Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Forum > Hyde Park V > Byłem tam kiedyś przypadkiem.
czujnyjakpiespotrojny
czujnyjakpiespotrojny Superbojownik od 11 stycznia 2013 | Warszawa | GG: nie dam
2016-03-19 22:30:58 Zgłoś
https://www.echodnia.eu/radomskie/wiadomosci/grojec/art/8489414,palac-w-malej-wsi-wrocil-w-rece-wlascicieli,id,t.html

Nie wrzucam tego dla przechwałek a z innego powodu.
Otóż w opisie znajdziecie fragment dekretu komuny, że właściciel nie miał prawa zbliżyć się na 50km do odebranej posiadłości.
Łatwo sobie wyobrazić co czuli właściciele czy ich dzieci. Wystarczy wskoczyć w ich miejsce, za pałac może posłużyć z wielkim trudem zdobyte mieszkanie czy wasz dom
Teraz taki mały myk. Macie wypierdzielać z ręcznym bagażem na min 50km pod karą pierdla, macie 2 godziny czasu.

Obecna władza pod batutą pigmeja stosuje zdumiewająco podobne standardy. Wyebują ludzi z pracy i zakazują zbliżania się do niej.

Historia zatoczyła koło a może ktoś powinien wziąć to koło i się pierdzielnąć w czoło.

Temat zadośćuczynienia za komusze kurewstwo pozostawiam bez komentarza. Dziś jest wielu oburzonych, tylko za to, że majątki wracają do rąk spadkobierców. A ja się pytam dlaczego nie ma kary i odszkodowań za to co komuna pod ruskim batutem zrobiła? Dlaczego o tym kurewstwie tak mało się pisze i mówi? Własność jest święta, temu bydłu powinno się to wygrawerować na czołach. Pomysł obcinania rąk czerwonym geodetom co to parcelowali cudzą ziemię bardzo mi się spodobał, powinien być tylko rozwinięty o skracanie łbów autorom tego pomysłu. Mieli szczęście, że za stróża robiła obca armia. Tylko dlatego uszło im to na sucho. Dlatego dziś jak słyszę lewicowe popierdywania o jakiejś równości od razu mi się kojarzy z tym złodziejstwem. Lewus to złodziej i bydle, zapamiętajcie to sobie. Populista, państwowiec, narodowiec to jakiś przepoczwarzony lewus. Zaraz Ci coś zajumie albo wydupczy pierdoląc coś o suwerenie. Trochę ulżyło mi, ta whisky podnosi mi ciśnienie

--
"Poszerzaj swoje horyzonty- wyburz dom z naprzeciwka."
brtk
brtk Superbojownik od 5 sierpnia 2006 | N
2016-03-19 22:34:40 Zgłoś
:czujnyjakpiespotrojny zasadniczo tak, ale jeden niuans: życie ludzkie jest święte, własność nie jest. I bynajmniej nie chodzi mi o zakaz aborcji, czy coś w ten deseń.

--
tak, nie, może (A paprykarzu wegeteriańskiego nie było i nie ma)
hubbabubba
hubbabubba Robi dobrze nawet przez telefon od 25 kwietnia 2003 | Oława
2016-03-19 22:43:14 Zgłoś
:czujnyjakpiespotrojny zostań księdzem, to dostaniesz szybciutko wszystko, a nawet więcej niż zabrano, albo ekwiwalent po bardzo dobrym przeliczniku. Tutaj kurewstwa nie widzisz? Jak w komisji kościelnej stronę państwa reprezentują... księża?
I naucz się odróżniać szeregowych pionków od tych, którzy ustalali zasady. Co jest winien geodeta, któremu dano papier i kazano wytyczać? Ot, robił swoją robotę. A że taką, a nie inną... Jakby nie wykonał, to by mu zrobili kuku. A czepiania się wierchuszki, to już chyba dosyć. Po ki męski narząd rozrodczy znowu zaczynasz ten temat?

--
Facet bez gaci zyskuje lub traci.
czujnyjakpiespotrojny
czujnyjakpiespotrojny Superbojownik od 11 stycznia 2013 | Warszawa | GG: nie dam
2016-03-19 23:00:26 Zgłoś
:hubbabubba Poruszasz odwieczny problem typu: Co jest winien szeregowy SS-man, że kazano mu ludzi lać prętem po jajach?
Otóż powinien powiedzieć NIE i ewentualnie poprzeć odmowę rzeczonym prętem po jajach rozkazującego.
Powiedzieć NIE gdy wszyscy mówią TAK nie jest łatwo. Jednak mówiąc zawsze TAK zapytałbym się gościa czy jest ujem? Co odpowie?
Mówiąc zawsze TAK hodujemy potwory.

Geodeta nie powinien się zgodzić, nie ma takiej siły by godzić się na kurewstwo. Jeśli się zgodził jest wspólnikiem kurwiszona i musi się liczyć z tym, że coś straci. SS-man wiedział, że ryzykuje czapą. I większość tak skończyła.

Przeciętny Czarny w Polsce to człowiek bez honoru, wiary, to pazerny, zakłamany wieprz.
Nie jest spadkobiercą dawnego kościelnego majątku. Kto jest nie wiem. Może KK jako osobowość prawna, reprezentowany przez episkopat, to prędzej.

Nie mam nic naprzeciw darowiznom na rzecz kościoła. Jeśli ktoś sądzi, że w ten sposób kupi sobie miejscówkę w niebie niech tak robi. KK powinien tylko zapłacić od tej darowizny podatek tak samo jak każda strona cywilna bez pokrewieństwa. Co dalej z tym zrobią nie moja broszka. Właściciel może zrobić ze swoim majątkiem co chce, jeśli tylko jest sprawny na umyśle. I tyle w temacie.

--
"Poszerzaj swoje horyzonty- wyburz dom z naprzeciwka."
hubbabubba
hubbabubba Robi dobrze nawet przez telefon od 25 kwietnia 2003 | Oława
2016-03-19 23:08:50 Zgłoś
Przyrównywanie szeregowego geodety do SS-mana, uważam za co najmniej lekkie nadużycie. Geodeta jednak nikogo nie mordował. Był oznaką nowego systemu, który odbierał "kułakom", pewnie jego działania przyczyniły się o ludzkich tragedii,ale nie był mordercą i zwyrodnialcem. Nie on, przyszedł by następny i wymierzył... Pamiętaj też, że akurat w Polsce cały socjalizm był i tak traktowany najlżej z całego bloku. Nie bez postaw mówiono, że byliśmy najweselszym namiotem w całym obozie. I to w Polsce socjalizm dopuszczał najwięcej - prywatna własność ziemi, otwarte kościoły i dostęp do wiary.

--
Facet bez gaci zyskuje lub traci.
czujnyjakpiespotrojny
czujnyjakpiespotrojny Superbojownik od 11 stycznia 2013 | Warszawa | GG: nie dam
2016-03-19 23:33:51 Zgłoś
Każdy kto się prowadzał z komuną mordował konstytucję i ducha wolnego narodu. Powinien za to odpowiadać, za łamanie konstytucji. Prawo stworzone przez okupanta nie jest prawem suwerena, to jest jakiś gówno.
Wspomniane gówno mnie obchodzi jak nazywano nasz namiot.
Te skromne przywileje wywalczyli niezłomni ludzie. Komuna cofnęła się przed oporem.
Zawsze twierdziłem, że oprawca musi poczuć opór, to mu dobrze robi na szare komórki. Po prostu hamuje mu jego genetyczne skurwysyństwo. Brak oporu powoduje, że idzie z tym tak daleko jak może, do pierwszego ostrego NIE.

Za lekko przechodzisz obok tragedii ludzkich spowodowanych tym skurwysyństwem małych ludzi.
Czerwony skurwysyn musiałby sam parcelować cudze gdyby każdy powiedział NIE. Było ich za mało. Nie skończyli by roboty do rozpadu Kacapii.
Poza tym obcinanie łap miało by jeszcze lepszą wymowę, byłoby bliżej autora kurewstwa.

--
"Poszerzaj swoje horyzonty- wyburz dom z naprzeciwka."
hubbabubba
hubbabubba Robi dobrze nawet przez telefon od 25 kwietnia 2003 | Oława
2016-03-19 23:48:17 Zgłoś
To idź do swoich rodziców, dziadków i wszelkiej starszej rodziny i powiedz, że mają pierdolnąć swoje wykształcenie, emerytury, osiągnięcia, bo dała im to komuna. Tak samo mają oddać mieszkania i wszystko co mają, bo dorobili się tego w złym systemie. Mają goli, weseli i zanalfabetyzowani zacząć życie od nowa, bo tamto było be. Wszelkie uogólnienia są złe. Te Twoje także. Świat nie jest czarno - biały, jak ci się to zdaje. Wrzucasz wszystkich do jednego wora. Możesz sobie podać rękę z Tośkiem M i jego ducze.

--
Facet bez gaci zyskuje lub traci.
czujnyjakpiespotrojny
czujnyjakpiespotrojny Superbojownik od 11 stycznia 2013 | Warszawa | GG: nie dam
2016-03-20 00:26:59 Zgłoś
Śmieszy mnie tego rodzaju argumentacja. Komuna niczego nikomu nie dała. Jedyna grupa beneficjentów to czerwoni kniazie, aparatczycy, karierowicze z czerwoną legitymacją i aparat ucisku.
Cała reszta sama wypracowała zyski, to efekt harówy narodu pracującego w pojebanych warunkach stworzonych przez przydupasów Czerwonego Brata. Słaby efekt ale jakiś tam był.
Zatem nie ma za co komu dziękować, komuna nie ma żadnych zasług w niczym.

Po zwrot niezasłużonych apanaży do tych aparatczyków powinna się zgłosić administracja wolnego wreszcie kraju następnego dnia po odzyskaniu wolności.
Jeśli darowano im winy powinno się to zrobić ustawą bądź prezydenckim gestem. Lista ujów powinna być wydrukowana, co im się zarzuca i co daruje.
Jak będzie długa to trudno, ale niech będzie. Najprościej byłoby zrobić listę legitymacji PZPR.
Teraz, po tylu latach chyba nie ma to sensu. Powinni zostać objęci ogólną amnestią, nazwani po imieniu skurwysynami, przestępcami po czym zamknąć ten temat jak pokrywę od bardachy.

Amnestia nie oznacza zachowania temu bydłu przywilejów, np emerytalnych. Te dla wszystkich bym wyrównał do minimum socjalnego. Powinni poczuć na własnej skórze choć namiastkę tego co zgotowali przez tyle lat narodowi.
Majątki też bym prześwietlił i przykroił do minimum.
Co większe majątki to bym zabrał dekretem tak jak oni na początku. Jakby co, to kazałbym je parcelować właścicielom dla jaj. Po tym opierdzielił bym je i kasę zużył na rekompensaty. Taka namiastka sprawiedliwości dziejowej. Oczywiście wprowadziłbym zakaz zbliżania się do tej odebranej własności na 50km pod karą 10 lat pierdla z ew. zamianą na karę śmierci Wypierdzielać mają w 2 godziny z bagażem ręcznym i to z buta. Auta, rowery i deskorolki zostają.
Dożywotni zakaz pełnienia obowiązków w państwowych firmach czy administracji dla każdego czerwonego to oczywista oczywistość.
Dyplomy MBA czy jakieś insze mogą sobie powiesić w kiblu.

Wybierzcie mnie na Prezydęta to jeszcze zdążę to zrobić zanim dziady pozdychają do reszty.

--
"Poszerzaj swoje horyzonty- wyburz dom z naprzeciwka."
hubbabubba
hubbabubba Robi dobrze nawet przez telefon od 25 kwietnia 2003 | Oława
2016-03-20 01:33:13 Zgłoś
Powiem tak. Twoje poglądy, to arcyradykalny pis. Plan wendetty, którą proponujesz, tylko to potwierdza. Bo zamierzasz ciąć równo wszystkich tylko za to, że mieli czelność się w tych latach urodzić. Bo w końcu każdy pracował na państwowym, czyli wspierał komunę. I, o zgrozo, brał za to pieniądze. I czemu się ograniczasz? Dożywotni zakaz pełnienia jakichkolwiek ważniejszych funkcji poza sprzątaczką i przeprowadzaczem przez jezdnię dla każdego czerwonego i jego potomka do siódmego pokolenia. Albo jedenastego, a co! Czyli jesteś zdeklarowanym pisiorem. A pisior, to kutas. A kutas, to chuj. A chuj jest zazwyczaj tępy. Ja nie mam w zwyczaj dyskutować z tępymi chujami, bo w mózgowym zatwardzeniu swych poglądów są niereformowalni. Masz światopogląd zapryszczonego trzynastolatka, który ukształtował go na podstawie filmu "Psy". Wybacz, ale inaczej cię nie mogłem potraktować po twoim powyższym dictum.
Komuna niczego nie dała... Jeszcze raz powtarzam - idź i zapytaj swoich rodziców, sąsiadów i innych, którzy tej komuny doświadczyli. A nie takich, jak ty, którym się wydaje, że coś wiedzą. A jeśli się urodziłeś w czasach komuny, w co wątpię, bo twoja argumentacja to poziom gimbazy, ale jeśli, to idź się zabortuj, bo skoro komuna niczego nikomu nie dała, to nie powinieneś się pojawić swoim rodzicom.
Jakbyś dalej nie miał pojęcia, co ta znienawidzona komuna przyniosła, to zapoznaj się z obcymi dla ciebie hasłami - analfabetyzm, elektryfikacja, szkolnictwo, szpitalnictwo, Gierek... Rozumiem też, że wszyscy górnicy, to czerwoni aparatczycy, bo to właśnie za czasów komuny wskazywano ich niepoślednią rolę i sowicie wynagradzano, do czego się przyzwyczaili i dziś jakoś nie chcą odpuścić.
Ostatnio edytowany: 2016-03-20 01:35:35

--
Facet bez gaci zyskuje lub traci.
brtk
brtk Superbojownik od 5 sierpnia 2006 | N
2016-03-20 08:55:04 Zgłoś
Ale sprzątaczka tez budowała system, jakby jeden sekretarz z drugim sami mieli myć kible...
Czym tutaj się różni sprzątaczka od geodety? Szczególnie sprzątaczka w obiekcie odebranym byłym właścicielom?

--
tak, nie, może (A paprykarzu wegeteriańskiego nie było i nie ma)
czujnyjakpiespotrojny
czujnyjakpiespotrojny Superbojownik od 11 stycznia 2013 | Warszawa | GG: nie dam
2016-03-20 17:20:55 Zgłoś
:hubbabubba Jesteś straszną pałą. "Komuna komuś coś dała" czy "za Gierka było lepiej" powtarzają jak mantrę stare, niereformowalne lewusy i ich pociechy albo zwykłe zjeby. W ten sposób próbują zamazać ciągłość tego kurewstwa jaką zafundowali nam sowieci przy pomocy najgorszych mend starannie selekcjonowanych spośród rodaków, kontynuowaną potem przez farbowanych na czerwono "patriotów".
Tę ciągłość można przy odrobinie dobrej woli zobaczyć w życiorysach Jaruzelskiego czy Kiszczaka albo starej generalicji. Oni od najmłodszych lat ssali Kacapom, potem żarli się jak wściekłe psy o władzę. Wszystkie parszywe, czerwone mendy są odpowiedzialne za wiele nieszczęść i tragedii, za mordy, terror i negatywną selekcję kadr prowadzoną wiele dziesięcioleci skutkującą porażającą biedą.
Zmarnowano wielkie środki, ogromną pracę narodu. Efektem tego skurwysyństwa jest obecna pozycja Polski, na szarym końcu Europy, w zasadzie na pozycji uniemożliwiającej doskoczenie do starej Europy mimo wielkich środków pompowanych przez nich w nasze żyły.

Jebany komuch oddał władzę ze strachu przez rozerwaniem mu ryja przez wściekłe i zdesperowane społeczeństwo. Miał się czego bać. Oddał kraj w ruinie, w trakcie katastrofy gospodarczej. Do końca trzymali się władzy z palcem na cynglu. Zdefraudowali emerytury, przedpłaty na mieszkania i samochody, oszczędności złotowe i dewizowe, zostawili bezbronnych na łasce Kacapa. Rozjebali wszystko. Pomniki czerwonej głupoty jak Polska długa i szeroka widać do dziś. Na koniec zafundowali hiperinflację co to zniszczyła do końca walutę, oszczędności ludzi schowane w pończochach.
Skorzystali z podsuniętej nieopatrznie oferty bezkarności by się uwłaszczyć i porządnie wystartować w nowej rzeczywistości.

Te pierdolenie, że komuna coś dała schowaj dla swoich dzieci, na forach z tym spierdalaj.
Nic nie dała pało. Te drobiazgi, prawie nieistotne osiągnięcia to powtarzam efekt ciężkiej pracy ludzi zarządzanych przez czerwonych idiotów i złodziei.
Skończyłem uczelnię za komuny ale nie czułem, że istnienie tej uczelni zawdzięczam komunie. Na czele wydziałów siedziało trochę czerwonych debili, byli jednak traktowani przez kadry ostracyzmem. Edukacja była niestety gówno warta. W pracy musiałem nauczyć się wszystkiego prawie od zera. Jedyna korzyść to sprawność umysłowa na skutek gimnastyki tego organu na niepotrzebnych w pracy zawodowej sprawach.
Warto pamiętać, że wg filozofi czerwonego studia należało odpracować stąd darmowe praktyki w zakładach przez całe studia, potem najniższe stawki mniejsze od robotniczych.

W pracy zetknąłem się z czerwonym zarządzaniem, złodziejstwem i marnotrawstwem na niewyobrażalną skalę. Potem przyglądałem się końcowej wersji zarządzania przez głupiego trepa trójkami wojskowymi, tymi co to potrafili tylko trawę malować na zielono i sprzątać liście czy papierki.
Odbyłem roczny staż w Ludowym Wojsku Polskim. Odmawialiśmy przysięgi na wierność Związkowi Radzieckiemu i stania na straży socjalizmu. Gówno to ich obchodziło, czy składałeś czy nie, miałeś lizać ruską pałę, zgodnie z zapisami Konstytucji.
W wojsku zdążyłem poznać skalę ruskiego okradania i osłabiania nas. . Wojsko było do niczego nie zdolne a płaciło krocie Kacapom za sprzęt z demobilu.

Potwarzam, osiągnięcia jeśli jakieś były to zasługa pracujących ludzi a nie czerwonych zjebów. Po prostu Ludzie pchali przed sobą te góry idiotyzmów i kurewstwa, marnując 90% energii. Zostało na nas góra 10%. ale radocha.

Być może w gąszczu awansów z czerwoną książeczką ktoś tam rozsądny się przedostał i nie spierdolił wszystkiego. Ale trudno to oceniać skoro nie było możliwe awansowanie tych bez książeczek. Dla mnie jest istotne, że jeden z drugim uj wstępując do nich legalizował ich działania. Zatem kij mu w dupę.

Na koniec wypraszam sobie utożsamianie mnie z Pisorami. Oni są mentalnie czerwoni, tak samo myślą, te same mechanizmy wykorzystują. Zamienili tylko obiekt westchnień z ruskiego ptaka na krzyżowców. Owszem, napierdalają na czerwonego ale równie mocno na niezależnego od nich. Sram na takiego sojusznika w poglądach.

Na koniec mała lista tego co mi dała komuna:
-20 letnie czekanie na zapłacone z góry małe mieszkanie
-Stanie w kolejkach po wszystko od kawałka mięcha, mebel, pralkę czy cokolwiek.
-wielokrotne i wieloletnie stanie w kolejkach na granicy
-kartki na benzynę , buty, cukier itd, wieczną walkę o podstawowe sprawy
-radość z otrzymania paszportu, żebym mógł pracować na swoje jak parobek u Niemca czy Holendra.
-radość z odebrania "malucha" po dziesięcioletniej przedpłacie.
-wieloletnią jazdę po kartoflisku jakim były nasze drogi
-spłacanie zdefradowanych przez komunę emerytur przeze mnie, moje dzieci i pewnie wnuki.
-pracę na wysokie emerytury czerwonych oprawców i złodziei, ich pociech i przydupasów
-akceptację stanu nierozliczenia tych gnid za nic.
-akceptację stanu naszej Ojczyzny jako biednego krewnego cywilizowanego świata.

--
"Poszerzaj swoje horyzonty- wyburz dom z naprzeciwka."
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
oHjoeiJa Superbojowniczka od 22 sierpnia 2012 | Słupsk
2016-03-20 21:37:35 Zgłoś
Gratuluję tej energii i ubolewam nad rakiem wiedzy oraz oczu, które czujnie obserwują.

--
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
oHjoeiJa Superbojowniczka od 22 sierpnia 2012 | Słupsk
2016-03-20 21:38:31 Zgłoś
Sorry, miało być brakiem.

--
Forum > Hyde Park V > Byłem tam kiedyś przypadkiem.
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj