Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > Może by ktoś wytłumaczył naszym rządzącym i "prawie" rządzącym, że wkładani…
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
chris_f Superbojownik od 18 lipca 2005 | okolice Rzeszowa
2014-03-01 19:23:36 Zgłoś
mimo, że jest to często spotykane w polskiej historii.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114912,15314620,Wladze_Krymu_prosza_Rosje_o_pomoc__I_przejmuja_kontrole,,,766032.html#BoxSlotI3img

Nie powinnyśmy w żaden sposób wikłać się w ten konflikt. Nie mamy tam żadnych interesów (poza różnymi zaszłościami historycznymi), jedna i druga strona nie pała do nas miłością, a wszelkie próby interwencji przypominają przysłowiową żabę, która podstawia nogę do podkucia.

Każdy z rozpoznawalnych medialnie polityków powinien sobie wsadzić duży zwój papieru toaletowego w ryj i się zamknąć. Rząd powinien swoje zrobić po cichu, podwyższyć poziom gotowości wojska i różnych służb (których ma do cholery) i nie ogłaszać żadnych deklaracji, odezw, zobowiązań itd.

Wiem, że to pewnie niezbyt popularny pogląd, ale popatrzmy na inne kraje: Niemcy, Wielka Brytania, Francja, itd. poza wystękanym "oburzeniem" nie robią nic, USA reaguje jedynie w mediach, wszyscy czekają. A tymczasem u nas pojawiło się już wielu nawiedzonych gotowych (oczywiście nie osobiście) walczyć i umierać za Ukrainę.

Zróbmy wreszcie coś rozsądnego i po prostu siądźmy na dupie.

A nawet i nie zaszkodzi, byle by nie robić obory jak pewien europarlamentarzysta.
Ostatnio edytowany: 2014-03-01 19:24:06

--
Żyje się raz a potem straszy
miss_cappuccino
miss_cappuccino Superbojowniczka od 31 marca 2005 | Łódź!!! :D | GG: 5890559
2014-03-01 19:40:17 Zgłoś
:chris_f
no właśnie to jest coś czego kompletnie nie rozumiem - po co Polska się tam pcha? co chcą ugrać na tym "zwykli ludzie" którzy są tacy w to zaangażowani, a co z kolei politycy? czy ktokolwiek uważa, że wtrącenie się w ten cyrk przyniesie nam jakąś korzyść? jeśli ktoś tak uważa, to niech proszę napisze dlaczego, bo ni w ząb tego nie rozumiem.

--
.../Edytowanie postów jest dla mięczaków!
PurkusKuchatek
PurkusKuchatek Superbojownik od 17 lutego 2005 | biegun ciepła
2014-03-01 19:43:44 Zgłoś
Też tak myślę.

--
Zakon Małych Kwiatuszków Bezustannej Irytacji
Poseł odpowiedzialny przed wyborcą - nie daj sobie zamykać ust.
Cieciu
Cieciu Bułgarski Łącznik od 1 września 2004 | Warszawa
2014-03-01 19:45:03 Zgłoś
a swoją drogą, jeśli tam dojdzie do konfliktu zbrojnego, to gdzie będą, waszym zdaniem spiętralać uchodźcy? Raczej nie na Białoruś, w razie czego tak czy inaczej będziemy w to zaangażowani.

--
"A poza tym sądzę, że należy ***** ***" Kato Starszy Folklor, legendy i historia Bułgarii. Po mojemu.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
pietshaq Szkielet Szachisty od 18 stycznia 2002 | Warszawa, Inferno
2014-03-01 19:46:09 Zgłoś
i popieram

--
Pietshaq na YouTube
Mike_vip
Mike_vip Superbojownik od 12 lutego 2003 | KRK/ND
2014-03-01 19:46:40 Zgłoś
chociaż z drugiej strony takiego Kurskiego to można wysłać na pierwszą linię frontu

--
Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka, dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy, że poznaliśmy się na kapitalnym żarcie, jaki uczynił, powołując nas na ten świat - Stanisław Lec
robadlo
robadlo Fotoreporter JM od 9 października 2004 | Wwa
2014-03-01 20:06:21 Zgłoś
A możne to my wygramy Krym w tym konflikcie? Ależ byłoby zajebiście...

--
...rano do pracy, gówno co dzień...
skijlen
skijlen Gastrofazor od 26 października 2005 | Lancre
2014-03-01 20:10:24 Zgłoś
Na szybko. Nie rozumiem. Wolicie sasiadowac z Rosja? Ja akurat mam zywotny interes zeby nie chciec Ukrainy w UE: tania sila robocza -zwala sie na nas jak my na UK, ale chyba nie tedy droga.

Stany i GB sie wypna. Bedziemy mieli przejebane.

Ide na Jamala, niech madre glowy sie martwia


--
46&2
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
bastek667 Bojownik od 12 września 2007 | Gorlice | GG: a co to?
2014-03-01 20:19:49 Zgłoś
:skijlen my już sąsiadujemy z Rosją.

A tak w ogóle to już sam nie wiem co myśleć o tej Ukrainie. połowa jest za UE, druga za Rosją. Tatarzy też nie są spójni co do swoich przekonań. ruscy mówią że bronią floty, ukraińcy że to jest atak na ich państwo. niezidentyfikowane bojówki w charkowie i sewastopolu. Krym chce większej autonomiczności (i podporządkowania Putinowi).

tak więc i spadam na imprezkę

--
Ad mortem defecatam...
czujnyjakpiespotrojny
czujnyjakpiespotrojny Superbojownik od 11 stycznia 2013 | Warszawa | GG: nie dam
2014-03-01 20:31:27 Zgłoś
Podobne pierdolenie słyszałem w Stanie Wojennym typu: Kto rozsądny byłby się przeciwstawiał komunie, wspieranej przez najbardziej złowrogie mocarstwo świata, mamy dzieci, rodziny, pracę, majątki, po co narażać to wszystko? A jednak, masa ludzi to robiła. Po prostu ze zwykłej, ludzkiej przyzwoitości.
Jest zapewne jakiś złoty środek pomiędzy brakiem zgody na kurewstwo artykułowanym cięciem szablą po ryju a pomiałkiwaniem do uszka żonie w łazience, żeby nikt postronny nie usłyszał.
Jego poszukiwaniem nie są zainteresowani ci, co to wszystko mają w dupie, zwykli karierowicze, tchórze, konformiści różnego autoramentu. Mogę im tylko życzyć, aby oprawca pierwszy zajrzał im między poślady.
To fakt, że brak jakiegokolwiek sprzeciwu przeciw kurewstwu owocuje jego rozrostem a stałą presja na skurwysyna hamuje jego ekspansję.
Jestem za wywieraniem presji, każdy według możliwości. Nie mogę i nie chcę robić ograniczeń, jeśli ktoś chce wyeliminować fizycznie mendę droga wolna.
W interesie Polski jest stawianie przeszkód Putin i jego reżymowi na każdym kroku. Tylko wolna i demokratyczna Rosja nie będzie zagrażała otoczeniu.
Poczytajcie sobie Żeromskiego, "Na probostwie w Wyszkowie", by wyobrazić sobie co się dzieje na Krymie.
Wyobraźcie sobie czystki etniczne w byłej Jugosławii przy bierności Europy, tej największej kompromitacji spasionych wieprzy.
Teraz wszyscy twittują jak to są mocno zaniepokojeni.
Głos Chrisa na tym tle wypada jeszcze słabiej. Nie poprawią go nawet te nieliczne oklaski.

--
"Poszerzaj swoje horyzonty- wyburz dom z naprzeciwka."
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
chris_f Superbojownik od 18 lipca 2005 | okolice Rzeszowa
2014-03-01 21:04:25 Zgłoś
Jest zapewne jakiś złoty środek pomiędzy brakiem zgody na kurewstwo artykułowanym cięciem szablą po ryju a pomiałkiwaniem do uszka żonie w łazience, żeby nikt postronny nie usłyszał.
Jego poszukiwaniem nie są zainteresowani ci, co to wszystko mają w dupie, zwykli karierowicze, tchórze, konformiści różnego autoramentu. Mogę im tylko życzyć, aby oprawca pierwszy zajrzał im między poślady.


Po pierwsze "pomiaukiwaniem", a nie "pomiałkiwaniem". Zacznij pisać poprawnie po polsku zanim zaczniesz odstawiać Mesjasza wschodu albo jakąś dziewicę czy świętą.

Rozumiem, ze Ty jako ten rycerz w lśniącej zbroi taki złoty środek znasz i nie zawahasz się go użyć.

Nie ma znaczenia, że większość ludzi czegoś takiego nie chce, ale w końcu to Ty jesteś ten wybrany i wiesz lepiej. Niech ciemna masa idzie na wojnę, barykady, atakuje czołgi i ginie bez potrzeby. Twoje poczucie honoru i godności nie zostanie urażone.

Nie wiem kogo w tym momencie obrażę (czy Ciebie, czy ich), ale przypominasz Kaczyńskiego z elementami Macierewicza. Nieważne jak będzie, byle by było po mojemu. Nieważne, że ileś tam ludzi niepotrzebnie ucierpi, ale pozostaniesz w swoim mniemaniu nieskalany. Ciemna masa i pospólstwo nie ma prawa do spokojnego życia, bo musi wcielać w życie rewolucyjne poglądy tych wiedzących lepiej, mających się za moralne autorytety, traktujących innych jak półgłówków i prostaczków.

Napiszę Ci krótko: Twoja wolność i swoboda kończy się w miejscu, gdy zaczyna w jakiś sposób dotykać innych. Mogę być w Twoich oczach wieprzem, karierowiczem, tchórzem i czymkolwiek sobie jeszcze wymyślisz - Twoje prawo. Chcesz to jedź na Ukrainę i walcz, nikt Ci tego nie zabrania (o ile starczy Ci odwagi). Ale nie pociągaj za sobą innych.

--
Żyje się raz a potem straszy
Nimradil
Nimradil Superbojowniczka od 23 września 2004 | Zululand | GG: 39361558
2014-03-01 21:09:29 Zgłoś
:czujnyjakpiespotrojny - nie rozumiem - marzy Ci się wojna...? Jasne, że dobrze i honorowo jest się przeciwstawiać kurewstwu, ale jak myślisz - kto będzie za to przeciwstawianie się płacił? Bo na pewno nie ci, którzy decydują za cały naród, tylko jednostki, które się na ten naród składają. Czyli my. Putina chyba nikt specjalnie nie lubi, ale też się z nim liczą - wszyscy. Ale oczywiście tylko Polska ma siodłać husarię i jazda na Krym, bo to nam najlepiej wychodzi? Cała Europa chroni tyłki i być może brzmi to okrutnie, ale Polska też powinna. Bo wolnościowe walki o idee przynoszą zwykle nowe idee i nowe walki. Przepraszam, ale my dopiero właściwie od 25 lat mamy tą upragnioną "wolność". I co, jak tylko kraj się zdesocjalizował, to oczywiście zaraz nastał wszechobecny dobrobyt, który trwa do dzisiaj; a szmalu mamy tyle, że faktycznie, kolejna wojna jest przednim pomysłem. Wojny kosztują i to nie tylko pieniędzmi się za nie płaci i - jak już napisałam, to nie gadające głowy ponoszą te koszty.

Podkreślam, że Żeromski żył 100 lat temu i niektóre jego wywody są jakby lekko przedawnione.

:chris_f

--
Kłamstwo jest poniżej prawdy, fikcja artystyczna powyżej. Hugo Dionizy Steinhaus
czary_mary
czary_mary Superbojownik od 4 lutego 2003 | Lwów
2014-03-01 21:12:48 Zgłoś

:chris_f podesłać Ci z Ukrainy pampersy ? Bo w portki walisz na samo hasło "Rosja".
Polska jest żywotnie zainteresowana w spokoju na Ukrainie i dlatego trzeba wspomagać Ukraińców.
I nie pomoże tu żadne tchórzliwe i konformistyczno-lewackie popierdywanie ":chris_f" i innych.

--
Pobiliśmy stalinowców, pobijemy i pisowców.
Mr_Snake
Mr_Snake Superbojownik od 6 lipca 2004 | 7,5km 31,89° od Rybnika | GG: 1713034
2014-03-01 21:12:49 Zgłoś
:chris_f wyartykułował to, czego mnie się nie udało gdyż puściłem pianę z ust i zatrzęsły mi się ręce po przeczytaniu postu :czujnego.

Jestem zdania, że jakiekolwiek zaangażowanie się w sytuację na Ukrainie jest prowokowaniem do III WŚ! Dopóki wojska Putina nie przekroczą dowolnej z granic UE nie należy robić nic poza "przywdziewaniem piórek jak kogut przed walką" i "straszeniem". Cicha mobilizacja sił starczy, żeby przypilnować granic Polski.

--EDIT--
:czary-mary, to nie jest tchórzostwo. Za to głupotą jest angażować się w sprawy wewnętrzne kraju, który już praktycznie jest w stanie wojny, i to w dodatku w tak buńczuczny sposób, w jaki chcą to robić nasi politycy.
Ostatnio edytowany: 2014-03-01 21:14:44

--
Się człowiek raz pomyli, i już tak mu zostaje na całe życie. Dewiacje, wariacje... Blog, B. L. O. G
miss_cappuccino
miss_cappuccino Superbojowniczka od 31 marca 2005 | Łódź!!! :D | GG: 5890559
2014-03-01 21:17:21 Zgłoś
:czujnyjakpiespotrojny gdybyś był Ukraińcem mieszkającym na Ukrainie, to to co piszesz może i miałoby sens [tzn. jeśli byś był w obozie antyrosyjskim], ale jesteś [a przynajmniej tak to wygląda] Polakiem mieszkającym w Polsce i to co piszesz brzmi pretensjonalnie i zarozumiale. Zwłaszcza, że kiedy spojrzy się z boku na to całe zamieszanie, to wygląda tak jakby Ukraińcy sami nie wiedzieli co chcą. Jak ktoś wyżej napisał - są strasznie podzieleni, niezdecydowani [Janukowycza sami wybrali parę lat temu! Tymoszenko była wtedy tą złą! A jeszcze wcześniej to Janukowycz był tym złym - no normalnie jak w kalejdoskopie], ale dobrze chociaż, że Polacy [jak to Polacy mają w zwyczaju], wiedzą lepiej od nich co jest dla nich dobre i czego im trzeba. Szkoda tylko, że w tym wszystkim, w tej całej misji zbawiania świata [która wygląda jak to amerykańskie zbawianie świata na siłę, tylko na mniejszą skalę] nie myśli się o tym, że kolejna wojna albo konflikt to Polsce nie są potrzebne. I naprawdę, jeśli politycy wyślą nasze wojsko [o ile konflikt się rozwinie] to będzie to znaczyło, że ten kraj nie ma już nic do zaoferowania i należy uciekać i to bez żalu.

--
.../Edytowanie postów jest dla mięczaków!
O_o
O_o Przeklęty drań, a czasem Kulka od 16 października 2006
2014-03-01 21:18:45 Zgłoś
A ja sądzę, że prędzej powinniśmy wysłać wojska na Ukrainę niż do Afganistanu.
Rosja i tak nas nie lubi, embarga wali kiedy tylko może, chętnie by nas dymali na każdym kroku. Co nam zrobią, wjadą też do nas?
Mogą sobie kozaczyć w ogarniętych niepokojami zadupiach typu Gruzja czy Krym, ale zaatakowanie członka NATO to juz nie w kij pierdział.
Jeśli my bylibyśmy a miejscu Ukrainy, też czekalibyśmy na pomoc z zachodu. Nie doczekalibyśmy się zapewne, ale to, że otaczają nas sk*rwysyny, nie znaczy, że też powinniśmy tacy być.
Nie wiem, może to nieświeże poglądy i potrząsanie szabelką, ale uważam, że powinniśmy coś w tym temacie zrobić poza oburzonym sapaniem jak większość UE tudzież hamerykanie.

--

happy
happy Wredziocha od 20 marca 2003 | niemal doskonale wszystko jedno...
2014-03-01 21:21:06 Zgłoś
a mi się zdaje że powinniśmy być jednak takie same sk*rwysyny jak sąsiady, UE, USA i inne
Ostatnio edytowany: 2014-03-01 21:22:29

--
Skoro Martwi się nie żywią to po co Żywi się martwią?
miss_cappuccino
miss_cappuccino Superbojowniczka od 31 marca 2005 | Łódź!!! :D | GG: 5890559
2014-03-01 21:22:20 Zgłoś
:czary_mary ale ględzisz chłopie. Idąc tym torem, to należałoby się angażować w wojny na całym świecie, bo zawsze jest jakaś "Rosja", która ciśnie "Ukrainę", a my nie jesteśmy konformistami i chcemy umierać za cudzy burdel.

:nimradil wbrew pozorom Putin ma faktyczne spore poparcie w Rosji [abstrahując od naszej opinii na jego temat, jakby ona nie była].

--
.../Edytowanie postów jest dla mięczaków!
czary_mary
czary_mary Superbojownik od 4 lutego 2003 | Lwów
2014-03-01 21:23:26 Zgłoś

:mr_snake jasne, walcie sobie obywatelu dalej konia przed monitorem; ja mieszkam na Ukrainie i jeśli zajdzie konieczność strzelania w obronie siebie i swojej rodziny to się nie zawaham.
Żaden z piszących tutaj nigdy nie był na Ukrainie, nie przeżył stanu wojennego w PL; o tym, o czym piszecie to macie pojęcie jak świnia o gwiazdach. Przynajmniej nie pierdolcie głupot jak was strach obleciał.

--
Pobiliśmy stalinowców, pobijemy i pisowców.
czary_mary
czary_mary Superbojownik od 4 lutego 2003 | Lwów
2014-03-01 21:26:46 Zgłoś
:miss_cappuccino gratuluję głupiego spojrzenia na świat.
Zadałaś sobie trud posłuchania dzisiejszych wystąpień w rosyjskiej Dumie ?
Posłuchałaś jak kolejne ruskie kurwy opluwały Polskę, Litwę i Ukrainę ???
Tchórz zawsze znajdzie pokrętne wytłumaczenie.

--
Pobiliśmy stalinowców, pobijemy i pisowców.
miss_cappuccino
miss_cappuccino Superbojowniczka od 31 marca 2005 | Łódź!!! :D | GG: 5890559
2014-03-01 21:26:48 Zgłoś
:o_o "wysłać wojska" - właśnie wysłałeś "naszych chłopaków" na śmierć ;) Kurde ludzie, naprawdę poszlibyście umierać za obcy kraj? Bo do tego to się sprowadza, że Wasi bracia, kumple, i Wy sami mielibyście może szansę, ginąć za obce wartości i problemy. Szczerze mówiąc nie oddałabym tego nawet za "mój " kraj, no ale ja nie jestem patriotką i jedyne co się dla mnie liczy w tym smutnym kraju to bliscy dla mnie ludzie.

--
.../Edytowanie postów jest dla mięczaków!
PurkusKuchatek
PurkusKuchatek Superbojownik od 17 lutego 2005 | biegun ciepła
2014-03-01 21:27:53 Zgłoś
Pytanie:
I niby jak to przeciwstawianie Rosji miałoby wyglądać? "Ja z synowcem na czele i jakoś to będzie"?
Marzy ci się interwencja wojskowa "dla ochrony obywateli polskich"? A ruski, to przepraszam co właśnie robią? I czy nie to cię właśnie spienia?
Gówno mamy tam do robienia zbrojnie póki co.

--
Zakon Małych Kwiatuszków Bezustannej Irytacji
Poseł odpowiedzialny przed wyborcą - nie daj sobie zamykać ust.
Nimradil
Nimradil Superbojowniczka od 23 września 2004 | Zululand | GG: 39361558
2014-03-01 21:30:36 Zgłoś
:miss_cappuccino - chodziło i raczej o poparcie dla Putina za granicą, zwłaszcza w tzw. krajach rozwiniętych, do których z taką upartością aspirujemy;)

Pocieszam się tylko tym, że skoro jesteśmy w NATO i UE, to stety-niestety, chronią nas chyba jakieś pakty, na wypadek, gdyby ruskie jednak się zdecydowali znowu nas najechać Jednak przypuszczam, że sytuacja będzie się miała zupełnie inaczej, jeśli to my pierwsi wyślemy swoje wojska, jakby nie było, przeciwko ruskim. Tak, tchórzę, tak, boję się wojny, w jakiejkolwiek formie i jakby mnie ona nie dotyczyła i nie rozumiem - jak pisała :miss, dlaczego mamy tak bardzo chcieć umierać za czyjąś wolność.

--
Kłamstwo jest poniżej prawdy, fikcja artystyczna powyżej. Hugo Dionizy Steinhaus
queen_of_chocolate
queen_of_chocolate Suuuuperbojowniczka od 3 stycznia 2007 | Konsbar
2014-03-01 21:30:57 Zgłoś
Mam taki sam pogląd na sprawę jak O_o.
Ludzie do tej pory psioczą, że nam nikt nie pomógł w 39', a teraz wszyscy siedzą i patrzą, jak Rosja zajmuje Ukrainę w biały dzień.

OK, Polska nie ma co wypowiadać wojny Rosji, ale do cholery, chyba po to są wszystkie NATO, ONZ, EU, tryliard konwencji i paktów, żeby się zebrali do kupy i coś zrobili.

--
Skydiving is a high risk activity that may result in loss of job, spouse, sobriety and large amounts of money.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
wisz-nu Superbojownik od 9 maja 2003 | Toruńsk | GG: tajne/poufne
2014-03-01 21:31:05 Zgłoś
:czujnyjakpiespotrojny
"Wyobraźcie sobie czystki etniczne w byłej Jugosławii przy bierności Europy, tej największej kompromitacji spasionych wieprzy.
Teraz wszyscy twittują jak to są mocno zaniepokojeni. "

jakby tu rzec - wojna w Jugosławii tak naprawdę była o ropę.
Zgadnij kto miał w tym interes.
https://niewygodnemysli.blogspot.com/2009/02/konflikt-w-b-jugosawii-inaczej.html
https://piotrbein.files.wordpress.com/2010/06/nato_text.pdf

:czary_mary
"Polska jest żywotnie zainteresowana w spokoju na Ukrainie i dlatego trzeba wspomagać Ukraińców."

no ba, ale których Ukraińców?

osobiście podejrzewam, że to właśnie ruskie czołgi mają największe szanse na zapewnienie tam spokoju...
I przypomnieć chciałem, że ostatnio jak jechaliśmy uspokajać mieszkańców sąsiedniego kraju, to robiliśmy to byliśmy razem z Ruskimi. W Czechosłowacji
Ostatnio edytowany: 2014-03-01 21:31:57

--
Wszelkie prawa zastrzeżone. Czytanie niniejszego tekstu bez pisemnej zgody surowo wzbronione.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
chris_f Superbojownik od 18 lipca 2005 | okolice Rzeszowa
2014-03-01 21:31:30 Zgłoś
:czary_mary Zanim zaczniesz wygłaszać takie sądy, to troszkę daj sobie na wstrzymanie.

Stan wojenny przeżyłem w liceum (chodziłem w latach 80-84), studia skończyłem w 89, tak, że te czasy całkiem dobrze znam (i pamiętam, na szczęście Alzheimera jeszcze nie mam).

Z racji miejsca zamieszkania na Ukrainie byłem wiele razy, turystycznie, handlowo, imprezowo itp.

A co do strachu: czymś innym jest zdrowy rozsądek, a czymś innym jest np. zaczepianie pod jakąś dyskoteką naćpanego koksa z maczetą pod pachą. To nie jest odwaga tylko głupota.

--
Żyje się raz a potem straszy
miss_cappuccino
miss_cappuccino Superbojowniczka od 31 marca 2005 | Łódź!!! :D | GG: 5890559
2014-03-01 21:32:22 Zgłoś
:czary_mary głupie, bo inne niż Twoje? Brawo - genialny argument. Jak napisałam wyżej - i nie wstydzę się tego - liczą się dla mnie tylko bliscy. I zawsze uważałam, że cała ta polityka oparta na "honorze narodowym" [jakikolwiek kraj nie mielibyśmy na myśli] jest prowadzona przez oszołomów, którzy swoje wewnętrzne frustracje i niespełnienia przelewają na obywateli.
:czary_mary a jeśli mieszkasz na Ukrainie to współczuję Ci szczerze, bez złośliwości i radzę: uciekajcie póki jeszcze możecie.

--
.../Edytowanie postów jest dla mięczaków!
O_o
O_o Przeklęty drań, a czasem Kulka od 16 października 2006
2014-03-01 21:42:28 Zgłoś
Rozpierdala mnie polska hipokryzja. Zawsze jesteśmy dumni z historycznych zwycięstw "Husarzy! Wiedeń, hoho! Uratowaliśmy dupy ciotom z Europy! Chylcie czoła! A bitwa o Anglię! Ocaliliśmy waszą zasraną wyspę, kochajcie nas!" a potem "liczą się dla mnie tylko bliscy" a reszta niech zdycha. Ech.

--

miss_cappuccino
miss_cappuccino Superbojowniczka od 31 marca 2005 | Łódź!!! :D | GG: 5890559
2014-03-01 21:42:52 Zgłoś
btw. jeszcze tak a propos wysyłania naszych zawodowych wojsk - czy to nie byłby odpowiedni problem pod referendum gdyby przyszła taka potrzeba? Coś mam wrażenie, że to nie opcja walki by przeszła ;) A jednocześnie mam wrażenie, że rząd angażuje się w to wszystko ze względu na wybory, które przecież będą niedługo. I wygląda to tak, jakby mieli złych doradców, którzy ulegli bojowym nastrojom panującym w internecie i teraz doradzają Tuskowi i spółce, że babranie się w cudzej wojnie to jest to czego Polacy chcą.

--
.../Edytowanie postów jest dla mięczaków!
miss_cappuccino
miss_cappuccino Superbojowniczka od 31 marca 2005 | Łódź!!! :D | GG: 5890559
2014-03-01 21:44:47 Zgłoś
:o_o ja nie jestem dumna - irytuje mnie to, to jest coś co nazywam duchem sarmatyzmu i uważam za naszą, najgłupszą cechę narodową. Gdyby nie ona, to coś mi się wydaje, że Polska miałaby się lepiej.

--
.../Edytowanie postów jest dla mięczaków!
Forum > Hyde Park V > Może by ktoś wytłumaczył naszym rządzącym i "prawie" rządzącym, że wkładani…
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj