Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > Piłka nożna rakietowa, sportowe innowacje prosto z Wejherowa
brtk
brtk Superbojownik od 5 sierpnia 2006 | N
2019-09-25 12:23:19 Zgłoś
Polska innowacjami stoi. Star 266 po remoncie będzie lepszy od Humvee, elektryczne samochody (cały milion) posiadają opcję niewidoczności, lodołamacz innowacyjnie kleimy taśmą, a do tego jest 18cm miejsca na szpachlę, produkujemy ogromne ilości CO2, aby lepiej drzewa rosły (green energy), raka leczymy różańcem, śniadanie potrafimy zastąpić wzajemną nienawiścią, z której czerpiemy energię.

Okazuje się, że i w sporcie potrafimy w innowacje, szczególnie w tym najważniejszym, gdzie 22 facetów biega za piłką i udaje, że im zależy. Może nie jeszcze nie ten etap, aby wygrać jakiś turniej (choć czasem nie tylko udaje się zakwalifikować do turnieju, ale prawie udaje się wyjść z fazy grupowej), ale w temacie prawdziwych innowacji to jesteśmy (nie wstydźmy się przyznać, nie zasłaniajmy się skromnością) dobrzy. I nie chodzi mi o pospolite rozgrywanie meczów przy zielonym stoliku, czy łączenie pasji piłkarskich i hazardowych poprzez piłkarzy, tudzież leśne bitwy fanów.

W Wejherowie odbył się pierwszy mecz piłki nożnej rakietowej. W skrócie, polega to na tym, że piłkarze próbują trafić piłką do bramki, a kibice rakietami w piłkarzy. Dużo zabawy, sport niezwykle dynamiczny i widowiskowy.

Linki poniżej dla zobrazowania idei:


https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/zlatan-alomerovic-bramkarz-lechii-gdansk-zaatakowany-rakietnica-podczas-meczu-gryf-wejcherowo-lechia-gdansk,972219.html

https://www.youtube.com/watch?v=P5yOi6bEPa8

https://trojmiasto.tv/Gryf-Wejherow-Lechia-Gdansk-Pirotechnika-przerywa-mecz-Pucharu-Polski-36146.html?id_serwisy=2

--
b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b
Thurgon
Thurgon Superbojownik od 11 stycznia 2010 | Gdz.
2019-09-25 14:17:43 Zgłoś
I ten lektor z głosem modulowanym na kominiarkowca z 997

A czej. Zwolnione tempo, dramatyczna muzyka i na koniec... skorzystaj z rabatu 5% na hasło polishfans w sklepie piroshop Jprdl.

Eyt: Komentarze pod filmami tego patokanału to jest poezja <3

"' Ćpuny, patologia, pijacy '' tak się postrzega nas kibiców.. Jednak my się tym nie przejmujemy robimy swoje, wspieramy swe drużyny, często narażamy za nie swoje życie, jeździmy za nimi w Polskę a jak trzeba to również za granice.. To gotowi na wszystko POLSCY KIBICE !!! BÓG HONOR I OJCZYZNA to się tutaj ceni"
Ostatnio edytowany: 2019-09-25 14:19:50

--
Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet:"Pies cię j...ł"- Bo to mezalians byłby dla psa
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
corwin Superbojownik od 3 kwietnia 2003 | Kraków | GG: 787583563485
2019-09-25 14:53:43 Zgłoś
BÓB POMÓR WŁOSZCZYZNA
Od tych narkotyków to się im całkiem dekle od tych śmietników pourywały

--
Pamiętacie akcję "Zabierz babci dowód" przed wyborami? Tak tylko przypominam, że była taka impreza :) Średnio Polacy zarabiają 5000 zł. Średnio ja i stonoga mamy 51 nóg
Forum > Hyde Park V > Piłka nożna rakietowa, sportowe innowacje prosto z Wejherowa
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj