizm, a nie wychowywanie w czystości, jest dramatem naszych czasów."

--

KurzaStopa
KurzaStopa - Czyścioszek · rok temu
Dziwisz () się Rydzolowi? On tu poważną kapuchę trzepie, a stado idiotów, który nie potrafi zawiązać sobie kuśki w pętęlke psuje mu żniwa.

--
Coście skurwysyny uczynili z tą krainą?

Maciej1988
Maciej1988 - Superbojownik · rok temu
Wiadomo, że przez internet i netflixa ministranci już w wieku dziesięciu lat zaczynają nosić krótkie spódniczki i ostro się malować.

--
Bób
Koper
Włoszczyzna

Colinek_szczecin
Colinek_szczecin - Superbojownik · rok temu
Chyba nikt ojcu Tadejro nie wyjaśnił co oznacza panseksualizm

--
All that's left are me & the other pissed-off cockroach motherfuckers.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
tomcat_tc - Student prawa · rok temu
Główną przyczyną pedofili w kościele jest chodzenie do kościoła. Change my mind.

--
Jestem bohaterem :lasowego
Czarna lista- :gen_italia
Czy wspominałem już że jestem studentem prawa?

Empiror
Empiror - Bojownik · rok temu
:tomcat_tc i tu jest problem, bo panowie w sukienkach "uczą" teraz w szkole. I te bombelki kuszą poczciwych sukienkowców.
Jak powiedział Michalik: "Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga"

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
tomcat_tc - Student prawa · rok temu
:empiror gdyby ludzie nie chodzili do kościoła, to nie odczuwaliby potrzeby posyłania dziecka na religię :]

--
Jestem bohaterem :lasowego
Czarna lista- :gen_italia
Czy wspominałem już że jestem studentem prawa?

Djbanan
Djbanan - Złamas · rok temu
:tomcat_tc

--

Specialek
Specialek - Superbojownik · rok temu
Gdyby aborcja była legalna, to nie byłoby tylu dzieci, wodzących tych biednych księży na pokuszenie.

Dlatego kościół tak zawzięcie z nią walczy

--
"Specialik zawsze wyrywa wszystkie najlepsze dziewczyny przede mną :|"

czary_mary
czary_mary - Superbojownik · rok temu

--
Pobiliśmy stalinowców, pobijemy i pisowców.

peposlaw
peposlaw - Superbojownik · rok temu
:empiror żeby nie wiem jak szukało takie dziecko, to 8 letnie dziecko nie jest pociągające i nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby było inaczej. Może nawet nie w głowie, może wystarczy sutanna.

--
***** ***

zmechu
zmechu - Superbojownik · rok temu
Przeraża mnie tendencja współczesnego świata do zaginania rzeczywistości.

Jeszcze w sumie kilka lat temu za takie teksty ludzie wylatywali by z roboty na zbity pysk albo przynajmniej byli by paleni na stosie. Po prostu takie słowa/zachowania są szokujące i ludziom włos się jeży na głowie.

Ale ostatnie czasy pokazują, że jak się wprowadza takie hasła powoli i sukcesywnie, to takie zachowania i teksty z czasem powszednieją i stają się powszedniością. Tu jakaś afera, ale miną dwa dni i wszyscy zapomną, bo pojawi się np. Maciarewicz z jeszcze większym odpałem który przyćmi poprzednika. Już by się wydawało że gorzej być nie może, no to pojawia się ustawa antyaborcyjna i wydawało by się że tygodniowych protestów na ulicach nic nie przebije. A tu ciach, przemówienie Prezesa które potrafi przepalić resztę bezpieczników. Potem marsze i bitwa pod Empikiem, tylko patrzeć jak przyjdą Święta, ktoś powie że znów wirus w odwrocie a jak się odbędą wybory to "oj tam oj tam, wcześniej kosztowały 70 mln więc nie róbcie afery o 45 mln, chyba że wolicie aby dofinansować artystów discopolo".

I rzeczywiście, doszło do tego że nie da się stwierdzić czy paski TVP są prawdziwe czy to fejki, bo niejednokrotnie okazało się że rzeczywistość jednak prześciga ludzkie pojęcie.

Rydzyk coś palnie, wszyscy się pośmieją, ale nie robi to JUŻ wielkiego wrażenia. Kropla drąży skałę i linia obrony "pedofilii są winne dzieci i Netflix", "5G i szczepionki z rtęcią i abordowanymi płodami to plan Gates'a na depopulację Polski" czy "COVID to ściema, w szpitalach leżą statyści a maseczki powodują grzyba" staje się powoli argumentami merytorycznymi. Już przecież dawno stwierdzono że kłamstwo wielokrotnie powtarzane staje się prawdą.

poradnia
poradnia - Dziunia gównoburzanka · rok temu
Rydzu się wpienia, bo mu afera interes psuje i oczywiście, jeśliby go zapytać to okaże się, że jest z tych, którzy nie mieli pojęcia o nadużyciach i przestępstwach seksualnych dokonywanych przez nieświeckich współziomeczków

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
TrzeciElektrycerz - Superbojownik · rok temu
:aliksan trafiłem na youtubach na reportaż o sądach biskupich. Min. opisuje przypadek gdy ksiądz po każdym zgwałceniu dziewięciolatka kazał mu się spowiadać z popełnionego grzechu cudzołóstwa. No skoro dziewięciolatkowie cudzołożą to faktycznie coś z tym rozseksualizowaniem jest na rzeczy.

czujnyjakpiespotrojny
Wszystkich bez wyjątku bylwersuje zabawa klechów z nieletnimi.
Na tyle, ze nikt już nie chce zauważyć, ze to obowiazkowy celibat czarnego jest praprzyczyną wszystkich kłopotów. Ci co mają problemy z tozsamością, maja inaczej w ciągotach, kompleksy lub brak wiary w ułozeniu sobie normalnego zycia znajdą parawan pt wiara i posługa kapłańska. Schowają się za frazesami i czarną sukienką. Kaska jest i będzie. Takze sporo dobrych adresów.
Po fajrancie wskakujemy w cywilne ciuszki i dalej używać zycia. Czy chlopaczek czy pelnoletni, jakaś spowiadajaca się z zaru niespełnienia laska, jakiś malolat co go swędzi tu i tam. Nic tylko okazać wspołczucie i zaproponowac modlitwę do ptaszka, cipki albo kakałka.
Chronią nie tylko jeden drugiego ale firmę. Nie może upaść, to poważny biznes. Jak poważny wystarczy wiedziec, że byle jaki handlarz dewocjonaliami w Bawarii ma dwuslinikowy samolot o innych dobrach nie wspominając. Ludzie sami napychaja kieszenie chochsztsplerom, mendom prowadzacym się zle, nie mającym tytułu do nauczania o zasadach i moralnosci. O faktach naukowych szkoda strzepić gębę. Niebo i piekło od 2000 lat przesuwa się coraz dalej. Pewnie dziś już wylecialo poza horyzont zdarzeń, z pewnością mówią o tym ewangelie.
Ostatnio edytowany: 2020-11-16 20:16:23

--
"Poszerzaj swoje horyzonty- wyburz dom z naprzeciwka."

happy
happy - Wredziocha · rok temu
mali kusiciele są wszędzie, łakną, lgną... sprowadzają na złą drogę...

--
Skoro Martwi się nie żywią to po co Żywi się martwią?

Krzychpl
Krzychpl - Superbojownik · rok temu
:czujnyjakpiespotrojny a mówią - Lecz jeśli sól utraci swój smak, czymże ją posolić? Na nic się już nie przyda, chyba na wyrzucenie i podeptanie przez ludzi

--
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty. Terry Pratchett - Prawda
Forum > Hyde Park V > Jaka jest główna przyczyna pedofilii?
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj