Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Hyde Park V > Rodzina na swoim.
pies_kaflowy
pies_kaflowy Bęcwał Dnia od 2 czerwca 2008 | ni to miasto,ni to wieś,ni co kupić,ni co zjeść
2020-08-29 21:37:42 Zgłoś
Pisiorska rodzina.

Nowym prezesem Wojskowych Zakładów Inżynieryjnych w Dęblinie został wieloletni poseł PiS Łukasz Zbonikowski. Stało się o nim głośno, kiedy to jego małżonka oskarżyła go o dręczenie psychiczne czy też liczne zdrady.
https://www.lublin112.pl/kontrowersyjny-wyrzucony-z-pis-posel-zostal-prezesem-panstwowej-spolki-w-naszym-regionie/
Nadzorowane przez Ministerstwo Obrony Narodowej Wojskowe Zakłady Inżynieryjne w Dęblinie, które wchodzą w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej, mają nowego prezesa. Został nim, pochodzący z Torunia były poseł Prawa i Sprawiedliwości Łukasz Zbonikowski. O sprawie poinformował portal ddwloclawek.pl.

O pośle Łukaszu Zbonikowskim stało się głośno w 2016 r. Wtedy to został oskarżony o naruszenie nietykalności cielesnej swojej żony. Jak wyjaśniała kobieta, jesienią 2015 r. miał jej wyrwać z rąk telefon komórkowy, z kolei latem 2016 r. szarpać ją i wykręcać ręce. Do tego przez wiele lat miał dręczyć ją psychicznie, bić i zdradzać. Kobieta złożyła w sądzie prywatny akt oskarżenia wobec małżonka.

Przedstawiła też opis „instrukcję na żonę”, którą własnoręcznie sporządzić miał jej małżonek: „ma być ładna, żeby seks nie był przymusem. Niewysoka, z płaską głową, żeby można było na niej postawić szklankę z piwem. Do tego posłuszna, inteligentna i w miarę majętna. Powinna być katoliczką – by wiedziała, gdzie jej miejsce. Dobrze, aby była naiwna, bo uwierzy w co trzeba”.

W sierpniu 2018 r. Sąd Okręgowy w Toruniu umorzył postępowanie w tej sprawie. Sąd uznał, że owszem doszło do szarpaniny, potwierdził, że był to czyn zabroniony, jednak jego szkodliwość społeczna była znikoma, więc do przestępstwa nie doszło.

To był początek czarnych chmur nad Łukaszem Zbonikowskim. W 2017 r. posłem zainteresowała się prokuratura. Centralne Biuro Antykorupcyjne zasygnalizowało bowiem, że w oświadczeniach majątkowych, jakie poseł składał w latach 2011-2016, mogły zostać podane nieprawdziwe informacje. Chodziło m.in. o zaniżanie wartość majątku.

Ostatecznie jednak Centralne Biuro Antykorupcyjne nie złożyło zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Tłumaczono to tym, że stwierdzone nieprawidłowości miały nie być poważne. W wyniku afery, przed wyborami w 2018 roku komitet polityczny PiS podjął decyzję o skreśleniu Łukasza Zbonikowskiego z toruńskiej listy do Sejmu.

Wtedy Łukasz Zbonikowski ogłosił, że wystartuje do Senatu z list z własnego komitetu „Patrioci i Samorządowcy”. To sprawiło, że Prawo i Sprawiedliwość usunęło go z grona członków ugrupowania. Ostatecznie w wyborach nie udało mu się uzyskać odpowiedniej liczby głosów i po 14 latach pożegnał się z parlamentem.

Wojskowe Zakłady Inżynieryjne w Dęblinie spe­cja­li­zują się w pro­duk­cji, ser­wi­so­wa­niu i remon­tach róż­no­rod­nego sprzętu woj­sko­wego, przede wszyst­kim dla Wojsk Lądowych.

--
Yoop
Yoop Superbojownik od 9 maja 2006 | Poznań
2020-08-29 21:48:40 Zgłoś
:pies_kaflowy a widzisz, czyli oskarżenia o to że PiS obsadza stołki tylko swoimi marnymi członasami nie jest prawdziwe. Być może klucz jest inny, może wystarczy być mierną sprzedajną kanalią?

--
gatinha
gatinha Kobieta z jajem od 20 stycznia 2007 | Sadowa 302A
2020-08-30 16:45:48 Zgłoś
Stryjaszek Dudy został członkiem rady nadzorczej PKP Cargo. Ale nie ma w tym nic złego, bo Duda nie jeździ ciapągami. A skoro warunkiem sine qua non dostania się do tej rady nadzorczej jest nie jeżdżenie ciapągami przez bratanków/bratanice stryjka, no to i ja nie jeżdżę ciapągami i mam stryjaszka Czy mój stryjaszek może liczyć na podobną posadę? Spełnia także kolejny warunek: gówno wie o PKP Cargo.

--
Bo ja cała jestem Tośka, A mój Tosiek to ho ho ho!
Mimo niepozornej szaty, Tosiek to... Tosiek to... Tosiek to...
Persoona
Persoona Bojowniczka od 27 sierpnia 2020
2020-08-30 17:12:22 Zgłoś
Cwaniakowi z polityki podwinęła się noga, bo za dużo chciał mieć, a nie upilnował tego co już miał. Straszne. Historia zatacza koło

--
Zapominajka to taki kwiatek, przypominajka to, jak na niego spojrzysz i przypomnisz sobie kolor błękitu... tego czajnika, co go zostawiłeś na gazie, na razie!
jabba_the_hutt
jabba_the_hutt Superbojownik od 19 kwietnia 2006 | pod jednym ze stu mostów
2020-08-30 17:24:52 Zgłoś
:persoona Tak, strasznie mu się noga powinęła (bez "d" ). Wylądował na cieplutkiej posadce i będzie zarabiał ciężkie pieniądze za siedzenie za biurkiem i podpisywanie jakichś papierków w przerwach od przeglądania neta

--
https://dn.ht/picklecat/
brood_k
brood_k Boski Superbojownik od 11 marca 2010 | Poznań
2020-08-31 20:12:48 Zgłoś
:gatinha
Generalnie u mnie w lokomotywowni to chyba wszyscy z tego leją.
No bo co innego zostaje...

--
Kwartet ProForma
Sensoria
BKD
Yoop
Yoop Superbojownik od 9 maja 2006 | Poznań
2020-08-31 20:35:14 Zgłoś
:brood_k taki śmiech przez łzy?

--
czujnyjakpiespotrojny
czujnyjakpiespotrojny Superbojownik od 11 stycznia 2013 | Warszawa | GG: nie dam
2020-09-01 08:48:08 Zgłoś
Pinokio w Wieluniu ogłosił, że oni są Strażnikami Prawdy. Maciar, że są Straznikami Konstytucji.
Długopis ze zmienionym wkładem nie może się doczekać by coś nie podpisać a poki co trenuje jazdę na skuterze wodnym. Ex minister zdrowia odpoczywa po tylu przekrętach na Kanarach. Ciekawe co załatwił temu kolesiowi od jachtu?
Reszta ma pensje na grubo przyklepane.
Świat byłby piękny gdyby nie zaszczane spodnie genseka i wirus co przetrzepie zaraz budżet tak, że od wszystkich zaczną zbierać 500+.
Nowych mieszkań sprzedano 67% mniej co zwiastuje porządny przysiad na dupie całej gospodarki. Ruszają szkoły i idę o zakład, że spowoduje to szybko 4 cyfrowe ilosci zakażeń. Sporo nauczycieli jest tuż przed emeryturą. Nie są ulubiencami genseka. Chyba jest w tym jakiś zamysł.
Tymczasem caly rząd i posłowie oddają się państwowym obchodom rozmaitych świąt i rocznic i nie przepuszczą żadnej okazji. Ciekawe kto zarabia na organizowaniu tego cyrku.
Na tym tle stanowisko sla jakiegoś kolesia, damskiego boksera, typowego pisiorskiego zera, nie budzi emocji. Chyba wszyscy zobojętnieli i czekają jak to pierdolnie. Ja mam ustruganą lolę z akacji. Czekam na sygnał.

--
"Poszerzaj swoje horyzonty- wyburz dom z naprzeciwka."
Forum > Hyde Park V > Rodzina na swoim.
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj