Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > Strasz narodowa pod wezwaniem kartofla silnych członków ma.
pies_kaflowy
pies_kaflowy Bęcwał Dnia od 2 czerwca 2008 | ni to miasto,ni to wieś,ni co kupić,ni co zjeść
2020-10-29 21:55:55 Zgłoś
Prokurator z warszawskiej prokuratury regionalnej wzięła udział w zgromadzeniu samozwańczej Straży Narodowej na schodach przed kościołem św. Aleksandra na placu Trzech Krzyży w Warszawie – wynika z informacji tvn24.pl. Prokurator Marta Choromańska znana jest m.in. z umorzenia jednego z wątków dotyczących kontrowersyjnych głosowań w Sali Kolumnowej oraz udziału w śledztwie dotyczącym GetBack.

https://tvn24.pl/polska/znana-prokurator-wsrod-strazy-narodowej-4735827

O prokurator Choromańskiej zrobiło się głośno dzięki jej błyskawicznym awansom i medialnym sprawom, przy których pracowała. Choć togę prokuratorską założyła w marcu 2017 roku, już siedem miesięcy później była delegowana do prokuratury okręgowej, a następnie do prokuratury regionalnej. Normalnie takie awanse zajmują śledczym wiele lat.

W tym czasie umorzyła postępowanie dotyczące poświadczania nieprawdy przez posłów PiS na temat głosowań w Sali Kolumnowej. Zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie złożył sędzia Igor Tuleya. – Posłowie podawali nieprawdę, ale robili to nieświadomie, czyli bez zamiaru – uznała prokurator Choromańska.


--
kocia_mama
kocia_mama Superbojowniczka od 10 kwietnia 2014 | WrocKaboomLove
2020-10-29 22:32:32 Zgłoś
Kaflowy taki stary a głupi, właśnie odkrył istnienie "pleców"

A jeśli chodzi o samą straż narodową to trochę strach pokazywać się w dzikszych rejonach miasta, żeby nie oberwać od "patrioty"

--
Mówiłam już, że każdy umrze?
Forum > Hyde Park V > Strasz narodowa pod wezwaniem kartofla silnych członków ma.
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj