Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > Tej, Warsiawiaki
hubbabubba
hubbabubba Robi dobrze nawet przez telefon od 25 kwietnia 2003 | Oława
2017-11-05 14:52:04 Zgłoś
Fajnie będzie mieć prezydenta z pisu? Bo do tego się to chyba sprowadzi sądząc po działaniach "zjednoczonej" opozycji. Bo ta zjednoczona opozycja, ustami Schetyny wystawiła wspólnego, uzgodnionego kandydata na to stanowisko. Tylko zapomnieli o jednym małym szczególe. Ten kandydat ma być uzgodniony później, a o tym że jest wspólny wie tylko Grzesiu. Reszta została postawiona przed faktem dokonanym. A wiadomo, że Rychu ma potężne aspiracje i raz, że łatwo nie odpuści, to się jeszcze obrazi i będzie po zawodach. Z układu już wymiksował się psl, ale wiadomo, że to jest "partia władzy", która zrobi wszystko i ułoży się ze wszystkimi, byle tylko nie dać się odciąć od koryta. Wracając do szefa PO, to dobrze go pokazali w Uchu Prezesa, jako szczerzącego się przygłupa, bo albo nie zdaje sobie sprawy z sytuacji, albo jest tak zbufoniały, że nie ma zamiaru się z nikim układać i nikogo szanować, bo to przecież ON jest szefem "największej partii opozycyjnej". Czyli taki kaczyński trochę, bo według niego racje ma tylko on. Więc jak tak dalej jednoczenie opozycji będzie szło, to kandydatów z tej strony będzie co najmniej kilku przeciw jednemu z pisu. A taki jaki, lecąc na zamordyzmie w imię sprawiedliwości ludowej trafia do tej grupy społecznej, która rozumuje przez prawo pięści, czyli do tej najgorzej wykształconej grupy, dla której każdy bogatszy to złodziej i wpierdol mu się należy, bo tak. Już gratulować?

--
Powiedz "nie" narkotykom? Jeśli zacznę z nimi rozmawiać, to znaczy, że już powiedziałem "tak".
Peppone
Peppone Nowy Ruski od 19 marca 2003 | Warszawa
2017-11-05 15:18:53 Zgłoś
Jak skończy ze zwężaniem ulic, robieniem przejść dla pieszych w miejscach, gdzie są przejścia podziemne i zacznie wyłapywać pedalarzy przejeżdżających przez przejścia dla pieszych to dla mnie może być nawet obsiorbywaczem kaczego pindola.


--
Pracuj u podstaw. Zaminuj fundamenty systemu. Wszelkie prawa do treści wrzutów zastrzeżone
Make Murica suck again
Keep_Calm
Keep_Calm Bojownik od 24 lipca 2016
2017-11-05 15:35:02 Zgłoś
W sondażach Trzaskowski przoduje, więc Grzesiu próbuje pokazać, że PO jest w stanie sama zatrzymać PiS. W Warszawie może i się uda, ogólnie nie.

--
Miej odwagę niczego nie osiągnąć
hubbabubba
hubbabubba Robi dobrze nawet przez telefon od 25 kwietnia 2003 | Oława
2017-11-05 15:50:02 Zgłoś
i myślisz, że będziesz tak rowerkiem popindalał między pomnikami, co to ich nastawiają? I płotami, którym pogrodzą, co tam się im uwidzi...

--
Powiedz "nie" narkotykom? Jeśli zacznę z nimi rozmawiać, to znaczy, że już powiedziałem "tak".
Peppone
Peppone Nowy Ruski od 19 marca 2003 | Warszawa
2017-11-05 15:53:29 Zgłoś
Akurat nie jestem rowerzystą. Pomniki i ogrodzenia na Trakcie Królewskim mam gdzieś. Już dawno doszedłem do wniosku, że na to, kto rządzi, trzeba patrzeć przez pryzmat osobistych korzyści i niedogodności, a nie tego, czyją dupę ten ktoś liże. A akurat rządy HGW są dla mnie niekorzystne.


--
Pracuj u podstaw. Zaminuj fundamenty systemu. Wszelkie prawa do treści wrzutów zastrzeżone
Make Murica suck again
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Mobilny0 Bojownik od 17 stycznia 2011
2017-11-05 17:16:40 Zgłoś
Wiadomo, że lepiej mieć prezydenta z po, warszawiacy to mądrzy ludzie, oni wolą być dymani na kasę i oddawać kamienice za friko martwym osobom byle tylko pis nie rządził!! a pan trzaskowski co się tak pięknie odcina od pani płezydent to chyba zapomniał, że prowadził jej kampanię wyborczą, zresztą media totalnej opozycji również zapomniały o tym, a szkoda.
Ostatnio edytowany: 2017-11-05 17:17:33

--
tomcat_tc
tomcat_tc Student prawa od 3 grudnia 2007 | Białystok
2017-11-05 17:22:37 Zgłoś

--
Jestem bohaterem :lasowego
Czarna lista- :gen_italia
Czy wspominałem już że jestem studentem prawa?
nevya
nevya Bojownik od 18 grudnia 2015 | Kobylin-Borzymy
2017-11-05 18:09:43 Zgłoś
Mi się zawsze zdawało, że nawet gdyby HGW wystartowała w tych wyborach to i tak by ją wybrali, aby nie PiS

--
Cieciu
Cieciu Bułgarski Łącznik od 1 września 2004 | Warszawa | GG: ...
2017-11-05 18:13:58 Zgłoś
:mobilny0, ja Ci jeszcze trochę pomogę, bo pan Trzaskowski się zlustrował i wszystko ładnie opisał.

"Ułatwijmy wszystkim PiSowskim hajterom pracę. Zlustruje się dla Was sam. Polityczne winy znacie. Czas na prywatne. Nazywam się Rafał Trzaskowski. Pra-pra dziad i dziad służyli pod obcym dowództwem - Napoleona i Cesarza Józefa (co przesądza o moich powiązaniach z obcymi mocarstwami). Pradziad zrzucił habit Jezuity (zaprzaniec jeden) i zakładał pierwsze żeńskie gimnazja w Galicji (czyli, umówmy się, był dziewiętnastowiecznym genderowcem). Jego stryj w powstaniu listopadowym, jako podchorąży, atakował Belweder (nieudacznik - wypuścił z rąk Wielkiego Księcia - przypadek?). Brat pradziada zginął w powstaniu styczniowym. Dziadek był w sędziowskiej klice. Ojciec grał niepolską muzykę - muzykę dżazowską, w którą często wplatał motywy polskiej muzyki ludowej (jawna profanacja), jeździł też po świecie - często, przyznaję, do Niemiec, gdzie, o zgrozo, miał przyjaciół. Przyjaźnił się też z najgorszym, artystycznym sortem (tak, tak z takimi pijakami jak Hłasko czy Tyrmand). Mama - z domu Arens (wstrętne austriackie nazwisko) Warszawianka od pokoleń. Dziadek był hipsterskim antykwariuszem. Babcia kochała Piłsudskiego (i nauczyła mnie - wnuczku - pamiętaj - Marszałek był tylko jeden). Brat mamy Andrzej (Ps. Pała) zginął w Powstaniu Warszawskim, siostra Iza (ps. Jadwiga) była żołnierką i łączniczką Komendy Głównej AK. Obydwoje byli w mainstreamowym AK, a ciocia tylko przez chwilę była wyklęta, kiedy z przyjacielem - niejakim "Anodą", chciała rzucać granatami w generała Sierowa.
Brat - o strasznym, niepolskim nazwisku Ferster - był dyrektorem undergroundowej Piwnicy pod Baranami. Piotr Skrzynecki był moim przewodnikiem po tajemnicach Krakowa.
Urodziłem się na Powiślu (w szpitalu na Solcu), całe życie mieszkałem na Nowym Mieście - na ulicy Freta - czas dzieliłem między książki i podwórko, które nie zawsze dzieliło moją biblofilską pasję. Stałem pod Kamienicą. W młodości pijałem tanie wina, z rzadka paliłem zioło i bywałem "niegrzeczny". Uczyłem się dobrze. Kląłem. Słowo "bawidamek" znam tylko od babci.

--
Kosovo je Srce Srbije !! "Ovo je ovde Balkan mirisni cvet totalno nerazumljiv za ceo svet" Folklor, legendy i historia Bułgarii. Po mojemu.
Thurgon
Thurgon Superbojownik od 11 stycznia 2010 | Gdz.
2017-11-05 18:15:54 Zgłoś
Trzaskowski i Nitras to w sumie chyba najbardziej kumaci ludzie z całego peło. Nie zmienia to faktu, że Grzesiu to polityczny debil z charyzmą wiejskiego sprzedawcy zegarków.

--
Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet:"Pies cię j...ł"- Bo to mezalians byłby dla psa
Cieciu
Cieciu Bułgarski Łącznik od 1 września 2004 | Warszawa | GG: ...
2017-11-05 18:19:13 Zgłoś
Coś niecałe się wkleiło

"Znam Mellera i nie tylko jego. Kumplowałem się z dzieciakami opozycjonistów (ach - Gosia Wende), ale z paru resortowcami też (mój przyjaciel Lech Dobroczyński, jest wnukiem Kliszki). Od dziecka przyjaźnie się z Michałem Żebrowskim (przepraszam). Religii uczyli mnie surowi Franciszkanie, ale ja wolałem liberalnych Dominikanów ze Św. Jacka. W liceum byłem szefem samorządu i zdarzało mi się strajkować. W 1989 roku pracowałem w "Niespodziance". W pierwszych wyborach, w jakich głosowałem, oddałem głos na Lecha Wałęsę. Ale podobał mi się kiedyś Leszek Moczulski (jego książkę - "Wojna Polska 1939" połknąłem jednym tchem). Byłem na stypendiach za pieniądze amerykańskie, polskie i unijne. Na Oxfordzie byłem na stypendium (tamdaradam!) SOROSA. Mam żonę Ślązaczkę (o zgrozo!). Teściowa ma niepolskie imię (Gizela) nadane po wojnie przez sąsiadkę Niemkę w Legnicy.
Moje dzieci są średnio grzeczne. 12 letniej córce nie podoba się ani Kaczyński, ani Putin i czyta satanistyczne książki fantasy. 8 letni syn nie chce chodzić na religię (gówniarz woli pływać).
Znam języki obce (niemiecki nie, ale rosyjski już tak). Jestem filosemitą. Jeżdzę na rowerze. Jem sałatę. Kiedyś jadłem nawet jarmuż. Byłem na paradzie równości. Na moje wykłady (w Collegium Civitas, UW, UJ) przychodzą cudzoziemcy. Więcej grzechów nie pamiętam i nie obiecuję skruchy."

--
Kosovo je Srce Srbije !! "Ovo je ovde Balkan mirisni cvet totalno nerazumljiv za ceo svet" Folklor, legendy i historia Bułgarii. Po mojemu.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
wisz-nu Superbojownik od 9 maja 2003 | Toruńsk | GG: tajne/poufne
2017-11-05 19:50:49 Zgłoś
:mobilny0 ale pamiętasz, że pierwsze kamienice z lokatorami to prezydent Kaczyński rozdawał?
Ostatnio edytowany: 2017-11-05 19:54:23

--
Wszelkie prawa zastrzeżone. Czytanie niniejszego tekstu bez pisemnej zgody surowo wzbronione.
Stalowy
Stalowy Bojownik od 24 lutego 2012 | Bydgoszcz
2017-11-05 20:50:50 Zgłoś
:wisz-nu szkoda tracić na takich czas. Propaganda działa znakomicie, gdy trafia na podatny grunt. W szczególności na ludzi, którzy mają króciutką i wybiórczą pamięć.

--
Pół żartem, pół litra. Jeśli szukasz czegoś mądrego, to nie szukaj w tym poście.
Student WPiA - Wydziału Pijaństwa i Alkoholizmu
Maciek_Cherokee
Maciek_Cherokee Aspirant Najmłodszy Maciek_Sklerotee od 12 kwietnia 2007 | Warszawa
2017-11-05 20:55:55 Zgłoś
Już jednego prezydenta z PiSu mieliśmy, kompletnie rozwalił Pink Press za Eroticon (niech się w piekle smaży) a to mogła być fajna impreza cykliczna na światowym poziomie.
Jego kretyńskie decyzje kadrowe spowodowały że masa drzew w mieście obumarła od nadmiaru soli bo poprzednik się spóźnił więc ten nowy sypał soli drogowej na zapas.

I drania na Wawelu pochowali...

--
disneworn
disneworn Superbojownik od 9 października 2005 | Chomiczówka | GG: 241600
2017-11-05 21:57:45 Zgłoś
jak prezydentem był "spieprzaj dziadu" całe miasto stało z inwestycjami tak się bali wydawać pozwolenia nawet na grzebanie w piaskownicy

--
nakładłeś sobie jakiś głupot do głowy i teraz próbujesz zainteresować tym innych
Forum > Hyde Park V > Tej, Warsiawiaki
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj