Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Forum > Hyde Park V > Napoleon w opałach
bulcyk22
bulcyk22 Wiekowy Bojownik od 29 czerwca 2015 | Katowice
2018-11-27 04:44:13 Zgłoś

Jest rok 1806. Grupa komandosów przybywa na tereny okupowanej Wielkopolski, by dokonać jednej z najbardziej brawurowych operacji w dziejach: uprowadzić Napoleona Bonaparte i w jego miejsce podstawić sobowtóra.

Gwiazdy torysowskiej opozycji, liberałowie: hrabia Henryk Bathurst i Spencer Perceval, na czele z lordem Castlereaghem, nie tylko w kraju przeciwstawiali się partii reprezentującej poglądy konserwatywne. Pałali również wielką nienawiścią do Napoleona, dlatego postanowili pozbyć się go z pomocą tajnej organizacji Filadelfów. Stworzyli plan, który zakładał odmianę losów całego świata. (...)
Czytaj dalej:
https://ciekawostkihistoryczne.pl/2017/10/25/czy-napoleon-mial-sobowtora-na-pewno-probowano-go-zastapic-czlowiekiem-ludzaco-do-niego-podobnym/#3

--
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Gutex1 Superbojownik od 29 sierpnia 2013
2018-11-27 07:36:41 Zgłoś
kiedyś w NF było fajne opowiadanie jak sataniści wysyłają 2 superkomandosów by zlikwidować jezusa i pozbyć się w ten sposób chrześcijaństwa. Mieli go sprzątnąć w stajence ale coś nie wyszło z obliczeniami i żeby przeżyć we wrogim terenie zajęli się bandyterką. Schwytali ich i skazali na śmierć jako złoczyńców koło Niego .

--
Forum > Hyde Park V > Napoleon w opałach
Aby pisać na forum zaloguj się lub zarejestruj