Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Hyde Park V > No kur.... ale jak ?
itaknicnietrafie
planowe 15tyś , dobijają już do 4 mln

najlepsze jest to, że JESZCZE 36 DNI !

Ktoś mi wytłumaczy fenomen tego czegoś ?

https://www.kickstarter.com/projects/antsylabs/fidget-cube-a-vinyl-desk-toy
Można tego użyć w 1z10 ?

--
...

tytezterefere
tytezterefere - Dyżurna Domina · 5 lat temu
Mi się podoba, kupiłabym.
Mam tak, że jeśli oglądam jakiś film czy serial u siebie w mieszkaniu, to nie mogę ot tak siedzieć/leżeć. Muszę na przykład włączyć sapera i klikać, czy grać w jakąś niezbyt absorbującą gierkę na telefonie. Inaczej co rusz włączam pauzę i zaczynam przeglądać internety, żeby po kilkunasty minutach wrócić do seansu. I to coś mogłoby być przydatne.

--
Veni, Vidi, Vilson. Uprzejmie informuję, że odpowiedzialność ponosić mogę jedynie za to, co sama napisałam. Nie za czyjeś domysły, dopowiedzenia, nadinterpretacje, halucynacje, takie sytuacje.

Pietafon
Pietafon - Multibojownik · 5 lat temu
:tytezterefere rewelacyjnie musi się z Tobą filmy w kinie oglądać

--
Oh it's Youuu! Hiiii! Go away!!!

dula
dula - Superbojowniczka · 5 lat temu
Potrzebuję całe wiadro tych kostek do pracy!!! Dla mnie w sumie też

TotallyNotLogged
już wynaleziono rozwiązanie problemu: folia bąbelkowa. Ew cycki, cycki też dobre. Ale do kina faktycznie to lepsza opcja

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Nathalie - Superbojowniczka · 5 lat temu
Fenomen jest taki że ludziom się nie chce, a wydaje im się że powinno im się chcieć. Więc wymyślają gadżety, muzyczki na koncentracje, medytacje, tabletki na ADD, itd.

Znam z autopsji

(Patent fajny - na robienie pieniędzy - podziwiam zdolność rozpoznania rynku )

tytezterefere
tytezterefere - Dyżurna Domina · 5 lat temu
:pietafon, toż napisałam, że u siebie w mieszkaniu. Powinnam była raczej napisać "jeśli oglądam jakiś film czy serial sama". A do kina jednak zazwyczaj chadzam z kimś ;)

--
Veni, Vidi, Vilson. Uprzejmie informuję, że odpowiedzialność ponosić mogę jedynie za to, co sama napisałam. Nie za czyjeś domysły, dopowiedzenia, nadinterpretacje, halucynacje, takie sytuacje.

Stalowy
Stalowy - Bojownik · 5 lat temu
Pierwsze słyszę, że trzeba coś robić aby zachować koncentrację... Jakiś upośledzony chyba jestem

--
Pół żartem, pół litra. Jeśli szukasz czegoś mądrego, to nie szukaj w tym poście.
Student WPiA - Wydziału Pijaństwa i Alkoholizmu

Djbanan
Brakuje nosa z dziurą na czerwone światła

--

miss_cappuccino
miss_cappuccino - Superbojowniczka · 5 lat temu
Tylko, że to nic nie robi. W pierwszej chwili zrozumiałam, że to jest jakaś miniaturowa gra zręcznościowa, co by było fajne, ale takie coś co tylko jest i tyle, to już nie jest praktyczne. Mam ujemną koncentrację i takie coś by było zwyczajnie nudne i niewystarczające. Zajęłoby na 2 minuty, a potem się opatrzyło.

--
.../Edytowanie postów jest dla mięczaków!

Yoop
Yoop - Superbojownik · 5 lat temu
Zawsze tak miałem, że jak słuchałem czegoś mało wciągającego to szybko odpływałem myślami. Ale wystarcza, że w tym samym czasie rysuję jakieś bohomazy i wtedy jakoś łatwiej przychodzi mi słuchane przez dłuższy czas i lepiej zapamiętuję. A ta kosteczka jak rozumiem służy temu samemu. Jak komuś pomaga to spoko, ja już się przyzwyczaiłem do bazgrania, więc raczej sie nie skuszę na zakup

Sawpel
Sawpel - Stulejman Wspaniały · 5 lat temu
Ja mam na biurku zestaw własnych zabawek. Orzecha laskowego, dwie szabelki do listów, szczęki do wyciągania zszywek, przejściówkę USB -> PS, patyczek i kubełek spinaczy. Jak nie mam się czym bawić to zaczynam stukać nogą, a jeśli trwa to dłużej to zaczynam chodzić. Jeśli mi zabronić tego robić to moja umiejętność skupienia zacznie lecieć na łeb na szyje do momentu, w którym będę przez pół godziny patrzył się z zapartych tchem jak lata mucha. Taka kosteczka wydaje mi się wyjątkowo fajna

--
"Więc kim ty jesteś? Tej siły cząstką drobną, co zawsze złego chce, lecz czyni tylko dobro" "Oh no, she's killing blind orphans! That's so evil, I mean which is great but blind orphans!" "Odmawianie kobiecie tańca to ignorowanie części jej osobowości. To zniewaga, którą niełatwo zapomnieć. Bowiem ona miała coś do zaoferowania: swoje oddanie. Przed mężczyzną, który z nią nie tańczy, nigdy nie otworzy swej duszy do samego końca."
Forum > Hyde Park V > No kur.... ale jak ?
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj