Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > Nowy atlas zwierząt według dobrego obywatela nie-lewaka pod patronatem Janu…
KurzaStopa
KurzaStopa Czyścioszek od 2 stycznia 2013
2014-02-04 16:05:05 Zgłoś
Nowy atlas zwierząt według dobrego obywatela nie-lewaka pod patronatem Janusza Krula
Od autora:
Moi mili Państwo. Zdaję sobie sprawę, jak ciężko w dzisiejszych czasach obłudy, żydostwa, masoństwa oraz wszechobecnej czerwieni oddzielić człowieka normalnego, zdrowego od zwykłej leniwej lewackiej mendy. Uważam, że proces e edukacyjny należy zacząć od samego początku. Przedstawione przykłady mają ułatwić człowiekowi w każdym wieku tępienie godnych pożałowania zachowań. Zapraszam do lektury. Zapraszam i polecam - KurzaStopa
W nawiasach podaje prawdziwe nazwy czerwonej zarazy.

1. Lew (Abraham Leviyim)

Już sama nazwa wskazuje na to, czym kieruje się ten zwierz. To logiczne, że normalnym, zdrowym państwie ta podła kreatura nie ma racji bytu, a jeżeli już, to powinna nazywać się ‘Praw’.
Dodatkową trudnością w rozpoznaniu tego lewackiego bydlęcia jest to, iż mianuje się on królem — chociaż jak wiadomo — krul jest tylko jeden!
Co charakteryzuje lewackie zachowania tej bestii? Zdecydowanie jest to Gender. Jak to może być, że w normalnym, zdrowym społeczeństwie taka menda tylko śpi i żre, w momencie kiedy jego żona musi zdobywać pokarm? Zakłóca to zdecydowanie naturalny porządek świata. W dodatku działalność całego gatunku opiera się na żerowaniu na posiłkach (lub jak to mówią inni — zasiłkach) które serwowane są przez ciemne masy takie jak na przykład antylopy.
Czy taki ktoś może mianować się królem?


2. Sroka - zwana też w niektórych kręgach „Orzechówką Lubelską (Eleonora Sroklewicz)

Czy ten przykład zwierzęcia trzeba objaśniać? Uważam, że nie, jednak krótka nota powinna się pojawić.
Proszę Państwa, zwierz ten zrzucił swe czerwone bary, jednak jego zachowanie wysoce wskazuje, że proces asymilacji w normalnym społeczeństwie nie przebiegł prawidłowo. Co jest tego dowodem? Pomijając pasienie się wręcz na tym co uda się wyżebrać od ludzi pracujących, potwór ten wykazuje wysoce lewackie zachowanie — tak zwany Donaldyzm. Chodzi mianowicie o kradzież wszystkiego co się błyszczy i może stanowić jakąkolwiek wartość monetarną. Najgorsza jednak w tym jest propaganda, jaką wpaja się dzieciom od najmłodszych lat, że takie zachoanie jest całkowicie normalne, akceptowalne, a nawet na swój sposób zabawne. Czy to wymaga komentarza?


3. Łabędź (Stanisław Szechter)

Tak, tak, te ptaszyska pod płaszczykiem piękna i dostojności przybierają oblicze charakteryzujące pradziwą lewacką k. Bo jak można nazwać istotę, która w obliczu zimy nie robi nic, tylko czeka, aż ktoś przyjdzie i ją napasie? Jak można nazwać istotę, która omamia dzieci, by w przypadku pożarcia całych zasobów dziecięcego pokarmu kąsać i syczeć niczym niejaki Stanislaw Szechter (zwany też Stanisławem Niesiołowskim). Radzę uważać — gatunek wyjątkowo zgubny dla młodych umysłów.

4. Niedźwiedź (Melamed Parnas)

<przyklad sluzalnosci tych paskudnych pachołków Rosji
Jest to doskonały przykład lewackiej K. która tylko by żarła i żyła. Bo jak inaczej to określić? Jego przeżycie opiera się na tym co wykradnie. Warto zwrócić uwagę na to, iż lubuje się w miodzie — nieodłącznym składniku żydowsko- lewackiej K. Kutii znaczy.
W swej niezwykłej bezczelności niedźwiedź odrzuca wszystko to, co może być nieświeże. Jego niezaspokojony apetyt społeczeństwo może zaspokoić jedynie przez dokarmianie świeżym pokarmem. Dodatkowo — potwór ten grabi uczciwych obywateli — pszczoły. Nie przeszkadza mu nawet niszczenie matek — łososi — migrujących w poszukiwaniu pracy i miejsca dla potomstwa.

5. Koty — (Rofe Israel)

Kolejna z bestyi, która znana jest każdemu, a przedstawiana jest jako sympatyczny zwierz. Każdy posiadacz kota zdaje sobie sprawę, iż tego typu bydlę jest niesamowicie zachłanne na pokarm. Dla otrzymania posiłku (zasiłku) gotów jest prowadzić do niszczenia swojego otoczenia, zapewnionego mu przez dobre społeczeństwo. Mało tego, istnieją podejrzenia , iż jątrzenie i niszczenie jest w celu rozbicia wewnętrznego społeczeństwa, co może skutkować poddaństwem wobec Rosji. Jest to zjawisko zwane PoPiSmem. Wobec wielu tych bydląt występuje podejrzenie, iż są radzieckimi agentami. Niestety jak można zobaczyć w internecie, ich lewacka propaganda idzie w dobrym kierunku. Uwaga! Kreatura wyjątkowo niebezpieczna!

6. Delfin (Fennena Szochet)

Na zdjeciu homoseksualne delfiny


Co o delfinach? Dlaczego są lewackie, chociaż znamy je jako miłe, uśmiechnięte ryby? Otóż ich karygodne zachowania rodem z sodomii i gomorii — czyli jawny homoseksualizm są dowodem na ich wyjątkowe zbydlęcenie. Pod płaszczykiem miłego, zabawnego zwierzaka kryją się krótkie zęby, które są w stanie kąsać celnie jak Gazeta Wyborcza. Dodatkowo — chociaż jest ssakiem — to podobnie jak wspomniana GW zalatuje zdechłą rybą. A ryba jak wiadomo — psuje się od głowy. To niepozorne przysłowie to lewacki kod, który oznacza całkowitą degrengoladę państwa i władz.
Istnieją jednak jednostki, które uczciwie wzięły się za pracę — w różnego rodzaju oceanariach. Nie wiadomo jednak, czy jest to nadzieja dla gatunku czy jedynie zagranie pod publiczkę, mające na celu usidlenie umysłów dzieci i dorosłych.

7. Wiewiórka (Donald Szulklapper)
Jest ruda. Mówi wam to coś?


Przypadek? Nie wydaje mi się.


(Dej orzeszek, a dej dwa! - nie kojarzy wam się z lewakocygaństwem?

Zachowania tej podłej gadziny to typowe lewackie żerowanie na orzechach innych. Warto zwrócić uwagę na zbierane przez nie zapasy. Obawiam się, iż sugerują one, że lewaki szykują jakąś akcje, która zniszczy znany nam świat, a następnie będą zarabiać, na tym, co uzyskaly od państwa. Gatunek również wszedł do powszechnej świadomości jako słodki i niegroźny.

8. Małpy (Abel Rabin)

Cóż, jest to jeden z najgroźniejszych gatunków. Dlaczego? Otóż w naszym kraju prowadzi on niesamowite akcje, mające na celu dokopać ludziom pracujących i ograbić ich z dóbr. W jaki sposób to robią? Zapyta nieświadomy niczego człowiek. Sejm i Senat? Mówi to coś?

Są do tego stopnia bezczelne, że nie chcą dopuścić do rządzenia ludzi odpowiedzialnych i prawych. Jednak Krul Janusz ich nie potrzebuje.
W niektórych krajach jak na przykład Indie, kreatury te są bezczelne, że zabierają ludziom owoce ich ciężkiej pracy (czyli owoce) wręcz ze straganów. Jak na prawdziwego lewaka przystało, cholernie ciężko je wytępić.
Dodatkowo mają zachowania typowe dla lewaków — publiczna masturbacja miejscach odosobnienia takich jak Zoo.

9. Bocian (Barnaba Magid)

Lewactwo ma wypisane na twarzy. Już nawet nogi i dziób ma czerwone. Jego zachowania są wysoce nieetyczne — domaga się, by postawiono mu dom, w zamian za prostytuowanie się przed kamerami — mało to jest kamer pokazujących codzienne życie przebiegłych boćków? TVN doprowadził do tego, iż uważamy ich migrację za coś normalnego. Ja jednak uświadamiam was, że jest to celowe wyprowadzanie nagromadzonych (lub celniej — ukradzionych) dóbr do innych, komunistycznych krajów.

10. Puma Czarna (Kain Durczok)

UWAGA! Zwierz niesamowicie wpływowy czerpiący milionowe zyski ze swej lewackiej działalności opierającej się na wprowadzaniu na rynek lewackich butów z wszczepionymi mikroczipami, które stopniowo powodują u nosiciela wzrost tolerancji na ‘lewackie pi3rdolenie’. Podobnie jak lew, żeruje na innych.

11. Biedrońka. (Adam Szechter)

Czy to zwierze wymaga objaśnień?
Najgorsze jest to, że ta paskuda żeruje na ludziach biednych, ograbianych przez lewackie państwo — nie kryje się z tym zbytnio. Znacie te wielkie banery sklepów Biedronka? Kojarzycie przewodniczącą tej masońskiej bandy — Adamiakową? Tak naprawdę Adamiakowa to nikt inny jak sam główny lewak i komuch — Adam Michnik. Bezczelna czerwona barwa i kontakty z takimi osobnikami jak Robert Biedroń. W dodatku rozsprzedają nasz lokalny rynek komunistycznym Biedrońkom Azjatyckim. Skandal!

Dziękuje Państwu za uwagę. Śmierć lewakom!
Ostatnio edytowany: 2014-02-04 16:06:20

--
Coście skurwysyny uczynili z tą krainą?
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Gutex1 Superbojownik od 29 sierpnia 2013
2014-02-04 16:23:11 Zgłoś
Fajne

--
Pietafon
Pietafon Multibojownik od 20 sierpnia 2008 | Nad Obrą, opodal krzaczka...
2014-02-04 16:30:01 Zgłoś
Nie no, tak na serio to nawet nie przeczytałem. Poczekam na reakcję innych i wtedy się ustosunkuję

--
Oh it's Youuu! Hiiii! Go away!!!
szatkus
szatkus Superbojownik od 18 kwietnia 2006 | Tam, gdzie jeździ Tramino | GG: 19*443^2
2014-02-04 16:54:50 Zgłoś
Jak :pietafon mówi, że ujowe to pewnie ujowe. Nie czytam

--
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Gogosiek Superbojowniczka od 27 sierpnia 2011
2014-02-04 16:57:19 Zgłoś
:pietafon miałam skitranego tego gifa na specjalną okazję, Ty kradzieju Ty

--
"Raz się żyje! Na szczęście..."
Pietafon
Pietafon Multibojownik od 20 sierpnia 2008 | Nad Obrą, opodal krzaczka...
2014-02-04 17:13:02 Zgłoś
:gogosiek jak każdy, jak każdy...

--
Oh it's Youuu! Hiiii! Go away!!!
sunnivva
sunnivva Pokapoka od 10 lipca 2006 | with a little drop of poison
2014-02-04 17:35:47 Zgłoś
Próbowałam czytać Czubówną, próbowałam Jachimkiem i nadal nie mogę dobrnąć do trzeciego obrazka. Pomijam już dobrnięcie do śmiesznego. Wspominanym Januszem przeczytałam jedynie pierwsze zdanie, bo się strasznie jąka i za długo by to trwało.

--
Jest dla mnie przewidziane specjalne miejsce w piekle. Tron
Pietafon
Pietafon Multibojownik od 20 sierpnia 2008 | Nad Obrą, opodal krzaczka...
2014-02-04 17:41:27 Zgłoś
, poka jak czytasz Czubówną!

--
Oh it's Youuu! Hiiii! Go away!!!
Forum > Hyde Park V > Nowy atlas zwierząt według dobrego obywatela nie-lewaka pod patronatem Janu…
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj