Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > Przewał w firmie Kuźniewski.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
poprostujakub - Superbojownik · 4 lat temu
Firmy pewnie większość nie będzie kojarzyła, więc tak na szybko: sprzedawali laptopy biznesowe, a pod markami Gameragon oraz Selic również laptopy do gier, zarówno firmom jak i osobom prywatnym. Działali na rynku od kilku lat, byli partnerem polskiego oddziału Notebookcheck. Ostatnio firma z dnia na dzień ogłosiła upadłość.

Problem polega na tym, że ludzie wpłacili ciężkie pieniądze na proformach, laptopy leżą w serwisie, ale wszystkie telefony są głuche a maile pozostają bez odpowiedzi. Co prawda jakiś czas temu część pokrzywdzonych dostała mailowo zapewnienia o rychłym zwrocie pieniędzy i sprzętu, na zapewnieniach jednak się skończyło.

Tymczasem na rynku pojawiła się nowa firma, gdzie w zarządzie zasiadają dziwnym trafem prawie wszyscy ludzie, którzy byli w zarządzie Kuźniewskiego, profil firmy również wygląda tak samo.

Tak że, jakby ktoś przypadkiem szukał laptopów do firmy, szerokim łukiem omijać firmę
BLACKBERG Sp. z o.o.
Ul. KAZIMIERZA WIELKIEGO 5 /37
61-863 POZNAŃ
NIP 7822706497
REGON 36720636100000
https://veriz.pl/

czary_mary
czary_mary - Superbojownik · 4 lat temu

Oj tam, drugi milion można zarobić uczciwie

--
Pobiliśmy stalinowców, pobijemy i pisowców.

Sawpel
Sawpel - Stulejman Wspaniały · 4 lat temu
Przypominam, że Kuźniewski upadł przez fiskusa, który szukając kasy na 500+ dowalił im i nie dostali zwrotu vatu. W przypadku upadłości syndyk przejmuje wszystko i bez względu na to co obiecywali, nie mogą już dysponować majątkiem. A kto jest największym wierzycielem i jako pierwszy zostanie uwzględniony? Państwo. Także wiecie już kogo winić, a to, że zarząd próbuje ratować co tylko może i już próbują od nowa świadczy tylko o ich rozsądku i umiejętnościach.

--
"Więc kim ty jesteś? Tej siły cząstką drobną, co zawsze złego chce, lecz czyni tylko dobro" "Oh no, she's killing blind orphans! That's so evil, I mean which is great but blind orphans!" "Odmawianie kobiecie tańca to ignorowanie części jej osobowości. To zniewaga, którą niełatwo zapomnieć. Bowiem ona miała coś do zaoferowania: swoje oddanie. Przed mężczyzną, który z nią nie tańczy, nigdy nie otworzy swej duszy do samego końca."

kashpir
kashpir - Superbojownik · 4 lat temu
:sawpel Bzdura. Kuźniewski padł przez niekompetencję kierownictwa, choć kierownictwo twierdziło, że po prostu przez kurczenie się rynku.

--
Co tydzień te same cele: przeżyć do piątku, nie umrzeć do poniedziałku.

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
poprostujakub - Superbojownik · 4 lat temu
:sawpel
To nie tłumaczy, dlaczego do tej pory nie odesłali ludziom laptopów, które przyjęli na serwis i dlaczego nawet nie próbują się jakoś z podjętych działań tłumaczyć. W ten sposób to oni za wiele nie osiągną, bo stracili zaufanie klientów tym, że nie wywiązali się ze zobowiązań gwarancyjnych, a zwłaszcza w przypadku firm ma to wielkie znaczenie.

Forum > Hyde Park V > Przewał w firmie Kuźniewski.
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj