Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > WPIS 4 | KOBIETA NIGDY NIE BĘDZIE CIĘ KOCHAĆ
Djbanan
Djbanan Złamas od 30 czerwca 2004 | Szczecin
2019-01-25 20:56:07 Zgłoś
Ciąg dalszy bloga. Dla przypomnienia: Są to wpisy bloga http://blogdlamezczyzn.pl/ zamieszczone przez dwóch szczecińskich adwokatów. Usunięte, bo poprawność polityczna, feministki, madki...

Dziś trochę na temat - Jak dobieramy sobie partnerów?
Niby wszyscy o tym wiemy ale gdy wypowiemy to na głos...

----------------------------------------------------------------------------------------

Kobieta nigdy nie będzie kochać mężczyzny w taki sposób, w który mężczyzna kocha kobietę. Zrozumienie tego przez mężczyznę jest podstawą udanego związku z kobietą. W zasadzie na tym można by skończyć. Ponieważ jednak rzecz jest dla wielu mężczyzn nowa, potrzeba wyjaśnień. Od dziecka mężczyźni są karmieni bzdurami o romantycznej miłości kobiety do mężczyzny, o tym, że miłość mężczyzny do kobiety jest wzajemna, wszystkimi tymi historiami z kina, książek czy telewizji. Potem następuje rozczarowanie. Zderzenie wyobrażeń z rzeczywistością często pośrednio prowadzi do rozstań, rozwodów i tworzy łańcuch zdarzeń, które pozostawiają blizny na życiu wewnętrznym.

Wszystko to – wzajemność miłości mężczyzny do kobiety, miłość, do której kobieta jest zdolna – jest nieprawdą.

Lepiej jest nie oczekiwać od kobiety, że będzie kimś, kim być nie może i że stać ją będzie na uczucie, do którego nie jest zdolna. Można czerpać bardzo dużo satysfakcji ze związku z kobietą mając taką świadomość. Gdyby mężczyźni zgodzili się na to, jakie są kobiety – zaakceptowaliby je takimi, jakimi są, a nie oczekiwali, że będą one spełniać ich wyobrażenia budowane przez niemądre historie o romantycznej miłości – to każdy związek funkcjonowałby lepiej.

Nie możesz tak naprawdę kochać czegoś, czego nie znasz, czy kogoś, kogo nie znasz, prawda? Więc może byłoby dobrze poznać, kim jest kobieta, co może a czego nie.I zaakceptować ją taką, jaką naprawdę jest.

Ludzie są zwierzętami. Mają trochę większy mózg w proporcji do wagi ciała niż inne zwierzęta -ale działają w oparciu o bardzo silne instynkty. U kobiet najsilniejszy instynkt to instynkt macierzyński. Kobieta chce być matką, chce rodzić dzieci. W swojej głowie na pewnym poziomie jest maszyną do rodzenia dzieci i zrobi wszystko, żeby zapewnić sobie możliwie najlepszą realizację tego instynktu.

Mózg jest tak zbudowany, że pierwotne instynkty będą prawie zawsze silniejsze, niż te funkcje mózgu, które można uznać za bardziej „rozsądne” czy „szlachetne”. Kobiety są tak samo jak mężczyźni niewolnikami swojego instynktu.

Instynkt nakazuje kobiecie poszukiwać mężczyzn, którzy mają najlepsze możliwości zaspokajania ich potrzeb, wynikających z instynktu reprodukcyjnego. Dlatego kobieta jest bardziej zainteresowana mężczyzną, który ma pieniądze, a przy tym dominująca osobowość, demonstrowaną przez to jak wygląda albo poprzez zachowanie. Jeżeli kobieta ma zasoby (patrz pieniądze), wówczas będzie kierować swoje zainteresowanie na takiego mężczyznę, który ma lepsze geny niż inni.

Mężczyźni szukają kobiet zdrowych i płodnych i opierają się na tym co widzą – na urodzie i młodości.

Kobiety szukają mężczyzn ze względu na zasoby (patrz pieniądze), które ci mają oraz na ich zdolność do chronienia i dostarczania różnego rodzaju dóbr.

Kobiety nie kochają mężczyzn i nie są zdolne do tego, aby ich kochać. Ich instynkt nie ciągnie ich w kierunku samych mężczyzn, nie są zainteresowane mężczyznami samymi w sobie, ale tym, co mężczyzna ma albo tym, co może dać.

Zarówno kobiety jak i mężczyźni są płytcy, ale przynajmniej mężczyźni szukają kobiet, żywią jakieś uczucia do kobiet dla nich samych. Kobieta natomiast jest zainteresowana wyłącznie tym, co mężczyzna ma albo tym, co może jej dać.

Te „atrybuty” mężczyzny przyciągają kobiety na poziomie instynktownym. Do uczucia, które nazywa się miłością, zdolny jest tylko mężczyzna. W przypadku kobiety przypomina to bardziej coś, co mężczyzna czuje do ulubionego samochodu.

W świecie zwierząt nie ma miejsca na reguły moralne wynalezione przez człowieka, a kobieta poświęci wszystko dla własnego interesu – na poziomie instynktowym robi to, co uważa, że jest najlepsze dla zachowania gatunku.

Nie ma w tym niczego złego. Jedyna zła rzecz polega na tym, że zataja się wiedzę o tym przed mężczyznami, którzy są zaskoczeni, gdy takie sytuacje się dzieją.

Kobieca „miłość” do mężczyzny trwa tak długo jak mężczyzna ten zaspokaja potrzeby kobiety i zarazem nie mogą one zostać zaspokojone na lepszym poziomie przez kogoś innego.

Nie daj Panie Boże, żeby mężczyzna zachorował, stracił źródło dochodu albo co gorsza stał się kaleką. Zwłaszcza, gdy kobieta jest jeszcze młoda i atrakcyjna.

Kobieta może mężczyznę „kochać” na swój sposób, ale jest to ten sam rodzaj uczucia, które – jak wspomniałem – ma się dla ulubionego samochodu. Samochód jest bardzo przydatny. Jeżeli jest to luksusowy samochód to dostarcza on dodatkowych korzyści w postaci dumy, statusu i zadowolenia. Może też zaspokoić potrzeby estetyczne. Jeżeli jednak samochód zacznie się psuć albo zostanie uszkodzony wówczas kobieta będzie szukała dla niego zastępstwa, o ile tylko będzie to możliwe. Kobieta zostanie przy swoim starym samochodzie, jeżeli nie będzie mogła sobie pozwolić na nowy, lepszy jednak nie będzie już go „kochać” tylko w najlepszym wypadku tolerować. Będzie się drzeć na samochód albo przyłoży mu, jeżeli ten nie będzie jechał tak, jak ona chce.

Brzmi znajomo? Taka jest natura kobieca. Nie chcesz się z tym zgadzać, chciałbyś żeby było inaczej – nie ma to kompletnie żadnego znaczenia. Liczy się tylko to, co jest.

Co ma zrobić mężczyzna, który chce mieć dzieci i któremu sprawia przyjemność towarzystwo kobiety?

Być świadomym tego, z kim ma do czynienia. Uwolnić się od wszelkich złudzeń. Dbać o siebie. Instynkt rozrodczy można porównać do programu, który bardzo trudno obejść. W najlepszym interesie mężczyzny jest życie mądre, pozbawione złudzeń. Mężczyzna, który przestaje myśleć, który działa pod wpływem hormonów, uwalniających się w czasie tak zwanego „zakochania”, naraża się na duże niebezpieczeństwo.

Dlaczego kobiety potrzebują ciągłych, drobnych gestów ze strony mężczyzn upewniających je, że mężczyzna je kocha ?

Ponieważ same obdarzają mężczyzn uczuciem, które nie jest miłością. Czy mężczyzna potrzebuje ze strony kobiety ciągłych, drobnych gestów mających upewniać go, że kobieta go kocha? Jego miłość jest pełna poświęceń i starań. Nie oczekuje na ciągłe zapewnianie go, że jest kochany. Mężczyzna może stać się niewolnikiem swojego własnego mózgu i hormonów, które sam produkuje i kobiety dobrze o tym wiedzą.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Gdyby ktoś zaczynał od tego wpisu polecam zapoznać się z poprzednim wpisem.

CDN

--
Ethordin
Ethordin Superbojownik od 30 września 2013 | Durban
2019-01-25 20:57:18 Zgłoś
Ile jeszcze tygodni zostało?

--
UWAGA: w komentarzu powyżej tej sygnatury może być ukryty sarkazm!!!
Rezyduję w RPA: blog; tyrury
poradnia
poradnia Dziunia gównoburzanka od 4 stycznia 2005
2019-01-25 20:59:28 Zgłoś
:ethordin wiele zależy od kondycji finansowej kancelarii adwokackiej...
Ostatnio edytowany: 2019-01-25 20:59:36

--
oiko
oiko Superbojowniczka od 22 stycznia 2010 | Livorno
2019-01-25 21:01:37 Zgłoś
Ja pierdolę, włosy mi rosną na nogach w rytmie dwóch milimetrów na akapit

--
https://www.facebook.com/lunaefragmenta/?ref=bookmarks
Gogosiek
Gogosiek Superbojowniczka od 27 sierpnia 2011
2019-01-25 21:01:57 Zgłoś
Zdecydowanie najlepsze


Gdzie jest ten, który bronił wpisów, że dla konkretnej grupy docelowej bla, bla, bla?

--
"Raz się żyje! Na szczęście..."
Ethordin
Ethordin Superbojownik od 30 września 2013 | Durban
2019-01-25 21:03:37 Zgłoś
:oiko dobrze, że nie zęby

--
UWAGA: w komentarzu powyżej tej sygnatury może być ukryty sarkazm!!!
Rezyduję w RPA: blog; tyrury
poradnia
poradnia Dziunia gównoburzanka od 4 stycznia 2005
2019-01-25 21:04:59 Zgłoś
Przerost łechtaczki, też by za ślicznie nie wyglądał.
Ostatnio edytowany: 2019-01-25 21:05:09

--
Gogosiek
Gogosiek Superbojowniczka od 27 sierpnia 2011
2019-01-25 21:05:35 Zgłoś
Ja bym podesłała Ziębie. Powinno mu się spodobać. Powinno być przekonujące dla jego wyznawców

--
"Raz się żyje! Na szczęście..."
oiko
oiko Superbojowniczka od 22 stycznia 2010 | Livorno
2019-01-25 21:06:52 Zgłoś
:ethordin fakt, zębate nogi byłyby lekkim przegięciem

--
https://www.facebook.com/lunaefragmenta/?ref=bookmarks
Empiror
Empiror Bojownik od 7 grudnia 2008 | Empiror
2019-01-25 21:10:28 Zgłoś
:ethordin zanim to się skończy zdążysz pewnie już sczernieć,
a Twoje dzieci będą czytać bajki ze swej murzyńskiej pierwszej czytanki
Ostatnio edytowany: 2019-01-25 21:11:17

--
poradnia
poradnia Dziunia gównoburzanka od 4 stycznia 2005
2019-01-25 21:10:38 Zgłoś
Jak czytam wysrywki takich orłów to wcale się nie dziwię że feministkom odpieprza, ale jak sobie uświadomię, że są łosie, którzy skłonni są takim popaprańcom płacić za prowadzenie swoich spraw...

--
kocia_mama
kocia_mama Superbojowniczka od 10 kwietnia 2014 | WrocKaboomLove
2019-01-25 21:10:56 Zgłoś
Ta ta ta, bo kobiety to bez serca, bez uczuć i jak zwierzęta dążą tylko do posiadania jak największej ilości dzieci, a jedyne czego potrzebują od mężczyzny to pieniądze

--
Mówiłam już, że każdy umrze?
nevya
nevya Bojownik od 18 grudnia 2015 | Frankfurt
2019-01-25 21:13:08 Zgłoś
W przeciwieństwie do wcześniejszych ten art akurat całkiem zabawny

--
r_a_k
r_a_k Bojownik od 5 maja 2009 | Warszawa
2019-01-25 21:13:09 Zgłoś
:djbanan ja pierdziele, stary. Nie Ty jeden się rozwiodłeś, nie Ty jeden trafiłeś na zołzę. Tak, to normalne, ale weź się zbierz do kupy a nie wklejasz teksty z grupy wsparcia dla potłuczonych.

Po rozwodzie jestem lat 7 i kawałek. Z Synem się widzę zdecydowanie mniej niż bym chciał. Ale to nie jest koniec świata, nie pomstuję, że wszystkie kobiety złe i paskudne. Przemyślałem co zrobiłem źle (w tym - na co pozwalałem co było złe), wyciągnąłem wnioski, znalazłem kobietę której ja pasuję jaki jestem i która mi pasuje. Da się.

--
Gogosiek
Gogosiek Superbojowniczka od 27 sierpnia 2011
2019-01-25 21:13:21 Zgłoś
:kocia_mama ja tam czasem wychodzę na ulicę, wyciągam ręce do przodu, powłóczę nogą i zawodzę "speeeeermaaaa, spermaaaa".


Jestem takie spermi na pół etatu.

--
"Raz się żyje! Na szczęście..."
Cieciu
Cieciu Bułgarski Łącznik od 1 września 2004 | Warszawa
2019-01-25 21:16:12 Zgłoś
:gogosiek, wyobraziłem to sobie

--
"A poza tym sądzę, że należy ***** ***" Kato Starszy Folklor, legendy i historia Bułgarii. Po mojemu.
Empiror
Empiror Bojownik od 7 grudnia 2008 | Empiror
2019-01-25 21:19:56 Zgłoś
:gogosiek
Mogłabyś zostać reżyserem "filmów akcji"

--
madzialena82
madzialena82 Superbojowniczka od 10 lutego 2006 | Bwdźwiągowo koło Adamowa, powiat bolsztyński
2019-01-25 21:21:37 Zgłoś
:djbanan nazwij to Cykliczne Piątkowe Wynurzenia z Blogu Dla Spier*olin

--
Þetta reddast
gatinha
gatinha Kobieta z jajem od 20 stycznia 2007 | Sadowa 302A
2019-01-25 21:23:13 Zgłoś
Banan, jest taka książka "Ewolucja pożądania. Jak ludzie dobierają się w pary", autor David Buss. Trochę tam ewolucjonizmu, trochę genetyki, trochę socjobiologii ale trudna nie jest. Juz ma kilka lat, więc powinna być w byle bibliotece lepiej zaopatrzonej. Poczytaj to zamiast te pierdoły.

O masz: https://www.empik.com/ewolucja-pozadania-jak-ludzie-dobieraja-sie-w-pary-buss-david-m,p1088386882,ksiazka-p

I niedroga.

--
Bo ja cała jestem Tośka, A mój Tosiek to ho ho ho!
Mimo niepozornej szaty, Tosiek to... Tosiek to... Tosiek to...
Servin
Servin Klopsik od 8 lutego 2009 | Z cywilizowanego kraju
2019-01-25 21:32:45 Zgłoś
Mam zle wiesci. MEZCZYZNA TEZ NIGDY NIE BEDZIE CIE KOCHAC

--
Bo wszystkie serviny to...
mcyri
mcyri literówka od 24 maja 2006 | sala nr 6
2019-01-25 21:33:49 Zgłoś
Od dziecka mężczyźni są karmieni bzdurami o romantycznej miłości kobiety do mężczyzny, o tym, że miłość mężczyzny do kobiety jest wzajemna, wszystkimi tymi historiami z kina, książek czy telewizji.w której książce, filmie czy historii dla chłopców to można znaleźć?
Ostatnio edytowany: 2019-01-25 21:34:45

--
Powyższy post wyraża opinię autorki jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
gatinha
gatinha Kobieta z jajem od 20 stycznia 2007 | Sadowa 302A
2019-01-25 21:36:14 Zgłoś
:mcyri nom, ktoś przeczytał bryk do "Lalki". Nawet pamiętam w której scenie to było: "od dziecka karmiony Aldonami, Grażynami"

--
Bo ja cała jestem Tośka, A mój Tosiek to ho ho ho!
Mimo niepozornej szaty, Tosiek to... Tosiek to... Tosiek to...
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
discordia Naturalne Dobro Mazowsza od 28 października 2005 | discordia
2019-01-25 21:39:00 Zgłoś
to jest wyborne

--
***** ***
pies_tynfniety
pies_tynfniety Bojownik od 18 lutego 2017 | Wolszczyn
2019-01-25 21:40:18 Zgłoś
W tych wpisach najbardziej uwielbiam, jak zlatują się tutejsze Kryśki Pawłowicz i odprawiają sabat.

--
Dom bez kota - mędrca cnota.
Gogosiek
Gogosiek Superbojowniczka od 27 sierpnia 2011
2019-01-25 21:45:03 Zgłoś
Przynajmniej Kryśki mają jaja. W odróżnieniu do samców alfa chowająch się za fejki żeby napisać niespecjalnie śmiałe zdanie
Ostatnio edytowany: 2019-01-25 21:45:18

--
"Raz się żyje! Na szczęście..."
Oisterra
Oisterra Bojowniczka od 21 stycznia 2010 | Vratislav
2019-01-25 21:45:50 Zgłoś
Jak do tej pory najlepszy odcinek, wincyj

--
empatyczna
empatyczna Gołota Poezji od 29 września 2012 | Żory
2019-01-25 21:55:18 Zgłoś
Coś czuję, że WPIS5 i kolejne będą jeszcze bardziej żenujące.

--
Czy można spełnić wszystkie swoje marzenia? Tak, jeżeli będziesz miał/ła jedno marzenie, które brzmi: chcę osiągnąć w życiu tyle, ile tylko zdołam./moje/
madzialena82
madzialena82 Superbojowniczka od 10 lutego 2006 | Bwdźwiągowo koło Adamowa, powiat bolsztyński
2019-01-25 22:03:45 Zgłoś
:pies_tynfniety fajnie, że to lubisz miękki sznurku za fejkiem

--
Þetta reddast
Kwiateck
Kwiateck Superbojowniczka od 20 marca 2006 | Łódź
2019-01-25 22:08:41 Zgłoś
Nie wiem czy ktoś kojarzy kryminał Chmielewskiej "Wszyscy jesteśmy podejrzani"?
W książce znajduje się opis cudownego obrazu, który namalował na wielkiej pilśniowej płycie, niezrównany w swoim artystycznym szale - Lesio. Obraz mógłby stanowić ilustrację do Wpisu nr 4

"Obraz, utrzymany w żywych kolorach, przedstawiał potworną mordę z
wyszczerzonymi zębami, do której była doczepiona figura, mająca zapewne wyobrażać
kobietę. W dole obrazu znajdowało się coś, co przypominało zmaltretowanego, klęczącego
osobnika płci męskiej, z gębą zwyrodniałego kretyna, w którego głowę kobieta owa wbijała
wielki gwóźdź. Jakby mało było tej makabry, po opuszczonej ręce kobiety zbiegały w dół, do
klęczącego osobnika, całe stada białych myszek
".

--
Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno. - Co to jest słoń? - Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia. Nie dzięki przyznawaniu się do ignorancji od czterdziestu lat cie­szyła się sławą znawczyni natury.
somsiad
somsiad Superbojownik Klasyczny od 10 kwietnia 2002 | Pacanova
2019-01-25 22:08:54 Zgłoś
:gogosiek
A narzekacie tu kobielki, bo milosci do mezczyzn w was nie ma!

--
Tango Alpha Xray Alpha Tango India Oscar November India Sierra Tango Hotel Echo Foxtrot Tango
Forum > Hyde Park V > WPIS 4 | KOBIETA NIGDY NIE BĘDZIE CIĘ KOCHAĆ
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj