Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > Rozbierać się i do szatni
ben1edicto
ben1edicto Superbojownik od 7 czerwca 2009 | Janie. Dębica.
2019-05-13 22:25:18 Zgłoś
"Rozebranie zawodników, a potem ustalanie składu na najbliższy mecz w mediach społecznościowych to naprawdę wysoki poziom absurdu. A jednak – wszystko jest możliwe. Ekipę z Wrocławia spróbowali przebić awanturnicy ze Szwajcarii. Kiboli tamtejszego Grasshopper do tego stopnia rozwścieczył nadciągający spadek ich klubu, że wtargnęli na boisko, przerwali spotkanie przy wyniku 0:4, po czym zażądali od zawodników zwrotu strojów, włącznie z getrami. I uwaga, bo na tym nie koniec. Kazali też osłupiałym piłkarzom wrócić do szatni na czworakach, chcąc ich do reszty upodlić."
"Do akcji wkroczyły służby porządkowe, zabezpieczając całą scenę, lecz nie interweniując. Tymczasem do negocjacji z kibicami ruszył pośród gwizdów i kpin bramkarz, a zarazem kapitan gości, Heinz Linder. Przywódca ekipy fanów z Zurychu chciał rozmawiać wyłącznie z golkiperem. W międzyczasie niektórzy z zakłócających spotkanie fanów dyskutowali ze stewardami, prawdopodobnie informując ich o swoich zamiarach względem zawodników. Po meczu Linder powiedział: – Bardzo mnie ta sytuacja dotknęła. Nasi kibice źle znieśli spadek. Jesteśmy klubem z wielkimi tradycjami, takie sytuacje nigdy nie powinny się wydarzyć. Rozumiem zdenerwowanie fanów. Przy 0:4 było jasne, że spadniemy. Starałem się jak najszybciej załagodzić sytuację, ale od razu się okazało, że powrót do gry nie będzie możliwy.
Komunikat przywódcy kibiców był jasny: – Ściągać koszulki, wyskakiwać ze spodenek i getrów. Wszystko oddajecie nam sprzęt i wracacie do szatni w gaciach, nie jesteście godni tych strojów. Nie pomogła interwencja działaczy klubu. Żądanie było jednoznaczne: wszyscy piłkarze mają podejść pod trybunę, rozebrać się, a do szatni… wrócić na czworakach, żeby doznać jeszcze większego upokorzenia. Donosił o tym między innymi Alex Stone z fifa.com."
http://weszlo.com/2019/05/13/skandal-zurychu-spadliscie-teraz-rozbierac-sie-wynocha-szatni/

Czy mi się tylko wydawało, czy przy okazji burd kiboli u nas zawsze pada argument, że "na zachodzie sobie z problemem poradzili"? Niezbyt mnie to interesuje, ale nie mógłbym chyba w tym biznesie robić, bo to chyba gorzej niż w grupach przestępczych. Przystając do mafii masz świadomość, że pakujesz się w takie, a nie inne towarzystwo, a pracując z klubami piłkarskimi dowiadujesz się po fakcie, że to tak jedna wielka mafia łącznie z panami od łamania kolan.

Swoją drogą, padł tam też pomysł, żeby ich rozebrać do goła i kazać wracać do szatni na czworaka. Coś jednak z tą piłką i pedalstwem jednak musi być

--
Colinek_szczecin
Colinek_szczecin Superbojownik od 8 marca 2005 | Glasgow | GG: 2336466
2019-05-14 10:33:54 Zgłoś
A jakieś zdjęcia tych rozebranych zawodników są? Koleżanka pyta

--
It's ok if you disagree with me. I can't force you to be right.
tomcat_tc
tomcat_tc Student prawa od 3 grudnia 2007 | Białystok
2019-05-14 10:37:01 Zgłoś
Nie "na zachodzie" a w Anglii, gdzie odbywały się regularne bitwy.

--
Jestem bohaterem :lasowego
Czarna lista- :gen_italia
Czy wspominałem już że jestem studentem prawa?
Forum > Hyde Park V > Rozbierać się i do szatni
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj